Konferencijos ir festivaliai

Įsigytus festivalių video įrašus žiūrėkite čia:

Laba diena, čia matysite savo įsigytus vaizdo įrašus. Jei turite įsigiję jau vaizdo įrašų ar festivalio abonementą, būtinai prisijunkite čia: https://www.asirpsichologija.lt/mano-paskyra/ ir tuomet grįžkite į šį puslapį.

Jei dar nespėjote įsigyti seminarų, tai galite padaryti čia: https://www.asirpsichologija.lt/psichologijos-pavasaris-2021/
Seminarus, kurie jau įvykę galėsite peržiūrėti iš karto po apmokėjimo. Kitų tiesioginės transliacijos įvyks nurodytą dieną 20:30 val.

Sveiki, šiame puslapyje rasite įsigytų tiesioginių transliacijų ir vaizdo įrašų sąrašą.

Prieš kiekvieną transliaciją išsiųsime Jums prisijungimo duomenis elektroniniu paštu. Visgi, jei jų negautumėte, prisijungimo kodus galėsite rasti šiame puslapyje.  Čia pat rasite ir vaizdo įrašus.

SVARBU!!!! Kad matytumėte prisijungimo kodus ir įvykusių renginių vaizdo įrašus, turite būti prisijungę prie savo paskyros. Čia 

Laba diena, tai Jūsų įsigytų video sąrašas. Jei turite įsigiję jau video ar abonementą, būtinai prisijunkite čia: https://www.asirpsichologija.lt/mano-paskyra/ ir tuomet grįžkite į šį puslapį.

Jei dar nespėjote įsigyti seminarų, tai galite padaryti čia: https://www.asirpsichologija.lt/psichologijos-pavasaris/.
Seminarus, kurie jau įvykę galėsite peržiūrėti iš karto po apmokėjimo. Kitų tiesioginės transliacijos įvyks nurodytą dieną 20 val.