Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės. Rolės ir manipuliacijos. Su Olegu Lapinu

Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės. Rolės ir manipuliacijos. Su Olegu Lapinu

Trys pagrindiniai vaidmenys. Kaip išvengti neišvengiamo ir išeiti iš žalingo santykių trikampio.

2023 m. gegužės 10 d., trečiadienį, 19 val., Multikino, Ozo 18, Vilniuje

Santykių trikampyje trys vaidmenys - persekiotojo, aukos ir gelbėtojo. Visi jie susiję vienas su kitu ir visi gauna menamą naudą. Vaidmenys ir žaidimai pakeičia nuoširdžius tikromis emocijomis ir reakcijomis grįstus santykius. Visiems dalyviams ilgainiui ima trūkti bazinio palaikymo, pasitikėjimo ir meilės sau.

Vaidindami šiuos vaidmenis, žmonės ima ignoruoti realybę tarsi aktoriai scenoje, žinantys, kad gyvena išgalvotą gyvenimą, tačiau turintys rodyti, jog tiki vaidmens realumu. Nepaisant to, niekada nepavyksta ilgai išsilaikyti vienoje rolėje. Nelauktai gelbėtojas virsta persekiotoju, o persekiotojas - auka. Tuo pačiu scenoje pasirodo vis nauji dramos veikėjai. Dažniausiai eilinio gelbėtojo vaidmenyje. O toliau siužetas kartojasi su naujais asmenimis, bet tais pačiais vaidmenimis.

Ką su tuo daryti? Kaip išeiti iš primestų vaidmenų? Kaip neįsitraukti į tokius žaidimus?

Dalyvauja:

  • Olegas Lapinas -psichiatras, psichoterapeutas, dėstytojas, gydytojas pediatras. Knygų ir daugelio straipsnių autorius. Sukaupęs daugiau kaip 30 metų praktinės psichoterapeuto konsultacijų patirties.
  • Eglė Skrolytė - aktorė, TV laidų autorė ir vedėja
  • Irena Jankutė - teatro, kino ir TV aktorė, prodiuserė
  • Valentinas Krulikovskis - teatro, kino ir TV aktorius

Scenarijaus autorė: Raimonda Agnė Medeišienė - forumo teatro 4ROOMS įkūrėja ir kūrybos vadovė, taikomųjų teatro metodų ekspertė.

Dalyvaukite šiame renginyje arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Šiandien "paskutinės registracijos savaitės" specialus pasiūlymas- tik nuo 29 €

Pilna seminaro kaina be nuolaidos priklausomai nuo vietos nuo 40 iki 70 €. Į kainą įskaičiuoti PVM 9 proc. Specialios kainos galioja ne ilgiau kaip iki 2023-05-08 11 val.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“.  Šiandien žengiame mums mažai pažįstamais ir naujais takais ir kviečiame prisijungti ir jus.

Kuo bebūtum gyvenime, kaip begyventum, vis tiek ateina toks laikas, kai atrodo, kad gyvenimas - tai nesibaigianti kelionė nuo vienos problemos prie kitos, nuo vieno sprendimo – prie kito.

Vieni žmonės šiuo keliu žengia tarytum lengvai, kiti palūžta, atrodytų, nuo menkučių nesklandumų. Bėda, kad užklumpančios nelaimės dažniausiai tėra simptomai, o tikrosios problemos slypi daug giliau ir jas sunku įžvelgti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai būdas į gyvenimo dėlionę ar jos detales pažvelgti iš šalies. Scenoje psichoterapijos žinios ir gebėjimai kartu su aktoriniu meistriškumu įgaus milžinišką poveikį mūsų supratimui ir norui keisti bei pasikeisti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai:

  • Būdas lengviau atpažinti problemą žiūrint į ją iš šalies. O dažnai teisingam sprendimui užtenka tik žinojimo kurioje vietoje esi. Taigi vienos minties....
  • Pažvelgti pro rakto skylutę į psichoterapiją ir prisiliesti prie jos paslapčių
  • Scena, tai vieta, kur pavaizduoti patys grubiausi, bjauriausi, nemaloniausi, labiausiai nutylimi dalykai įgauna estetišką vaizdą ir taip daro milžinišką poveikį žiūrovams suprasti save ir kitus.
  • Kada žymūs, daug pasiekę ir patyrė psichinės sveikatos specialistai apie sudėtingus dalykus kalbės paprastai ir visiems suprantamai
  • Kada seminaras ta pačia tema vyks tik vieną kartą.

Vienintelį kartą Vilniuje, 2023 m. gegužės 8-11 dienomis KETURI TEATRALIZUOTŲ SEMINARŲ VAKARAI su žinomais Lietuvos psichinės sveikatos specialistais - Eugenijumi Laurinaičiu, Genovaite Petroniene, Olegu Lapinu, Dainiumi Jakučioniu.

Bei mylimais ir puikiais aktoriais – Kristina Savickyte, Juliumi Žalakevičiumi, Oscar Wyganowski, Egle Skrolyte, Vilma Raubaite, Irena Jankute, Valentinu Krulikovskiu, Viačeslavu Lukjanovu, Laurynu Graikšu, Vytautu Kontrimu.

Epizodų scenarijų autoriais Povilu Laurinkumi ir Raimonda Agne Medeišiene.

Renginių metu bandysime atsakyti į svarbius gyvenimiškus, egzistencinius ir santykių klausimus. Kviečiame jus į šią netipišką, įdomią ir intriguojančią kelionę kartu su mumis. Dalyvaukite kiekvieną vakarą arba prisijunkite tik į vieną temą. Ką tikrai garantuojame - tai unikalią patirtį, gerą, naudingai praleistą laiką ir dalykus, kurie galbūt niekada daugiau nebepasikartos.

Kiekvienas renginys skirsis nuo ankstesnio ir tikrai bus kitoks

Dalyvaukite visuose arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Kiti ciklo renginiai:

Bilieto kaina nuo 49 €

Bilieto kaina nuo 33 €

Bilieto kaina nuo 29 €