Sąmoningų tėvų klubas. Paaugliai

Visas "Sąmoningų tėvų klubas. Paaugliai" paketas už specialią kainą - tik 59 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuoti PVM 21 proc. Visa viso paketo kaina - 129 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2021-11-28 22 val. arba dešimčiai dalyvių, priklausomai kas įvyks anksčiau.

ARBA ĮSIGYKITE BET KURĮ SEMINARĄ ATSKIRAI

Kuo daugiau seminarų perkate vienu metu, tuo didesnę nuolaidą jums pritaikysime. Už kiekvieną papildomą seminarą  7 proc. krepšelio nuolaida. 

Pvz. Jei perkate vienu kartu 2 seminarus, gaunate papildomą 14 proc. nuolaidą.

P.S. Nuolaida prisidės, kai pereisite prie apmokėjimo stadijos. Specialios kainos galioja kaip nurodyta prie visų seminarų kainos.

Bus galima dalyvauti paskaitoje tiesiogiai arba peržiūrėti įrašą tris mėnesius tada kada jums reikės ir tiek kartų kiek jums reikės.

Jei norite daugiau sužinoti apie seminarą, spauskite ant jo pavadinimo arba lektoriaus nuotraukos. Jei norite įdėti į krepšelį, spauskite "Į krepšelį".

Andrius Atas. Kai paauglių elgesys tampa problema. Kaip stabilizuoti situaciją, suprasti ir padėti?

Andrius Atas. Kai paauglių elgesys tampa problema. Kaip stabilizuoti situaciją, suprasti ir padėti?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 23 d., antradienis, 19:00 val.

Yra situacijų, kai tėvams ir visiems kitiems suaugusiems net nebekyla klausimas, ar čia normali paauglystė, ar ne: paauglys nelanko mokyklos ar smarkiai praleidinėja pamokas, agresyviai elgiasi su tėvais, vartoja psichotropines medžiagas, nenakvoja namuose, ištisomis naktimis žaidžia kompiuterinius žaidimus ir pan. Problemiško paauglių elgesio pavyzdžių yra be galo daug ir tikrai ne visi jie čia yra ... Skaityti daugiau

Janina Sabaitė Melnikovienė. Kaip paruošti vaikus būsimai XXI amžiaus karjerai?

Janina Sabaitė Melnikovienė. Kaip paruošti vaikus būsimai XXI amžiaus karjerai?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:00 val.

Dvi profesijos ar trys karjeros per gyvenimą jau tampa šiandienos realybe. “Darbo kaip karjeros” sampratą keičia “darbo kaip savirealizacijos” suvokimas. Ir tai, kad šiuo metu darbuotojų trūksta daugiau nei yra bedarbių, rodo, jog dažnai darbo ieškančių žmonių turimos kompetencijos neatitinka darbo rinkos poreikių.

Juk ir patys esame girdėję iš savo tėvų “mokykis vadybininko profesijos, nes ... Skaityti daugiau

Timas Petraitis. Kompiuteriniai žaidimai. Kaip padėti iš jų ištrūkti?

Timas Petraitis. Kompiuteriniai žaidimai. Kaip padėti iš jų ištrūkti?

29.00 su PVMĮ krepšelį

  • 2021 m. lapkričio 26 d., penktadienis, 19:00 val.

Kompiuteriniai žaidimai yra tapę gana svarbia jaunuolių gyvenimo dalimi. Didėjant interneto galimybėms ir pasirinkimo laisvei, kartu daugėja ir įvairių sunkumų susijusių su kompiuterinių žaidimų naudojimu. Daugumai tėvų vis didesniu klausimu tampa, kaip vaikus ar paauglius “ištraukti” iš šio užsiėmimo ir padaryti taip, kad jie praleistų kuo daugiau laiko darydami kažką „naudingo“. Tam, kad taip nutiktų, ... Skaityti daugiau

Jei kyla klausimų dėl registracijos, susisiekime - klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368