Gerų santykių akademija. Kaip atrasti kelią į harmoniją?

Gerų santykių akademija. Kaip atrasti kelią į harmoniją?

Penki vakarai su santykių psichologijos ekspertais, kurie kokybiškai pakeis jūsų supratimą apie šeimos ir poros santykius.

 • Tiesiog... geresni šeimos ir poros santykiai
 • Tiesiogiai INTERNETU
 • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
 • + uždara FB grupė Akademijos mokymų klausimams aptarti
 • Penkių seminarų tęstinis kursas antradienio ir ketvirtadienio vakarais
 • 1,5 val. seminaras + 30 min. klausimams bei atsakymams
 • 2021 m. vasario 18, 23, 25 d. ir kovo 2, 4 d. nuo 19 iki 21  val.

Registracija baigta

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminarų ciklo pilna kaina 240 €.

Norintys dalyvauti tik vienoje ar keliose šio ciklo paskaitose, galimybės užsiregistruoti ieškokite žemiau šiame puslapyje

Sėkminga santuoka reikalauja daug kartų įsimylėti iš naujo... ir vis tą patį žmogų.

Mignonas McLaughlinas

Ar nebuvote „pagavę savęs“, kad vėl ištarėte – ir vėl netinkama pažintis. Negeras žmogus pasitaikė. Negeri santykiai. O gal šie negeri santykiai jau tęsiasi ne pirmus metus – jūsų šeimoje, jūsų poroje? O kas jei... negeras... pats „aš“? Gal kaip tik dabar laikas... sustoti ir kartu su mūsų lektoriais pažvelgti į tą nesiklostančią padėtį iš šalies.

Kompiuterijos pasaulyje yra toks angliškas terminas – „shortcut“. Vieni jį į lietuvių kalbą verčia – nuoroda. Kiti – rodyklė. Būtent tokias penkias naujas nuorodas jūsų santykiams ir norime pasiūlyti. Penkis vasario ir kovo vakarus gausite kokybiškai naujas santykių psichologijos žinias.

Tai padės jums „nukirsti kampą“ į naują, daug geresnį jūsų šeimos ar poros pasaulį. Penkios akademinės paskaitos, kurias lydės jūsų užduodamų klausimų sesijos – tai unikali proga įnešti į jūsų santykius naujų, pavasariškų vėjų.

Naujos psichologijos patirtys, kuriomis praturtėsite – tarnaus pozityviems, harmoningiems santykiams.

Tiesiog geresniems jūsų santykiams.

Ką gausite per penkis Gerų santykių akademijos vakarus?

 • Geštalto psichoterapeutė Brigita Kaleckaitė atskleis lemtingą giminės įtaką kiekvienai porai
 • Elgesio terapeutas Dainius Jakučionis po kauliuką išnarstys konfliktų anatomiją
 • Eneagramos trenerė Daiva Vietrinienė parodys, kada poros gyvenimas vystosi ir auga, o kada – degraduoja
 • Profesionali šeimos konsultantė Aurima Dilienė išskleis šeimos ir poros santykių etapus
 • Daktaras Eugenijus Laurinaitis parodys, kad ir iš krizės galima išeiti praturtėjus geresniais santykiais

Brigita Kaleckaitė

Vilniaus geštalto instituto vadovė, psichoterapeutė, supervizorė, verslo trenerė ir personalo valdymo konsultantė. Turi  17 metų patirtį psichoterapijoje, vedė geštalto psichoterapijos mokymus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Gruzijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir Portugalijoje. Šiuo metu gilina žinias Londono geštalto mokymo centre studijuodama į santykius orientuotą organizacinį geštalto konsultavimą su patyrusiais specialistais iš JAV, Švedijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.

Dainius Jakučionis

Gydytojas psichoterapeutas, turintis medicinos mokslų ir šeimos gydytojo darbo patirtį. Kognityvinės, elgesio ir schemų psichoterapijos specialistas. Daugiau nei 8 metus konsultuojantis nerimo, emocijų ir asmenybės sutrikimų klausimais.

Daiva Vietrinienė

Geštalto psichotereutė, sertifikuota Eneagramos trenerė, vienintelė Baltijos šalyse baigusi Eneagarmos charakterių psichologijos vystytojo dr. K. Narancho tarptautinę 800 val. trukmės SAT mokymų programą. 20 metų veda seminarus klientų aptarnavimo, asmenybės ugdymo, viešojo kalbėjimo, komunikacijos, streso ir emocijų valdymo, emocinio intelekto ugdymo, komandos formavimo, koučingo, NLP, Eneagramos temomis.

Aurima Dilienė

Šeimų konsultantė, lektorė, trijų knygų autorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi daugiau nei 20 metų profesinę patirtį. Augina septynis įvairaus amžiaus vaikus Su vyru Vaidotu susituokę jau 27 metus. Blogerė tinklalapyje www.aurimadiliene.com .

Eugenijus Laurinaitis

Vilniaus universiteto (VU) docentas, M. Romerio universiteto profesorius, eilės knygų autorius. Gydytojas, psichiatras, psichoterapeutas, Europos psichoterapijos asociacijos generalinis sekretorius.

GERŲ SANTYKIŲ AKADEMIJA. VISI SEMINARAI

Giminės įtaka mano šeimai šiandien.

Galbūt pastebėjote, kad jūsų santykiuose kartojasi tos pačios problemos, tačiau partneris kitas? Arba niekaip negalite suprasti, kodėl jūsų antra pusė pradėjus gyventi kartu radikaliai pasikeitė, nors laikėte jį žmogumi, atitinkančiu jūsų šeimos vertybes. Kas tai? Kodėl tai vyksta?

Seminaro metu kalbėsime apie tai, kokią įtaką mūsų santykiams poroje šiandien daro kiekvieno poros nario visa giminė ir istorija. Išmoksime atpažinti tuos elgesio modelius ir tendencijas savyje. Pakalbėsime apie tai, kaip sąveikauja tarpusavyje susitikusios dvi giminės poroje. Ir patirsime, kaip nepageidaujamus elgesio modelius galima pakeisti ir išmokti naujų.

 • BRIGITA KALECKAITĖ
 • Vasario 18 d. 19 val.

Dalyvauti Brigitos Kaleckaitės seminare už specialią kainą - 35 €

Dalyvauti vasario 18 d. už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminaro ciklo pilna kaina 60 €.  Speciali kaina galioja dešimčiai dalyvių.

Konfliktai poroje. Kaip jų išvengti?

Kartais konfliktai porose kyla dėl mažiausių dalykų. Ne ten padėtas puodelis ar rūbas, ne taip pasakytas žodis ar neatliktas darbas gali pastūmėti partnerius pykčiams ir nesutarimams. Stiprioms reakcijoms į mažus dalykus. Viskas gerai, jei taip būtų tik vieną kartą, tačiau tokios situacijos kartojasi. Ir nei vienas iš partnerių dažnai nesupranta, kodėl taip vyksta...

Seminaro metu bus kalbama apie būsenas, kurios atsiranda ar „įsijungia“ konflikto metu, kaip tokios būsenos padeda partnerio būsenoms pasikeisti ir aktyvuotis. Kokiu būdu susiformavo šie elgesio modeliai ir kaip tai susiję su praeityje išgyventomis patirtimis. Ir ką reikėtų daryti, jog susipykus emocijos nepasiektų piko, o iš konfliktų mokėtume ir „išeiti“...

 • DAINIUS JAKUČIONIS
 • Vasario 23 d. 19 val.

Dalyvauti Dainiaus Jakučionio seminare už specialią kainą - 35 €

Dalyvauti vasario 23 d. už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminaro ciklo pilna kaina 60 €.  Speciali kaina galioja dešimčiai dalyvių.

Eneagrama. Poros vystymosi, augimo galimybės.

Daugelis esame uždavę ir tokius klausimus: Kodėl santykių pradžioje mes buvome euforinėje būsenoje, o dabar nuolatos pykstamės? Kodėl atsitinka taip, kad pradedame vienas kito nesuprasti, nemokame, nenorime arba neturime apie ką kalbėtis? Kodėl man kyla noras... nutraukti santykius?

Seminare kalbėsimės apie aktualius asmenybės vystymosi lygmenis, kuriuos labai aiškiai ir suprantamai pateikia Eneagramos (asmenybės pažinimo, augimo ir transformacijos modelis). Išmoksite atskirti sveikus, vidutinius, nesveikus vystymosi lygius ir kaip suprasti, kokiame lygmenyje esu aš ir mano partneris. Suprasite, ir kur poros dažniausiai ieško problemų!

 • DAIVA VIETRINIENĖ
 • Vasario 25 d. 19 val.

Dalyvauti Daivos Vietrinienės seminare už specialią kainą - 35 €

Dalyvauti vasario 25 d. už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminaro ciklo pilna kaina 60 €.  Speciali kaina galioja dešimčiai dalyvių.

Santykių vystymosi etapai.

Kada iš tiesų gimsta meilė? Dar neišgyvenote dešimt metų? Tai reiškia - iš tikrųjų dar net nesusitikote. Praėjus susižavėjimo (rožinių akinių) ir jų nukritimo (nuvertinimo) periodus, atlikus tam tikras pareigas jau galimas tikrasis susitikimas. Juk vaisiai turi prinokti, kad būtų valgomi ir skanūs, juk kūdikis nešiojamas devynis mėnesius, kad gimtų sveikas...

Santykiai taip pat turi vystymosi etapus ir yra veikiami dėsnių. Apie kuriuos galime ir nežinoti, bet nuo to jų veikimas nesustoja. Kodėl poros ar šeimos skiriasi? Atsakymas labai paprastas: todėl kad jos neturi pakankamai informacijos, ko tikėtis santykiuose, jie nežino, kas yra santuoka ir šeima, o dar labiau nežino – kas ji nėra. O juk santykiai – tai mokslas. Ir jų reikia mokytis.

 • AURIMA DILIENĖ
 • Kovo 2 d. 19 val.

Dalyvauti Aurimos Dilienės seminare už specialią kainą - 35 €

Dalyvauti kovo 2d. už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminaro ciklo pilna kaina 60 €.  Speciali kaina galioja dešimčiai dalyvių.

Šeimos krizės, kaip santykių gerinimo galimybės.

Pandemijos metu esame apriboti ir glaudžiai bendraujame su artimiausiais žmonėmis. Ar pastebite, kad kaip tik dabar mūsų santykiuose paaštrėja tai, ką anksčiau lengvai praleisdavome? Apie ką yra kalbama ir nekalbama konfliktų metu? Ką poros galėtų padaryti pačios, o kada reikia ieškoti profesionalo pagalbos?

Seminaro metu aptarsime, kad krizės gali kilti dėl įvairių gyvenimo aspektų ir sričių. Juk šeimos santykiuose dalyvauja įvairių lygių lūkesčiai ir viltys. O jos kažkiek, o kartais ir labai skiriasi - nes kiekvienas kuriantis šeimą ateina iš savo šeimos, istorijos ir patirties. Šie skirtumai dažnai ir yra konfliktas tarp abiejų kartu norinčių gyventi žmonių. Apkalbėsime, kokios yra šių konfliktų sukeltos krizės. Ir tai, kaip poros gali padėti pačios sau.

 • EUGENIJUS LAURINAITIS
 • Kovo 4 d. 19 val.

Dalyvauti Eugenijaus Laurinaičio seminare už specialią kainą - 35 €

Dalyvauti kovo 4 d. už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminaro ciklo pilna kaina 60 €.  Speciali kaina galioja dešimčiai dalyvių.

PROGRAMA

Vasario 18 d. seminaras „Giminės įtaka mūsų santykiams šeimoje šiandien“. Brigita Kaleckaitė.

 • Kaip poros santykius veikia giminės šeimyninis gyvenimas, elgesio modeliai, tradicijos ir įpročiai?
 • Kaip sąveikauja tarpusavyje susitikusios dvi giminės poroje?
 • Kaip atpažinti ir pakeisti nepageidaujamus elgesio modelius?

Vasario 23 d. seminaras „Konfliktai poroje. Kaip jų išvengti?“. Dainius Jakučionis.

 • Kodėl kartais susipykstame, atrodytų, dėl mažiausių dalykų?
 • Kokios būsenos atsiranda konflikto metu ir kaip jos susijusios su praeitimi?
 • Kaip spręsti konfliktus su mažiau emocijų ir elgtis išmintingai?

Vasario 25 d. seminaras „Eneagrama. Poros asmenybiniai vystymosi lygiai: augimas ir vystymasis ar degradacija“. Daiva Vietrinienė.

 • Kaip suprasti, kokiame asmenybės vystymosi lygmenyje esu aš ir mano partneris?
 • Kokie įtaką asmenybės vystymosi lygmuo daro poros santykiams?
 • Kaip sugebėti eiti augimo, o ne degradacijos keliu?

Kovo 2 d. seminaras „Santykių vystymosi etapai ir juos veikiantys dėsniai“.

 • Kodėl turėdami įsitikinimą, kad suradus tinkamą „antrą puselę“ tapsime laimingi, dažniausiai nusiviliame?
 • Kokius vystymosi etapus turi porų santykiai ir kokių jie yra veikiami dėsnių?
 • Kas yra santuoka ir šeima... ir kas ji nėra?

Kovo 4 d. seminaras „Šeimos krizės, kaip santykių gerinimo galimybės“. Prof. dr. Eugenijus Laurinaitis.

 • Kaip ir kodėl pandemijos metu paaštrėja santykiai su artimiausiais žmonėmis?
 • Kaip skiriasi mūsų, norinčių gyventi kartu bet atėjusių iš skirtingų šeimų, lūkesčiai?
 • Kaip poros gali veiksmingai ir išmintingai spręsti konfliktus?

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 684 15977