Psichologijos pavasaris’ 2021

Įsigykite tik tuos seminarus, kurie jums patinka arba viso festivalio 30 renginių vaizdo įrašų abonementą

Vaizdo įrašus žiūrėkite iš karto po apmokėjimo.

Specialus pasiūlymas už visų 30 seminarų abonementą vaizdo įrašų žiūrėtojams - 165 €

Užsisakyti už specialią kainą

Vienas seminaras tik 5,50 euro. 

Į kainą įskaičiuoti PVM 21 proc. Pilna visų paskaitų kaina - 240 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki  vidurvasario 2021-07-15 22 val. arba dvidešimčiai pirkėjų. Priklausomai, kas įvyks anksčiau.  Abonemento turėtojas galės peržiūrėti visus 30 vaizdo įrašų tiek kartų kiek jam reikia tris mėnesius po įsigyjimo.

Jei kyla klausimų dėl registracijos, susisiekime - klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 8-657-60368

Arba žemiau šiame puslapyje pasirinkite atskirus vaizdo įrašus.

Daugiau informacijos apie konkretų seminarą rasite paspaudę ant jo pavadinimo.

Kuo daugiau seminarų perkate vienu metu, tuo didesnę nuolaidą jums pritaikysime. Už kiekvieną papildomą seminarą 2 proc. krepšelio nuolaida. 

Pvz. Jei perkate vienu kartu 3 seminarus, gaunate papildomą 6 proc. nuolaidą, jei 10 seminarų - 20 proc. nuolaidą, o jei 25 seminarus, tada nuolaida sieks 50 proc. Bet tada labiau apsimoka abonementas 🙂

P.S. Nuolaida prisidės, kai pereisite prie apmokėjimo stadijos. Specialios kainos galioja iki vidurvasario 2021-07-15 22 val. Maksimali galima nuolaida - 50 proc.

Seminarai:

Lietuvoje Naujus Metus pažymime niūrų viduržemį. Kiniečiai pažymi kiek vėliau, bet irgi šaltu ir nejaukiu metu. O mes kviečiame jus į savo Metų pradžią, kuri startuoja kovo pabaigoje.

Ir sutampa su pirmaisiais pavasario simptomais. Atsibudimu. Ir – neslepiamu noru pradėti augti. Tas pavasarinis noras – neišvengiamas, kaip asteroidų lietus vasarą.

Nuo seno mūsų protėviai pirmąją sėją pažymėdavo apeiginiais ritualais. O mes jums siūlome nepakartojamą, tą vienintelę metuose galimybę susitikti su psichologijos mokslų platybėmis. Susitikti su geriausiais Lietuvos psichologijos žinovais. Tais, iš kurių bent vieno (tikimės, tikrai ne vieno!!!) paskaita jums “cinktelės“ ir... paskatins augti pačiam.

Iš tiesų jaučiame - pavasaris yra žmonių, kurie myli psichologiją metas. Tokių, kurie domisi kiekviena vertinga paskaita. Tokių, kurie gal yra truputį tobulėjimo žinių maniakai. Tokių kaip jūs.... ir mes.

Tad kovo gale norime susitikti su tobulėjančiais. Susitikime to mūsų augimo startui. Susitikime „Psichologijos pavasaryje 21“.

Susitikime pagaliau po tos... bele kokios šiemetinės žiemos.

Kodėl verta?

  • Nes aplinkybės gali mus apriboti ar net įkalinti erdvėje, bet niekada mintyse ir apmąstymuose.
  • Nes susitiksite su mielais ir gerais psichologijos specialistais ir galėsite užduoti jums rūpimus klausimus už tikrai visiems prieinamą kainą. Kitu atveju seminarai šiomis temomis kainuotų daug daugiau.
  • Visą mėnesį kiekvieną vakarą nuo 20:30 laiką leisite kur kas prasmingiau, nei prie televizoriaus ir skirsite jį asmeniniam augimui.

  • Dalyvaukite kartu su bendraminčiais jau tradicija virstančiuose viso mėnesio psichologijos renginiuose, ir kas žino, galbūt ilgainiui susitiksime ir gyvai auditorijose ir salėse.
  • Šios paskaitos nebus kartojamos vėliau, taigi dažnu atveju tai gali būti tiesiog vienintelė galimybė
  • Visos kitos problemos nepasibaigė savaime tik todėl, kad atsirado baisesnių. Dabar tinkamiausias metas tobulėjimui.

Dėl ko visa tai?

Kur jūs - ten ir mes. Visuomeniniam gyvenimui jau skaičiuojant antrus metus virtualioje erdvėje, kviečiame padėti sau ir kitiems spręsti kasdienius iššūkius. Gyvenimas yra čia ir dabar. Svarbiausia - jis tęsiasi ir tikrai atvers naujus kelius ir galimybes.

Kaip tai vyks?

Kiekvieną dieną tuo pačiu laiku - 20:30 val. pakviesime jus valandai prie kompiuterio susitikti ir pasikalbėti vis kita tema. 60 minučių bus skirtos lektoriui ir temai, likęs laikas jūsų klausimams ir gal net atsakymams. Jei dėl kokios nors priežasties nespėsite pažiūrėti transliacijos tiesiogiai, visada galėsite peržiūrėti įrašą. Jums nereikės įsidiegti jokios papildomos programinės įrangos, o stebėti galėsite tiek kompiuterio, tiek mobiliojo telefono ekrane.

Jei kyla klausimų dėl registracijos, susisiekime - klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 8-657-60368