Fitoterapijos pagrindai. Kaip susirinkti vaistažolių vaistinėlę per vasarą.

Fitoterapijos pagrindai. Kaip susirinkti vaistažolių vaistinėlę per vasarą.

Nuotolinių seminarų ciklas, kaip pažinti vaistines žoleles ir per vasarą pasiruošti gydančių žolelių mišinių, tinkančių imuniteto stiprinimui ir gerai savijautai.

 • Fitoterapijos pagrindai. Vaistažolių surinkimas vasarą
 • TIESIOGIAI internetu
 • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
 • 4 seminarų ciklas antradienio ir ketvirtadienio vakarais
 • 2023 m. gegužės 16, 18, 23 ir 25 dienomis nuo 18:30 val.

Registracija baigta

Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina - 90 €. Seminarai prasidėję. Praleistus renginius galima bus pažiūrėti vaizdo įraše.

Artėjant vasarai daugiau laiko praleidžiame gamtoje, miškuose ir pievose, kur auga tikri sveikatos klodai. Tačiau nebūtinai žinome, kuriuos augalus verta rinkti, kaip juos paruošti ir kaip panaudoti savo sveikatos ir imuniteto stiprinimui. Vasara – lemiamas metas pasiruošti atsargas žiemai, kai aplink žydi įvairiausios vaistažolės.

Kai blogai pasijaučiame neretai gelbėjamės tabletėmis, nors tikrai žinome, kad vaistažolės padeda žmonėms. Vis dėlto nėra labai paprasta atsirinkti, kada, ką ir kaip vartoti, kaip vaistažoles paruošti ar su kuo sumaišyti. Todėl turėdami daugiau supratimo apie vaistažoles galėtume užbėgti už akių daugeliui nemalonių simptomų ar smulkių negalavimų.

Šis fitoterapijos pagrindų paskaitų ciklas orientuotas į asmens sveikatos gerinimą vaistažolių pagalba. Bus pateikiami praktiniai patarimai, kaip rinkti ir paruošti vaistažoles, kad gautumėte maksimalią naudą. Įvertinsite, kokios vaistažolės tinkamos būtent jums. Išmoksite vaistažoles rinkti, paruošti ir būsite supažindinti su vaistažolių vartojimo instrukcijomis.

Fitoterapijos pagrindai. Kaip susirinkti vaistažolių vaistinėlę per vasarą.

Lektorius

Marius Lasinskas – vaistažolininkas, VDU ŽŪA doktorantas, knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ ir „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ autorius. Marius Lasinskas - „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas, 15 metų aktyviai besidomintis sveika gyvensena, veda praktines paskaitas, rašo knygas, straipsnius.

Ciklo planas

1. Fitoterapijos pradmenys. Vasaros vaistažolės organizmo stiprinimui

Atėjus šiltajam metų laikui, esate nekartą pagalvoję, kad būtų smagu prisirinkti kokių vaistažolių. Tačiau neturite jokio supratimo, kokios vaistažolės naudingos jums, kaip jas rinkti ir vartoti, ar vaistažolės gali pakenkti sveikatai.

Seminaras apie tai, kokiais atvejais gali padėti fitoterapija. Sužinosite, į kurias vaistažoles atkreipti dėmesį, kaip jas vartoti. Bus pateikta daug sveikatos receptų, kaip vasaros vaistažolių pagalba stiprinti organizmą.

 • Kokia yra fitoterapijos esmė ir kada ji gali padėti?
 • Kokios yra augalų biologiškai aktyvios medžiagos?
 • Kokios vasaros vaistažolės stiprina organizmą?

Gegužės 16 d. 18 val. 30 min.

2. Augalų fiziologija. Nuo ko priklauso vaistažolių poveikis žmogui?

Neturite energijos, nors ir sveikai maitinatės, skiriate dėmesio savo fizinei būklei. Tačiau vaistai – ne jūsų pasirinkimas. Gal jums galėtų padėti kokios nors vaistažolės?

Seminaras apie tai, kaip vaistažolės galėtų padėti, kurios vaistažolės gali būti ir maistas, ir vaistas. Bus aptariama, kaip vaistažoles tinkamai vartoti, norint palaikyti gerą savijautą.

 • Kokia augalų fiziologija?
 • Nuo ko priklauso vaistažolių poveikis žmogui?
 • Kaip vaistažolių pagalba palaikyti gerą savijautą?

Gegužės 18 d. 18 val. 30  min.

3. Praktinė paskaita gamtoje, tiesiogiai iš pievų. Ką šiuo metu galime rinkti ir kaip vartoti?

Žolelių arbatos tikriausiai rasime kiekvienuose namuose, tačiau ar žinome, kaip tinkamai vartoti ir kokias vaistažoles. Kokių ir kiek vaistažolių turėti šeimos vaistažolių vaistinėlėje, kad turėtume „pirmąją“ pagalbą sustreikavus sveikatai?

Praktinis seminaras tiesiai iš gamtos apie vaistažolių naudą ir apie tai, kurios iš jų turėtų atsirasti šeimos vaistažolių vaistinėlėje. Bus aptariamos ir vaistažolės, su kuriomis reikėtų elgtis atsargiau, pateikiami paprasti ir praktiniai patarimai, kaip pasigaminti vaistažolių arbatas, bus pateikiamos įvairių arbatų receptūros.

 • Kokios vasaros vaistažolės gali būti vartojamos ir kaip maistas, ir kaip vaistas?
 • Kokios vaistažolės ir kodėl turėtų būti šeimos vaistažolių vaistinėlėje?
 • Kaip vartoti organizmui naudingiausias vaistažoles?

 Gegužės 23 d. 18 val. 30 min.

4. Sveikatos receptas: holistinis požiūris. Praktinės rekomendacijos

Aplink girdime apie tiek daug įvairių sveikatinimo metodų ir terapijų, kad jaučiamės pasimetę ir nežinome nuo ko pradėti. Kaip save greičiau harmonizuoti paprastomis priemonėmis?

Seminaras apie tai, kaip fitoterapiją derinti su kitomis terapijomis. Bus atskleidžiamas holistinis požiūris, kaip palaikyti gerą savijautą. Praktinės rekomendacijos, kaip mažinti stresą ir jaustis žvaliau.

 • Kaip fitoterapiją derinti su kitomis terapijomis?
 • Kaip terapijų pagalba mažinti stresą ir jaustis žvaliau?
 • Kaip taikyti holistinį sveikatos receptą?

Gegužės 25 d. 18 val. 30  min.

Su Mariumi Lasinsku

vaistažolininkas, VDU ŽŪA doktorantas, knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ ir „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ autorius. Marius Lasinskas - „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas, 15 metų aktyviai besidomintis sveika gyvensena, veda praktines paskaitas, rašo knygas, straipsnius.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 661 92799