Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?

Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?

Keturių praktinių užsiėmimų ciklas, padėsiantis išsiaiškinti, kodėl sapnuojate, ir kaip suprasti, ką reiškia pats sapnas ar jo elementai. Psichoterapiniai metodai.

„Aš sapnavau tūkstančius naujų kelių. Bet pabudęs vėl nuėjau senuoju.“

Kad taip nenutiktų - kviečiame į keturių seminarų ciklą apie sapnus:

  • Su Natalja Mamedova Ryčkove
  • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
  • Trijų seminarų ciklo VAIZDO ĮRAŠAS
  • Trukmė 480 min.

Šiandien specialus pasiūlymas už visų seminarų ciklą - 69 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas 21 proc. PVM. Vaizdo įrašų kaina be nuolaidos 140 €.

Nuo gilios senovės žmonėms atrodė, kad sapnai savyje slepia paslaptingą, bet tuo pačiu ir prieinamą prasmę, kurią galima paaiškinti. Iš čia kilo nesuskaičiuojamas kiekis sapnininkų.

Prisiminkite savo sapnus: vieni tokie absurdiški ar juokingi. Bet yra ir visai kitokių, po kurių ilgai negalėjote atsigauti, nes jie sužadino labai stiprias emocijas (gal tai nerimas, pyktis, beviltiškumas, išgąstis ar kt.), paveikė giliausias sielos stygas ir dar ilgai liko atmintyje.

Psichoanalitinės mokyklos pradininkas Zigmundas Froidas sapnuose įžvelgė pasąmonės išraišką ir teigė, kad sapnai yra karališkas kelias į pasąmonę. Karlas Jungas labai domėjosi sapnais ir ieškojo, ką sapnai sako apie mūsų potencialą, kaip padeda spręsti esamas žmogaus problemas. Anot jo, kiekvienas sapnas, kaip ir sapnuojantis žmogus, yra nepakartojamas. Todėl sapną visada reikia aiškintis konkretaus žmogaus gyvenimo fone, atsižvelgiant į jo mintis, gyvenimo būdą, patirtį, jo troškimus ir išgyvenamus sunkumus. Kiekvieno asmens sapnas yra unikalus ir neša jam skirtą užkoduotą žinutę, kurią ir mokysimės perskaityti. O tai atvers galimybę rasti atsakymus į jums rūpimus asmeninius klausimus, suvoksite, kodėl kyla, pavyzdžiui, nerimo ar baimės jausmai, kodėl neužbaigiate projekto ar jaučiate tuštumos jausmą. Sapnas gali tapti tarsi raktas į pasąmonę. Tik turite išmokti pasitikėti ir naudotis ne sapnininko informacija, o suvokti būtent jūsų simbolius ir jų reikšmes.

Su Natalja Mamedova Ryčkove

Dramos terapeutė, sveikatos mokslų magistrė. Sertifikuota geštalto psichoterapeutė, EAGT (European Association for Gestalt Therapy) tikroji narė. Koučingo specialistė, koučingo mokyklos dėstytoja ir supervizorė.

Natalja dirba privačioje praktikoje, teikia psichoterapijos ir koučingo paslaugas. Konsultuoja suaugusiuosius individualiai ir poras, veda terapines ir savęs pažinimo grupes, mokymus ir seminarus.

Pagrindinės darbo kryptys: savęs pažinimas, savivertė, socialinis nerimas, tarpusavio santykiai, profesinis perdegimas, charakterio arba asmenybės ypatumai, trukdantys gyventi pilnai ir autentiškai, būti savimi. Seniai domisi sapnų tema, žavisi jų siunčiamomis paslaptingomis žinutėmis, kurios perduodamos neįtikėtinai kūrybiškai ir visada taikliai. Tik mokėk perskaityti!

Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?

Lektorė Natalja Mamedova Ryčkovė - Dramos terapeutė, sveikatos mokslų magistrė. LGA (Lietuvos Geštalto Asociacija) sertifikuota geštalto psichoterapeutė, EAGT (European Association for Gestalt Therapy) tikroji narė. Sertifikuota koučingo specialistė, koučingo mokyklos dėstytoja ir supervizorė.

Apie ką visa tai?

  • Kas vyksta miego metu ir kodėl mes sapnuojame?
  • Kokia yra sapnų funkcija (neurofiziologija, naujausi moksliniai faktai).
  • Sapnų aiškinimo istorija - Senovės Graikų, Indėnų, Rytų filosofija.
  • Kaip sapnus aiškina psichoanalizė (Zigmundas Froidas), analitinė psichologija (Karlas Jungas), geštalto terapija (Fritz Perls) ir kt.
  • Konkrečių metodų rinkinys savo ir kitų sapnų analizei (skirtingų psichoterapinių krypčių).
  • Dalyvių sapnų analizės demonstracija (tų, kurie norės).

Kam skirta?

Žmogui, kuris prisimena sapnus arba bent jų fragmentus. Tiems, kurie atsibudę nerimauja dėl savo sapnų ir negali jų pamiršti. Tiems, kuriems įdomu save pažinti per sapnus – juk tai vienas tiesiausių kelių į pasąmonėje esančią informaciją.

Kaip tai vyks?

Psichoterapeutė remsis: psichoanalizės (Zigmundas Froidas), analitinės psichologijos (Karlas Jungas), geštalto terapijos (Fritz Perls) požiūriais į sapnus ir pateiks praktinės teorijos. Taip pat išmokys naudoti metodus, kurie padės patiems aiškiau suprasti sapno prasmę, reikšmes. Taip pat galėsite stebėti realaus sapno analizę, kurią demonstruos Natalja. Kilus klausimams - specialistė į juos atsakys.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

Olego Lapino psichologijos seminarų retrospektyva
Vaikystės traumos. Kaip įveikti praeities šešėlius
Viskas iki 9,99 €
Autistiškų vaikų ugdymo ypatumai
Savivertė. Drąsa būti netobulam. Su Eugenijumi Laurinaičiu
Suaugę vaikai ir tėvai. Kaip išsivaduoti iš sunkumų ir praeities šešėlių.
Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi. Produktas
Atidėliojimo spąstai. Kaip ištrūkti?
Kaip tėvams bendrauti su paaugliu. Pavojai ir galimybės.
Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?
Manipuliacijos. Kaip tapti neigiamai aplinkinių įtakai atspariu žmogumi? Vaizdo įrašai
Panikos atakos. Kodėl atsiranda ir kaip su jomis gyventi?
Trys aukos veidai. Kaip nustoti gailėtis savęs ir pradėti visavertį gyvenimą
Kūno kalba. Kaip sukelti norimus žmonių veiksmus?
Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?