Kūno kalba. Kaip sukelti norimus žmonių veiksmus?

Kūno kalba. Kaip sukelti norimus žmonių veiksmus?

Kaip skaityti kitų žmonių kūno kalbą, kaip kontroliuoti savo, susikurti įvaizdį ir kūno kalbos pagalba daryti įtaką mintims bei veiksmams svarbių pokalbių, susitikimų ir pristatymų metu.

 • Su Aiste Mažeikiene
 • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
 • Trijų seminarų ciklo VAIZDO ĮRAŠAS
 • Žiūrėkite iš karto po apmokėjimo
 • Trukmė 360 min.
 • Iš TOP20 seminarų kolekcijos

Šiandien speciali išpardavimo kaina tik 69 €

Užsisakyti už specialią kainą

Vaizdo įrašų kaina be nuolaidos 140 €. Į kainą įskaičiuotas 21 proc. PVM.

Kai pirmą kartą susitinkate su žmogumi, ką pastebite pirmiausiai? Kaip jis kalba? O gal pirmiausiai į akis krenta dalykai, kuriuos jis daro dar prieš pradedant kalbėti?

Sąmoningai ar ne, visi, įskaitant ir jūsų klientus, vadovus, kolegas ar verslo partnerius, susidaro įspūdį apie jus remdamiesi jūsų kūno kalba. Jei žodžiai gali meluoti, kūno kalba – beveik niekada.

Tyrimai rodo, kad ne mažiau kaip 55 proc. Ištartos informacijos suvokime lemia būtent kūno kalba. Tačiau ją sunku suvaldyti, ypač stresinėse ar žmogui neįprastose situacijose.

Kūno kalbos išmanymas yra glaudžiai susijęs su profesine bei verslo sėkme. Kad ir ką besakytume, bet mūsų poza, gestai, mimika, žvilgsnis pokalbio metu su darbdaviu, verslo partneriu ar kitais žmonėmis, neretai išduoda tai, ką norime nuslėpti.

Kūno kalba gali perteikti žmogaus nuostatas, mintis bei jausmus ne tik tarpusavio dialoge, bet ir viešosios kalbos metu. Kūno kalbos klaidos ar jaudulys gali būti suvokiamas kaip asmeninė ar profesinė nekompetencija.

Be to, suprantant savo kūno kalbą galima lengviau suprasti ir pašnekovo kūno kalbos siunčiamus signalus. Tai padės atpažinti blefą, vesti sunkias derybas, suprasti pašnekovą dar prieš jam pradedant kalbėti ir skaityti “tarp eilučių”.

Pristatome seminarą, kuriame išmoksite daugiau pastebėti savo, bei kitų kūno kalbą ir nedaryti klaidų, kurios gali daug nulemti jūsų gyvenime. Mes kalbame balsu, tačiau bendraujame visu kūnu. Mokėdami pratimus kūno kalbai, galėsite juos taikyti prieš ir po svarbių susitikimų ir tokiu būdu jausti mažiau įtampos.

Su Aiste Mažeikiene

Lektorė Aistė Mažeikienė – organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 21 metų viešojo kalbėjimo (intensyvūs mokymai, konferencijos) ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir “galvų medžioklėse”. Lektorė taip pat parašiusi vadovėlį „Verslo derybos“ (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.).

Kūno kalba. Kaip sukelti norimus žmonių veiksmus?

Lektorė Aistė Mažeikienė – organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 21 metų viešojo kalbėjimo (intensyvūs mokymai, konferencijos) ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir “galvų medžioklėse”. Aistė Mažeikienė nuolat dirba su žmonėmis, kurių kūno kalba turi maksimaliai padėti valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, iki Lietuvos atstovų diplomatinėse tarnybose kitose šalyse ir pagalbos tarnybų. Lektorė taip pat parašiusi vadovėlį „Verslo derybos“ (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.).

Taip pat lektorė Kazimiero Simonavičiaus universitete dėsto „Teisės psichologijos“, "Juridinės retorikos" ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

Apie ką visa tai:

Žinios, kaip valdyti savo kūną, kad kūno kalba padėtų parodyti savo kompetencijas, gerąsias savybes, o ne  trukdytų pasiekti užsibrėžtus tikslus, gali padidinti pasitikėjimą savimi.

Šio seminaro metu dalyviai gaus žinias, kaip valdyti savo kūną, kaip sėdėti, judėti ar stovėti, kad gerai skambėtų balsas ir kad parodytumėte savo stipriąsias puses svarbių susitikimų metu.

Taip pat bus pateikiamos konkrečios rekomendacijos, kokius pratimus atlikti, likus kelioms minutėms iki svarbaus susitikimo, kad kūno kalba padėtų valdyti situaciją, o ne atvirkščiai, keltų įtampą ir “išduotų” nerimą. Kaip reguliuoti kūną, kad pasirodytumėte nuoširdus, patikimas, dalykiškas žmogus? Kaip elgtis, kad sukeltumėte teigiamas emocijas, o ne abejingas ar agresyvias kitų susitikimo dalyvių reakcijas?

Kaip tai vyks

Šio seminaro tikslas – pateikti konkrečias, praktiškas rekomendacijas, kaip veiksmingiau paruošti kūną svarbiems susitikimams – pokalbiams, pristatymams, deryboms ir kaip valdyti kūną jų metu.

Mokymai bus praktiniai, diskusijų forma, pateikiant pavyzdžius, atliekant kūno pratimus, atsakant į konkrečius mokymo dalyvių klausimus, paruošiant kūną deryboms, imituojant pokalbį su kitu asmeniu bei pristatymą keblioje, įtampą keliančioje situacijoje.

Seminaro metu nagrinėsime:

 • Kaip kūno kalbos pagalba galima sustiprinti savo organizacijos ir asmeninį įvaizdį bendraujant su auditorija?
 • Kaip konkrečiai kūno kalba gali padėti tinkamai pristatyti save ir savo poziciją bei sudaryti patikimo pašnekovo įspūdį?
 • Kaip savo kūno kalba sukelti norimus žmonių veiksmus?
 • Kaip įveikti nerimą prieš svarbų susitikimą, scenos baimę ir paruošti savo kūną svarbiems susitikimams?
 • Kaip atsakyti į keblius klausimus ir valdyti emocijas, pasitelkiant gestus ir mimiką?

Kam skiriama

 • Seminaras skirtas tiems, kurie ruošiasi eiti į svarbius susitikimus ar renginius, nuo kurių priklauso sėkmė - pradedant pokalbiu dėl darbo, pranešimu konferencijoje, organizacijos pristatymu, interesų atstovavimu derybose, baigiant pirmu pasimatymu.
 • Tiems, kurie siekia profesionalesnio įvaizdžio, sėkmingesnių sandorių bei geresnių santykių.
 • Tiems, kurie teoriškai žino, kaip valdyti kūną, bet vis tiek jaučia įtampą, galvodami, “kur dėti rankas”, kaip paslėpti drebulį ir kaip elgtis, kad “nevarvėtų” kakta, o savijauta po susitikimo būtų ne išsekimo, o darbingumo būsenoje.

Dalyvių atsiliepimai apie lektorės vedamus mokymus:

“Svarbiausios žinios labai suprantamai ir sudėti svarbiausi akcentai sėkmingam darbui.”

“Mane sužavėjo lektorės stilius, seminaro dinamiškumas ir gebėjimas turėti mūsų dėmesį iki pat pabaigos.”

“Patiko gera energija, emocija, nuoširdumas.”

“Puikus laikas – motyvacijos gausa!”

“Labai informatyvus seminaras, konkretūs pavyzdžiai.”

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368

Olego Lapino psichologijos seminarų retrospektyva
Emocinis perdegimas. Kaip susigrąžinti jėgas.
Panikos atakos. Kodėl atsiranda ir kaip su jomis gyventi?
Savivertė. Drąsa būti netobulam. Su Eugenijumi Laurinaičiu
Emocinė priklausomybė santykiuose. Kaip atsikratyti?
Kaip auklėti vaikus be šauksmų, grasinimų ir bausmių?
Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?
Sveika ir tvari mityba. Kaip pasirinkti, ką ir kada valgyti, kad ilgai jaustumėtės pailsėję, sveiki ir žvalūs
Kaip išvystyti savo kritinį mąstymą?
Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi. Produktas
Fitoterapijos pagrindai. Kaip susirinkti vaistažolių vaistinėlę per vasarą.
Psichologinė savigyna. Kaip apsisaugoti nuo psichologinės agresijos?
Trys aukos veidai. Kaip nustoti gailėtis savęs ir pradėti visavertį gyvenimą
Atidėliojimo spąstai. Kaip ištrūkti?
Meditacijos. Pradžia. Kokia nauda, kaip jos veikia ir kaip išsirinkti tinkamą sau? Įrašai
Viešasis kalbėjimas. Kaip atsikratyti baimių ir daugiau pasitikėti savimi?
Kaip tėvams bendrauti su paaugliu. Pavojai ir galimybės.
Kūno kalba. Kaip sukelti norimus žmonių veiksmus?
Lemties žaidimai. Kaip pakeisti gyvenimo scenarijų. Transakcinė analizė. Vaizdo įrašai
Kaip tėvams ugdyti vaiko emocinį intelektą? Įrašai
Suaugę vaikai ir tėvai. Kaip išsivaduoti iš sunkumų ir praeities šešėlių.
Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?
Vaikystės traumos. Kaip įveikti praeities šešėlius
Autistiškų vaikų ugdymo ypatumai
Viskas iki 9,99 €
Manipuliacijos. Kaip tapti neigiamai aplinkinių įtakai atspariu žmogumi? Vaizdo įrašai