Patyrimų festivalis internetu

Specialus šio migloto rudens pasiūlymas - už visų 20 praktikų vaizdo įrašus tik - 99 €

Užsisakyti už specialią kainą

Įrašus žiūrėkite iš karto po apmokėjimo

Viena praktika tik 4,95 euro

Vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti tiek kartų kiek jums reikia tris mėnesius po įsigyjimo.

Arba įsigykite bet kurią praktiką atskirai (žr. žemiau)

Į kainą įskaičiuoti 21 proc. PVM. Pilna visų praktikų kaina - 240 €. Perkant po vieną - 600 €. Specialus vasaros pasiūlymas galioja iki 2021-11-30 22 val. arba dešimčiai pirkėjų. Priklausomai kas įvyks anksčiau.

Reikia daugiau informacijos? Nepavyksta užsiregistruoti? Ar norite ko nors paklausti? Susisiekime:

seminarai@asirpsichologija.lt  +370 690 08008

Visų praktikų ir instruktorių sąrašas

Jei norite daugiau informacijos apie praktiką, paspauskite ant jos pavadinimo.

Kuo daugiau įrašų perkate vienu metu, tuo didesnę nuolaidą jums pritaikysime. Už kiekvieną papildomą savaitę - 2 proc. krepšelio nuolaida. 

Pvz. Jei perkate vienu kartu 2 seminarus, gaunate papildomą 4 proc. nuolaidą, jei 4  - 8 proc. nuolaidą, o jei  norite užsisakyti 16 seminarų, tada nuolaida sieks 32 proc. Bet tada labiau apsimoka abonementas ir įsigyti visus urmu 🙂

P.S. Nuolaida prisidės, kai pereisite prie apmokėjimo stadijos. Specialios kainos galioja priklausomai nuo to, kiek laiko liko iki seminaro, ir kiek žmonių susidomėję jame dalyvauti.

KAIP TAI VYKO:

Iš 20 skirtingų praktikų, meditacijų, per kūno judesį, sąmoningą kvėpavimą, mankštą, jogą, dėmesio valdymą, tikrai išsirinksite ir rasite tokią praktiką, kuri jums artimiausia, natūraliausia, labiausiai tinkanti. Per kurią atkursite ryšį su savo vidumi, savo esme ir rasite savo balansą tarp kūno, emocijų ir proto. Šis ryšys leidžia ne tik gyventi funkcionuojant, bet gyventi patiriant save, gyvenimą ir save gyvenime!

Pasirinktas praktikas siūlome atlikti keletą kartų, kad patirtumėte jos naudą, poveikį ir vidines savybes, kurias įgysite praktikuodami lydint instruktoriui. Tai unikali galimybė išbandyti įvairias metodikas ir rasti savąją internetu, neišeinant iš namų, gyvenant tolimuose miestuose ar užsienyje, ar tiesiog vengiant gyvų masinių renginių. Dar daugiau, tai galimybė susipažinti su 20 skirtingų specialistų, kurie ne tik veda šias praktikas žmonėms, bet ir patys jomis gyvena, tiki, naudojasi ir jomis dalinasi.