Ką daryti, kai su savimi yra sunku?

Gyvenime patiriame įvairių emocijų, mūsų vidus susiduria su įvairiomis būsenomis. Džiaugsmas, laimė, pasitikėjimas – tai yra tai, ko mes visi norėtume. Ir norėtume, kad taip būtų visada. Tačiau taip nebūna. Gyvenimas yra labai įvairus. Taip ir mūsų vidinės būsenos – jos įvairios ir tikrai nebūtinai tokios, kokių laukiame. Ypač tada, kai susiduriame su nelauktais iššūkiais asmeniniame gyvenime, darbe, santykiuose su kitais ir pačiu savimi. Kartais gali atrodyti, kad viskas slysta iš rankų ir niekada jau nebebus taip, kaip buvo anksčiau. Atrodo, kad griūna viskas – karjera, sveikata ir net santykiai su pačiais artimiausiais žmonėmis.

Dalis iššūkių tikrai kyla dėl objektyvių priežasčių, tačiau kita dalis – yra tik mūsų pačių viduje susikurti scenarijai ir „prisigalvojimai“ kaip galėtų būti, nors gal to visai dar net nėra įvykę. Kai mus kamuoja visokiausios mintys, nesėkmės (tikros ar įsivaizduojamos) – mes tampame tik dar labiau kritiškesni sau ir aplinkiniams. Dar jautriau reaguojame į įvykius, tampame labiau pažeidžiami, mūsų santykiai su artimiausiais žmonėmis ir su pačiu savimi tik dar labiau blogėja, kol galiausiai užsisukame lyg „užburtame rate“ ir iš jo ištrūkti tampa itin sunku.

Šiame dr. Ievos Šidlauskaitės – Stripeikienės seminarų cikle kalbama apie tai, kaip susitvarkyti su „sunkiomis“ vidinėmis būsenomis, kaip atpažinti, kad jau turime padėti patys sau ar kad pagalbos jau gal reikia ir mūsų artimąjam.

Visą 270 min. trukmės seminarų ciklą “Sudėtingos vidinės būsenos. Ką daryti, kai su savimi yra sunku?” rasite paspaudę šią nuorodą.