Kartais blogoms emocijoms leidžiame mus užvaldyti ir dėl to atsisakome kitų mums patinkančių veiklų dėl to, ką vadiname prasta nuotaika. Tačiau ar iš tiesų emocijos valdo mus? O gal mes galime valdyti emocijas? Koks iš teisų turėtų būti šis santykis? Psichologas Dima Kuniskis.
Gaukite naujienas pirmieji
Užsiregistruokite ir visą informaciją apie renginius, transliacijas, akcijas ir kitus gerus dalykus gaukite pirmieji.
Įvesdamas savo interneto adresą patvirtinu, kad sutinku gauti "Aš ir psichologija" naujienlaiškį ir pirmasis (-oji) sužinoti apie geriausius įmanomus pasiūlymus.
Ačiū
Jūsų el. paštą įtraukėme į naujienlaiškio sąrašus





