Sąmoningų tėvų klubas. Vaikai

Visas "Sąmoningų tėvų klubas. Vaikai" paketas už specialią kainą - tik 69 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuoti PVM 21 proc. Visa viso ciklo kaina - 199 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2021-11-28 22 val. arba dešimčiai dalyvių, priklausomai kas įvyks anksčiau.

ARBA ĮSIGYKITE BET KURĮ SEMINARĄ ATSKIRAI

Kuo daugiau seminarų perkate vienu metu, tuo didesnę nuolaidą jums pritaikysime. Už kiekvieną papildomą seminarą  7 proc. krepšelio nuolaida. 

Pvz. Jei perkate vienu kartu 2 seminarus, gaunate papildomą 14 proc. nuolaidą

P.S. Nuolaida prisidės, kai pereisite prie apmokėjimo stadijos. Specialios kainos galioja kaip nurodyta prie visų seminarų kainos.

Bus galima dalyvauti paskaitoje tiesiogiai arba peržiūrėti įrašą tris mėnesius tada kada jums reikės ir tiek kartų kiek jums reikės.

Jei norite daugiau sužinoti apie seminarą, spauskite ant jo pavadinimo arba lektoriaus nuotraukos. Jei norite įdėti į krepšelį, spauskite "Į krepšelį".

Milda Karklytė – Palevičienė. Perdėto globojimo žala vaikui. Kas tai ir kaip to išvengti?

Milda Karklytė - Palevičienė. Perdėto globojimo žala vaikui. Kas tai ir kaip to išvengti?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 22 d., pirmadienis, 19:00 val.

Kaip vaikas vertins save, kokius santykius palaikys su kitais, kaip seksis vystytis akademinėse ir socialinėse srityse – visa tai stipriai priklauso nuo turimo emocinio ryšio su tėvais ir kitais reikšmingais suaugusiais žmonėmis. Tokia yra žmogaus raida, jog vaikas ima matyti ir vertinti save tėvų akimis. O tuo pačiu perima pasaulio supratimo, vaiko ir pasaulio santykio ... Skaityti daugiau

Goda Bačienė. Tėvo vaidmuo vaiko gyvenime. Ko “privalo“ išmokyti tėvas?

Goda Bačienė. Tėvo vaidmuo vaiko gyvenime. Ko “privalo“ išmokyti tėvas?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 19:00 val.

Tėvystė šiais laikais labai plačiai aptariama sąvoka. Į ją kiekvienas sudedame savo lūkesčius, norus, svajones ir savo turėtas patirtis. Daugėjant literatūros apie tinkamą vaikų auklėjimą, kartais yra sudėtinga atsirinkti reikalingą informaciją ir pritaikyti ją praktikoje. Nors pastaruoju metu nemažai kalbama apie tėvystę, tačiau dar gana kukliai yra aptariamas tėčio vaidmuo.

Dažnai girdime mitus, kad „mamos ... Skaityti daugiau

Sigita Valevičienė. Vaikai – geriausi gyvenimo psichoterapeutai. Kaip santykiai su vaikais “iškrapšto” mūsų pačių vidinius skaudulius?

Sigita Valevičienė. Vaikai – geriausi gyvenimo psichoterapeutai. Kaip santykiai su vaikais “iškrapšto” mūsų pačių vidinius skaudulius?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis, 19:00 val.

Gimus vaikams mes pasikeičiame. Ir nors iki vaikų fantazuojame apie pokytį į gerąją pusę, realybė būna daug įvairesnė. Mes pakliūname į savotišką ratą – duoti vaikams geriausia ką galime ir kartu nuolat stebime savo “netobulumą”. Santykyje su vaikais veikia ne tik mūsų sąmonė, t.y. ką mes žinome, bet ir pasąmonė, t.y. kokie mes iš tiesų ... Skaityti daugiau

Danguolė Kraskauskienė. Kaip ugdyti vaiko charizmą?

Danguolė Kraskauskienė. Kaip ugdyti vaiko charizmą?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis, 19:00 val.

Turbūt visi tėvai norėtų, kad jų vaikai augtų stiprūs, pasitikintys savimi, sveiki, laimingi ir charizmatiški. Bandome pastebėti vaikų gabumus, vežiojame į būrelius ir samdome korepetitorius. Kas yra stiprybė ir pasitikėjimas savimi – mes žinome, bet ką reiškia tokia sąvoka kaip „charizma“? Iš kur atsiranda charizma? Kas ją stiprina, o kas naikina? Kokios mūsų galimybės padėti ... Skaityti daugiau

Janina Sabaitė Melnikovienė. Kaip paruošti vaikus būsimai XXI amžiaus karjerai?

Janina Sabaitė Melnikovienė. Kaip paruošti vaikus būsimai XXI amžiaus karjerai?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:00 val.

Dvi profesijos ar trys karjeros per gyvenimą jau tampa šiandienos realybe. “Darbo kaip karjeros” sampratą keičia “darbo kaip savirealizacijos” suvokimas. Ir tai, kad šiuo metu darbuotojų trūksta daugiau nei yra bedarbių, rodo, jog dažnai darbo ieškančių žmonių turimos kompetencijos neatitinka darbo rinkos poreikių.

Juk ir patys esame girdėję iš savo tėvų “mokykis vadybininko profesijos, nes ... Skaityti daugiau

Jei kyla klausimų dėl registracijos, susisiekime - klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368