Viešasis kalbėjimas. Kaip atsikratyti baimių ir daugiau pasitikėti savimi? 2023 rugsėjis

Viešasis kalbėjimas. Kaip atsikratyti baimių ir daugiau pasitikėti savimi?

Kaip valdyti baimes, pasiruošti stresinėms situacijoms, nusiraminimo būdai prieš “kalbą”, baziniai pasiruošimo “kalbai” žingsniai, kaip sukurti programą, patarimai vaizdinei prezentacijai ir ryšio su auditorija kūrimas. Net penki susitikimai internetu su Rasa Borodina.

 • Penkių dalių kursas tiesiogiai internetu + vaizdo įrašai
 • Su Rasa Borodina
 • Labai naudingas ir daug teigiamų atsiliepimų sulaukęs kursas
 • 2023 m. rugsėjo 26, 28 ir spalio 3, 5, 10 dienomis nuo 19:00 iki 21:00 val.
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos
 • JAU ĮVYKUSIOS TRANSLIACIJOS ĮRAŠĄ GAUSITE IŠ KARTO PO APMOKĖJIMO

Vėlyvosios registracijos kaina - 95 už visą penkių seminarų ciklą

Vieno seminaro kaina tik 19

Pilna mokymų kaina - 160 €. Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2023-09-28 19 val. arba šešiems dalyviams. Priklausomai, kas įvyks anksčiau.

Su Rasa Borodina

Lektorė Rasa Borodina yra mokymų trenerė, koučerė, dviejų knygų  bei saviugdos tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorė.  Veda mokymus įmonėms bei konsultuoja individualiai. Turi 10 metų praktinę patirtį klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse, 7 metus patirties – mokymų bei konsultavimo srityse.

 

Viską pasiruošėte puikiai, pristatymas, nusiteikimas ir jūsų žinios nekelia jokių abejonių, tačiau atėjus reikiamam momentui kažkas nutinka – visas ilgas pasiruošimas kažkur “pradingsta”, geriausios mintys “užsimiršta”, o labiausiai mus išduoda jaudulys ir nežinia kodėl pradėjusios drebėti rankos. Galiausiai vietoj puikiai parengtos prezentacijos, gerai pravesto susirinkimo ar tiesiog pasitarimo, susitikimo su kolegomis – jaučiate, kad galėjote geriau, bet nutiko “nežinia kas”. Pažįstamas jausmas?

Daug žmonių turi viešojo kalbėjimo baimę. Kartais bijo net patyrę mokymų treneriai ir tai visiškai normalu. Dažnai tokio pobūdžio mokymuose yra kalbama apie tai kaip išlaikyti auditorijos dėmesį, kaip stovėti, kaip judėti, kaip paruošti prezentaciją ir t.t. Visa tai yra labai svarbu, tačiau tai neturės didelės reikšmės jei visų pirma nesuvaldysime savo baimės, nes visi “techniniai” patarimai tiesiog pasimirš pačiu netinkamiausiu metu.

Šiuose Rasos Borodinos mokymuose kalbėsime ne tik apie techninius viešojo kalbėjimo aspektus, bet ir apie veiksmingas technikas, kurios padės bent kiek atsikratyti baimės ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.

Apie ką visa tai

Kad baimės būtų mažiau, o gyvoje ar nuotolinėje auditorijoje jaustumėtės laisviau - svarbu tinkamai ruoštis ir ugdytis reikiamus įgūdžius.

Šių mokymų ciklo metu dalyviai gaus pagrindinę informaciją viešosios kalbos / mokymų / pristatymų kūrimui. Tai suteiks pasitikėjimo savimi, laisvumo ir ramybės.

Taip pat bus sukurta uždara grupė socialiniame tinkle “Facebook”, kur dalyviai gales dalintis savo patirtimi, bus vykdomos praktinės užduotys tarp susitikimų.

Kaip tai vyks?

Seminarų ciklo planas:

1 susitikimas - BAZINIAI PASIRUOŠIMO ŽINGSNIAI

 • Svarbiausia informacija apie suaugusiųjų mokymąsi / žinių įsisavinimą
 • Pasiruošimas mokymų / pristatymo / kalbos kūrimui (tikslo išsikėlimas, auditorijos pažinimas, pagrindinės minties išgryninimas ir t.t.)
 • Kalbos, mokymų / pristatymo programos struktūros kūrimas

2 susitikimas - VAIZDINĖS PREZENTACIJOS KŪRIMAS

 • Patarimai puikiai vaizdinei prezentacijai.
 • Įrankiai (tools'ai) darbui su nuotoline auditorija.

3 susitikimas - RYŠIO KŪRIMAS SU AUDITORIJA

 • Pirmojo įspūdžio svarba
 • Kūno kalbos, balso, žodžių įtaka kalbant gyvai ir nuotoliu

4 susitikimas - BAIMIŲ IR STRESO VALDYMAS

 • Viešojo kalbėjimo baimės ir galimi sprendimo būdai
 • Pasiruošimas stresinėms situacijoms
 • Veiksmingi nusiraminimo būdai prieš "kalbą"

5 susitikimas - DALYVIŲ PRISTATYMAI

Dalyviams bus siūloma parengti 3min pristatymą pasirinkta tema (pagal išdėstytą medžiagą) bei gauti atsakomąjį ryšį. Paskutiniojo susitikimo metu vyks mini pristatymai.

 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368