Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?

Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?

Dabar puikus metas daugiau laiko skirti sau. Trijų seminarų ciklas apie tai, kaip į konfliktus reaguoti „be audrų“, išdrįsti pasakyti savo nuomonę, greitai nurimti po sudėtingų situacijų bei sveikai išleisti susikaupusias emocijas.

 

  • Su Rasa Borodina
  • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
  • Trijų seminarų ciklo VAIZDO ĮRAŠAS
  • Trukmė 270 min.

Šiandien speciali išpardavimo kaina tik 49 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas 21 proc. PVM. Vaizdo įrašų kaina be nuolaidos 89 €.

Ištisus metus mes skubame, bėgame, dirbame, mėginame pailsėti ir vėl visas ratas sukasi iš naujo. Dabar, vasarą, galima daugiau laiko skirti sau. Gerai pailsėti, atsigauti ir šiek tiek pasinerti į savo vidų.

Žmonės rodo agresiją ir neigiamą požiūrį į kitus, kai patys nesijaučia laimingi. Neigiamų žmonių gyvenimas susideda iš nuolatinio nusivylimo, neišsipildžiusių norų, nuolatinio nerimo ir baimių. Tai išprovokuoja būti nemandagiais su kitais, elgtis šaltai, rodyti agresiją. Tokiems žmonėms nesvarbu į ką nukreipti savo grubumą ir tuo pačiu silpnumą, todėl su tokiais žmonėmis bendrauti būna ypač sunku.

Tačiau ką daryti, jeigu su jais bendrauti tenka nuolatos pavyzdžiui darbe ar net namuose? Kaip išlaikyti savo poziciją, kaip reaguoti ne taip audringai ir kaip išsakyti savo nuomonę, kad situacija nevirstų dar didesniu konfliktu?

Rūpinimasis savo asmenine erdve yra pagrindinė taisyklė, padedanti jaustis patogiai ir užtikrintai bet kurioje situacijoje. Kai mokate kurti ribas, garantuojate sau stabilią psichologinę būseną: sakote „ne“ ir nesijaučiate auka; nepasiduodate manipuliacijoms; darote tai, kas, jūsų manymu, tinka būtent jums.

Šiame seminarų cikle kalbėsime apie tai, kaip užsibrėžti asmenines ribas, kurių kitiems „peržengti“ nevalia. Kaip pačiam jaustis drąsiau ir į situacijas reaguoti ramiau.

Su Rasa Borodina

Lektorė Rasa Borodina yra mokymų trenerė, koučerė, dviejų knygų  bei saviugdos tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorė.  Veda mokymus įmonėms bei konsultuoja individualiai. Turi 10 metų praktinę patirtį klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse, 4 metus patirties – mokymų bei konsultavimo srityse.

 

Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?

Lektorė Rasa Borodina yra mokymų trenerė, koučerė, dviejų knygų  bei saviugdos tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorė.  Veda mokymus įmonėms bei konsultuoja individualiai. Turi 10 metų praktinę patirtį klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse, 4 metus patirties – mokymų bei konsultavimo srityse.

Apie ką visa tai

Šiame seminarų cikle kalbėsime:

  • Kaip bendrauti su manipuliuojančiais, agresyviais, visažiniais ir pan. asmenimis?
  • Kaip veiksmingai reaguoti kilus konfliktui?
  • Kaip užsibrėžti ribas ir išmokti pasakyti NE ramiai?
  • Kaip tinkamai nuleisti garą po sudėtingos situacijos? (Streso įveikimo metodai)

Kaip tai vyks

Mokymų metu bus pateikta technikų kaip bendrauti su vieno ar kito tipo žmonėmis - technikos paprastos ir greitai pritaikomos, tad žmogus iškart galės viską pritaikyti praktiškai kone iškart.

Tai bus ypač lengvai suprantami mokymai, su daug gyvenimiškų pavyzdžių ir situacijų. Anot lektorės, viskas, kas bus pateikta mokymuose yra realiai išbandyta jos pačios ar jos klientų. Tai nėra sausa teorija iš knygų.  Mokymuose be technikų, pažvelgsime į temą giliau - į priežastis apie kurias žmogus net nesusimąsto, paanalizuosime save.

Kokia visa to nauda

Po šių mokymų taps aiškiau, kodėl susiduriate su bendravimo sunkumais, kokios to giluminės priežastys, kodėl  kai kurios asmenybės tampa sudėtingomis, kas po tuo slepiasi. Atrasite efektyvių bendravimo ir problemų bei konfliktų sprendimų būdų, ir kaip kaip greitai nurimti po sudėtingų situacijų bei sveikai išleisti susikaupusias emocijas.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368

Olego Lapino psichologijos seminarų retrospektyva
Vaikystės traumos. Kaip įveikti praeities šešėlius
Viskas iki 9,99 €
Autistiškų vaikų ugdymo ypatumai
Savivertė. Drąsa būti netobulam. Su Eugenijumi Laurinaičiu
Suaugę vaikai ir tėvai. Kaip išsivaduoti iš sunkumų ir praeities šešėlių.
Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi. Produktas
Atidėliojimo spąstai. Kaip ištrūkti?
Kaip tėvams bendrauti su paaugliu. Pavojai ir galimybės.
Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?
Manipuliacijos. Kaip tapti neigiamai aplinkinių įtakai atspariu žmogumi? Vaizdo įrašai
Panikos atakos. Kodėl atsiranda ir kaip su jomis gyventi?
Trys aukos veidai. Kaip nustoti gailėtis savęs ir pradėti visavertį gyvenimą
Kūno kalba. Kaip sukelti norimus žmonių veiksmus?
Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?