Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?

Nuo gilios senovės žmonėms atrodė, kad sapnai savyje slepia paslaptingą, bet tuo pačiu ir prieinamą prasmę, kurią galima paaiškinti. Iš čia kilo nesuskaičiuojamas kiekis sapnininkų.

Prisiminkite savo sapnus: vieni tokie absurdiški ar juokingi. Bet yra ir visai kitokių, po kurių ilgai negalėjote atsigauti, nes jie sužadino labai stiprias emocijas (gal tai nerimas, pyktis, beviltiškumas, išgąstis ar kt.), paveikė giliausias sielos stygas ir dar ilgai liko atmintyje.

Psichoanalitinės mokyklos pradininkas Zigmundas Froidas sapnuose įžvelgė pasąmonės išraišką ir teigė, kad sapnai yra karališkas kelias į pasąmonę. Karlas Jungas labai domėjosi sapnais ir ieškojo, ką sapnai sako apie mūsų potencialą, kaip padeda spręsti esamas žmogaus problemas. Anot jo, kiekvienas sapnas, kaip ir sapnuojantis žmogus, yra nepakartojamas. Todėl sapną visada reikia aiškintis konkretaus žmogaus gyvenimo fone, atsižvelgiant į jo mintis, gyvenimo būdą, patirtį, jo troškimus ir išgyvenamus sunkumus. Kiekvieno asmens sapnas yra unikalus ir neša jam skirtą užkoduotą žinutę, kurią ir mokysimės perskaityti. O tai atvers galimybę rasti atsakymus į jums rūpimus asmeninius klausimus, suvoksite, kodėl kyla, pavyzdžiui, nerimo ar baimės jausmai, kodėl neužbaigiate projekto ar jaučiate tuštumos jausmą. Sapnas gali tapti tarsi raktas į pasąmonę. Tik turite išmokti pasitikėti ir naudotis ne sapnininko informacija, o suvokti būtent jūsų simbolius ir jų reikšmes.

Visą Nataljos Mamedovos Ryčkovės seminarų ciklą “Sapnų magija. Kaip pasinaudoti sapnuose užkoduotomis žinutėmis?” galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą.