Trijų pokyčių vakaras. Kaip pažaboti laiką?

Ar neteko pagalvoti, kad gyvenime išsispręstų visos problemos, jei tik turėtume daugiau laiko? Dažnai patenkame į laiko spąstus ir įsisukame į tokią gausybę reikalų, jog nustojame būti savo laiko šeimininkai ir nuolat tarytum kažką vejamės. Tačiau ar įmanoma pažaboti laiką? Kaip galima tai padaryti? Kas yra ritmologija? Ir kaip ji veikia mūsų gyvenimą? Visi atsakymai Trijų pokyčių vakare su Dariumi Slavinsku ir Giedriumi Švetkausku.

Ritmologija arba kaip pažaboti laiką?

-Sveiki Trijų pokyčių vakare su Dariumi Slavinsku ir Giedriumi Švetkausku. Trečioji laida – trečioji žinutė. Prisimenu ir, galbūt, jus prisimenate, jog praeitoje laidoje kalbėjome apie stipraus mąstymo technologiją ir konkretų algoritmą, kaip sėkmingai bei tikslingai mąstyti ir gauti konkretų rezultatą, kurio norite. Apie ką kalbėsime šiandien?

– Šiandieną kalbėsime apie ritmo metodą 7R0 arba sutrumpintai – ritmologiją. Šį metodą praktikuoju jau nuo 2011 metų. Jo autorė – Evdokija Lučezarnova. Aš dirbu su konsultante Irina Kolarž. Pats šį metodą populiarinu, plačiai naudoju ir galiu apie jį daug ką papasakoti.

-Tai labai džiugu, nes mes jau anksčiau kalbėjome, jog labai svarbu, kad šioje laidoje dalyvaujantys žmonės ne tik apie tai kalbėtų, bet ir mokėtų paaiškinti, išmokyti ir, be to, patys tai taikytų. Tad tai labai džiaugiuosi ir noriu pabrėžti, jog pats esu dėkingas kiekvienam pašnekovui, kuris ateina į šią laidą, nes tokių žmonių rasti nelengva. Nors mokančių daug. Tad apie ritmologiją. Kokia žinutė?

– Tai – metodas, kuris leidžia dirbti su laiku, kaip su dažniu, kaip su ketvirtu matmeniu, kaip su substancija. Ne su kalendoriumi, kuriame mes gyvename, o kaip su žvaigždžių šviesa.

-Kaip su procesu?

– Kaip su laiku. Laikas yra tam tikra vibracija, pavadinkime taip Vienas pirmųjų, pradėjusių analizuoti laiką, buvo Sovietų Sąjungos mokslininkas Kozarevas. Jis tyrinėjo žvaigždžių šviesą ir tai, kaip ji veikia žmogaus psichiką. Nežinau, kaip ji tai daro, bet E. Lučezarnova moka supakuoti ir parduoti laiką. Kas yra tas laikas? Pasakysiu praktiškai: kai užsiiminėji ritmologijos metodika, visa tai, kas nereikalinga, kas yra pasąmonėje ir trukdo gyventi, apsinuogina ir dingsta, nes pradedi jausti, kad veltui švaistai savo gyvenimo laiką.

Suvokti, kas kliudo

Visa tai, kas stovi, kaip tavo gyvenimo mintys ir nejuda, sakykime, ateinančios mintys, svarstymai, noras kažką įgyvendinti, bet gyvenime tai nevyksta, visa tai pradeda įgauti pagreitį. Jei matėte filmą “Paslaptis” (“The Secret”), jausmas susidūrus su ritmologija buvo panašus lyg kažkas pripylė atominio kuro ir viskas pradėjo materializuotis. Iš pradžių maniau, kad sapnuoju, ir nesupratau, kas vyksta, bijojau papasakoti kitiems, kad nemanytų, jog man “nuvažiavo stogas”, tačiau supratau, kad nemiegu. Ir kai į šį metodą pradėjau įtraukti kitus žmones, jie tik patvirtino, kad tai veikia. Tačiau vadinamajam korporatyviniam, sveikam protui tai suprasti dažnai būna sudėtinga.

– Jei nežinau, kaip technologiškai veikia televizorius, tačiau žinau, kurį mygtuką paspausti, kad jį įjungčiau ir išjungčiau, ir tai veikia, duoda rezultatą – jukm man daugiau nieko ir nereikia?

– Iš esmės taip. Šiek tiek patikslinsiu dėl pačios praktikos. Jos metu skaitomi tam tikri tekstai, jie parašyti rusiškai, tačiau veikia su visais – skaičiau su švedais, suomiais, britais, rumunais, lenkais – materializacija vis tiek vyksta, ir dar greičiau, nei žmonėms, kurie rusų kalbą supranta, nes nėra minčių šablonų, kurie materializaciją stabdytų. Skaitant tekstus smegenų darbas pradeda greitėti, stiprėja telepatinės savybės, atsiranda labai stiprus laiko pojūtis ir pradedi gyventi labai malonioje būsenoje. Pradeda taip stiriai nereikėti materijos, atsiduri tarsi kapsulėje nuo išorinio, probleminio pasaulio.

Kai atsiriboji nuo problemų, jos dingsta

– Neatsiriboji nuo pasaulio, tik nuo to, kas nereikalinga?

– Gauni pojūti, tarsi esi kapsulėje nuo aplinkinio pasaulio, visos problemos tavęs neliečia ir jos ima dingti. Ritmologijos metodikoje yra daug įvairių programų. Yra įmonėms skirtos paslaugos – visa tai naudoju aš pats. Viena programų grupė, jų berods yra 36, yra vadinamosios ritmo korekcijos programos. Jose yra labai daug temų. TRumpai jas išvardysiu, o jūs pagalvokite, kokią temą norėtumėte įgyvendinti savo gyvenime atėję į praktinį mūsų vakarą – kokia problema jūsų gyvenime nejuda iš vietos? Renginio metu atsinešiu ritmologijos knygų, galėsite paskaityti. Praeis dvi-trys savaitės jūsų gyvenime ir pastebėsite, kaip jis pasikeis.

Taigi temos būtų tokios: pinigai, ekvivalentas. Tai reiškia, kad jūsų vertė piniguose išaugusi, savo vertę labiau pradedate jausti piniguose. Kaip tik šią akimirką kaip tik esu programos “nužiūrėjimo pikta akimi” sraute. Labai įdomi patirtis. Tuomet yra gebėjimo mokytis programa, po kurios išaugo mano gebėjimas mokytis. Dar yra pavydo, nuoskaudų, baimių, energetinio suderinamumo, meilės temos – pagalvokite, kuri jums aktualiausia, pagalvokite apie savo problemą, kurią norite išspręsti. Susitiksime praktiniame vakare, galėsite tai išbandyti ir pamatysite, kaip jūsų gyvenimas pagerės. Ritmologija yra toks metodas, kuris padeda, net jei nepadeda visi kiti metodai. Jei bijote mirti, yra programa, skirta įgyti nemirtingumą – ne kūno, o sąmonės. Kai praėjau šią programą, apėmė jausmas, kad perėjau pro kažkokius vartus ir man nebaisu mirti. Aš nenoriu mirti, bet nebaisu, dingsta panika.

Galima rasti sau tinkantį metodą

– Tai labai įdomu, nes kiekvienas žmogus turi mirties baimę.

– Toje metodikoje pasakojama, kaip žmogų reikia paruošti, kad gyvenimas po mirties nesibaigia, kad yra perėjimas, ir kaip išmokti tinkamai pereiti.

– Labai įdomu. Net nežinau, ką pasakyti. Ir iš viso 36 temos?

– Tik vienos krypties programoje. Įvairių programų yra ir daugiau.

– Nerealu. Galite tikrai sau pasvarstyti, ko jums norėtųsi iš to, ką Giedrius išvardijo, kur jums norisi pajudėti į priekį ir kur esame užstrigę. Ir tikrai įdomu tai išbandyti. Jei sakai, kad tau veikia, tavo klientams veikia.

– Iš pradžių buvo nesaugumo jausmas – suveiks, ar ne. Tačiau kai daug žmonių tai praėjo, daug žymių žmonių, ir sportininkų ir verslininkų, ir jiems tai suveikia, supranti, kad tai tiesiog veikia. Nebūtinai supranti, kodėl veikia, bet veikia.

– Nerealu. Man atrodo, tai vienas iš tokių retų atvejų mano gyvenime, kai nemoku paaiškinti, bet labai įdomu ir labai noriu išbandyti. Be paaiškinimo.

– Puiku, tuomet iki susitikimo Trijų pokyčių vakare!