Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi. Produktas

Sudėtingos vidinės būsenos. Ką daryti, kai su savimi yra sunku?

Trijų seminarų ciklas apie tai, ką daryti, kai mūsų vidinis pasaulis „suserga“, mes ar mūsų artimieji išgyvena nerimą, depresiją.

  • Lektorė dr. Ieva Šidlauskaitė - Stripeikienė
  • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
  • Trijų seminarų ciklo VAIZDO ĮRAŠAS
  • Trukmė 270 min.

Šiandien speciali išpardavimo kaina tik 39 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas 21 proc. PVM. Vaizdo įrašų kaina be nuolaidos 89 €.

Gyvenime patiriame įvairių emocijų, mūsų vidus susiduria su įvairiomis būsenomis. Džiaugsmas, laimė, pasitikėjimas – tai yra tai, ko mes visi norėtume. Ir norėtume, kad taip būtų visada. Tačiau taip nebūna. Gyvenimas yra labai įvairus. Taip ir mūsų vidinės būsenos – jos įvairios ir tikrai nebūtinai tokios, kokių laukiame. Ypač tada, kai susiduriame su nelauktais iššūkiais asmeniniame gyvenime, darbe, santykiuose su kitais ir pačiu savimi. Kartais gali atrodyti, kad viskas slysta iš rankų ir niekada jau nebebus taip, kaip buvo anksčiau. Atrodo, kad griūna viskas – karjera, sveikata ir net santykiai su pačiais artimiausiais žmonėmis.

Dalis iššūkių tikrai kyla dėl objektyvių priežasčių, tačiau kita dalis – yra tik mūsų pačių viduje susikurti scenarijai ir „prisigalvojimai“ kaip galėtų būti, nors gal to visai dar net nėra įvykę. Kai mus kamuoja visokiausios mintys, nesėkmės (tikros ar įsivaizduojamos) – mes tampame tik dar labiau kritiškesni sau ir aplinkiniams. Dar jautriau reaguojame į įvykius, tampame labiau pažeidžiami, mūsų santykiai su artimiausiais žmonėmis ir su pačiu savimi tik dar labiau blogėja, kol galiausiai užsisukame lyg „užburtame rate“ ir iš jo ištrūkti tampa itin sunku.

Šiame dr. Ievos Šidlauskaitės - Stripeikienės seminarų cikle kalbėsime apie tai, kaip susitvarkyti su „sunkiomis“ vidinėmis būsenomis, kaip atpažinti, kad jau turime padėti patys sau ar kad pagalbos jau gal reikia ir mūsų artimąjam.

Sudėtingos vidinės būsenos. Ką daryti, kai su savimi yra sunku?

Kaip tai vyks:

Mokymų metu be teorijos, nemažai laiko bus skirta ir praktikai. Bus rodomi trumpi mokomieji filmukai ir naudojami praktiniai projektiniai savęs pažinimo pratimai (reikia turėti popieriaus ir spalvotų pieštukų, su kuo rašyti ir ant ko rašyti).

Apie ką visa tai:

Seminarų ciklo metu kalbėsime kaip veikia mūsų vidinis psichologinis pasaulis, kada ir kaip jis “suserga”, kaip tai atpažinti, kada ir kur kreiptis pagalbos sau bei kaip padėti savo artimam, kai jam sunku.

Seminaro metu kalbėsime:

  • Ką daryti, kai su savimi sunku.
  • Kaip veikia mūsų vidinis psichologinis pasaulis.
  • Kada ir kaip “suserga” mūsų vidus.
  • Sunkios vidinės būsenos: depresija, nerimas.
  • Kaip padėti sau.
  • Kaip padėti savo artimąjam.

Kam skiriama:

Šis seminarų ciklas skiriamas tiems, kurie nori geriau ir giliau pažinti save, o gal jaučia, kad kažkas jų viduje yra negerai. Mintys darosi vis tamsesnės ir niūresnės, o dalykų, kurie suteikia džiaugsmą lieka vis mažiau. Kai viduje tūno jausmas, kad kažkas yra negerai, tačiau kas būtent – neaišku.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368