Psichologijos pavasaris

Iki festivalio pabaigos paliekame galioti šią kainą su nuolaida. O jau praėjusius seminarus galite žiūrėti iš karto po apmokėjimo - 149 €

Užsisakyti už specialią kainą

Vienas seminaras tik 4,96 euro. 

Jau įvykusių transliacijų vaizdo įrašus žiūrėkite iš karto po apmokėjimo.

Į kainą įskaičiuoti PVM 21 proc. Pilna abonemento kaina 240 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2020-05-19 22 val. arba 30 abonementų. Priklausomai kas įvyks anksčiau. Abonemento turėtojas galės dalyvauti visose 30 tiesioginių transliacijų, o taip pat matyti įvykusių seminarų vaizdo medžiagą dar tris mėnesius po paskelbimo.

Jei norėtumėte įsigyti vieną ar keletą seminarų atskirai, žiūrėkite žemiau šiame puslapyje.

GYVENIMAS TĘSIASI

Dėl ko visa tai?

Kur jūs - ten ir mes. Visuomeniniam gyvenimui persikėlus į virtualią erdvę, kviečiame padėti sau ir kitiems spręsti kasdienius iššūkius. Gyvenimas yra čia ir dabar. Svarbiausia - jis tęsiasi ir tikrai atvers naujus kelius ir galimybes.

Kaip tai vyks?

Kiekvieną dieną tuo pačiu laiku - 20 val. pakviesime jus valandai prie kompiuterio susitikti ir pasikalbėti vis kita tema. 40-60 minučių bus skirtos lektoriui ir temai, likęs laikas jūsų klausimams ir gal net atsakymams. Jei dėl kokios nors priežasties nespėsite pažiūrėti transliacijos tiesiogiai, visada galėsite peržiūrėti įrašą. Jums nereikės įsidiegti jokios papildomos programinės įrangos, o stebėti galėsite tiek kompiuterio, tiek mobiliojo telefono ekrane.

Kodėl verta?

  • Nes aplinkybės gali mus apriboti ar net įkalinti erdvėje, bet niekada mintyse ir apmąstymuose.
  • Nes susitiksite su mielais ir gerais psichologijos specialistais ir galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.
  • Visos kitos problemos nepasibaigė savaime tik todėl, kad atsirado baisesnių. Dabar tinkamiausias metas tobulėjimui.

Psichologijos pavasario tvarkaraštis ir atskiri seminarai

Jau įvykusių transliacijų vaizdo įrašus žiūrėkite iš karto po apmokėjimo.

Kuo daugiau seminarų perkate vienu metu, tuo didesnę nuolaidą jums pritaikysime. Už kiekvieną papildomą seminarą 2 proc. krepšelio nuolaida. 

Pvz. Jei perkate vienu kartu 3 seminarus, gaunate papildomą 6 proc. nuolaidą, jei 10 seminarų - 20 proc. nuolaidą, o jei 25 seminarus, tada nuolaida sieks 50 proc. Bet tada labiau apsimoka abonementas 🙂

P.S. Nuolaida prisidės, kai pereisite prie apmokėjimo stadijos. Specialios kainos galioja priklausomai nuo to, kiek laiko liko iki seminaro, ir kiek žmonių susidomėję jame dalyvauti.

VIs dar galite dalyvauti už specialią kainą, o praleistų seminarų video įrašus peržiūrėti iš karto po apmokėjimo. Visų seminarų abonementas - 149 €

Užsisakyti už specialią kainą

Vienas seminaras tik 4,96 euro. 

Jau įvykusių transliacijų vaizdo įrašus žiūrėkite iš karto po apmokėjimo.

Į kainą įskaičiuoti PVM 21 proc. Pilna abonemento kaina 240 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2020-05-07 22 val. arba 30 abonementų. Priklausomai kas įvyks anksčiau. Abonemento turėtojas galės dalyvauti visose 30 tiesioginių transliacijų, o taip pat matyti įvykusių seminarų vaizdo medžiagą dar tris mėnesius po paskelbimo.