Praeities šešėliai. Kas labiausiai trukdo būti laimingam šiandien? Su Eugenijumi Laurinaičiu.

Praeities šešėliai. Kas labiausiai trukdo būti laimingam šiandien? Su Eugenijumi Laurinaičiu.

Apie savivertę, meilę, šeimą, genus ir charakterius. Kada viską sprendžiame mes patys, o kada likimas.

2023 m. gegužės 8 d., pirmadienį, 19 val., Multikino, Ozo 18, Vilniuje

Kai susiduriame su sunkiomis gyvenimo akimirkomis ir problemomis, dažniausiai pradžioje tikime, jog dabar tiesiog nesėkmingas ruožas ir viskas greitai pasibaigs. Tačiau vieną problemą keičia kita ir ima atrodyti, kad nelaimių virtinė begalinė, o laimingi niekada ir nebuvome, ir neturėtume būti. Galvojame apie tai. Daug. Ir kai tik randame progą. Tampame nelaimingi, irzlūs, pavargę ir nervingi, o būdami tokios būsenos nebegalime ramiai reaguoti į tai, kas vyksta su mumis. Taip gimsta naujos problemos....

Maža to, tokios problemos gali glūdėti jūsų pasąmonėje nuo labai ankstyvos vaikystės: nuoskauda dėl tėvų elgesio, neteisybė vaikų darželyje, meilės trūkumas, visa tai atrodo seniai pamiršta, tačiau iš tiesų keičia jūsų elgesio modelius ir gali pritraukti nelaimes.

Pirmasis žingsnis link išgijimo – suvokimas kodėl aš taip jaučiuosi, arba kodėl darau neteisingus pasirinkimus ir tai svarbiausia, ką jūs išsinešite iš šio seminaro.

Dalyvauja:

  • Dr. Eugenijus Laurinaitis - gydytojas, psichiatras, psichoterapeutas, profesorius, Europos psichoterapijos asociacijos generalinis sekretorius, knygų ir daugelio mokslinių straipsnių autorius
  • Kristina Savickytė - aktorė, radijo laidų ir knygų autorė, mokymų programų tėvams, įvairaus amžiaus vaikams ir ugdytojams kūrėja, renginių, konferencijų vedėja, diskusijų moderatorė.
  • Julius Žalakevičius - teatro, kino ir TV aktorius, apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi.
  • Oskar Wyganowski - teatro, kino ir TV aktorius, improvizacijos meno dėstytojas LMTA, renginių ir improvizacijos praktinių seminarų vedėjas.

Scenarijų autorius Povilas Laurinkus - aktorius, teatro, kino ir TV režisierius, scenarijų autorius.

Dalyvaukite šiame renginyje arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Šiandien vis dar ankstyvosios registracijos specialus pasiūlymas - tik nuo 49 €

 Į kainą įskaičiuoti PVM 9 proc. Bilietų liko tiek mažai, kad nebėra prasmės kelti kainos. Jei nespėsite ar norėtumėt patogesnių vietų pasidomėkite visų renginių abonementu. Abonemento pasiūlymą rasite čia

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“.  Šiandien žengiame mums mažai pažįstamais ir naujais takais ir kviečiame prisijungti ir jus.

Kuo bebūtum gyvenime, kaip begyventum, vis tiek ateina toks laikas, kai atrodo, kad gyvenimas - tai nesibaigianti kelionė nuo vienos problemos prie kitos, nuo vieno sprendimo – prie kito.

Vieni žmonės šiuo keliu žengia tarytum lengvai, kiti palūžta, atrodytų, nuo menkučių nesklandumų. Bėda, kad užklumpančios nelaimės dažniausiai tėra simptomai, o tikrosios problemos slypi daug giliau ir jas sunku įžvelgti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai būdas į gyvenimo dėlionę ar jos detales pažvelgti iš šalies. Scenoje psichoterapijos žinios ir gebėjimai kartu su aktoriniu meistriškumu įgaus milžinišką poveikį mūsų supratimui ir norui keisti bei pasikeisti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai:

  • Būdas lengviau atpažinti problemą žiūrint į ją iš šalies. O dažnai teisingam sprendimui užtenka tik žinojimo kurioje vietoje esi. Taigi vienos minties....
  • Pažvelgti pro rakto skylutę į psichoterapiją ir prisiliesti prie jos paslapčių
  • Scena, tai vieta, kur pavaizduoti patys grubiausi, bjauriausi, nemaloniausi, labiausiai nutylimi dalykai įgauna estetišką vaizdą ir taip daro milžinišką poveikį žiūrovams suprasti save ir kitus.
  • Kada žymūs, daug pasiekę ir patyrė psichinės sveikatos specialistai apie sudėtingus dalykus kalbės paprastai ir visiems suprantamai
  • Kada seminaras ta pačia tema vyks tik vieną kartą.

Vienintelį kartą Vilniuje, 2023 m. gegužės 8-11 dienomis KETURI TEATRALIZUOTŲ SEMINARŲ VAKARAI su žinomais Lietuvos psichinės sveikatos specialistais - Eugenijumi Laurinaičiu, Genovaite Petroniene, Olegu Lapinu, Dainiumi Jakučioniu.

Bei mylimais ir puikiais aktoriais – Kristina Savickyte, Juliumi Žalakevičiumi, Oscar Wyganowski, Egle Skrolyte, Vilma Raubaite, Irena Jankute, Valentinu Krulikovskiu, Viačeslavu Lukjanovu, Laurynu Graikšu, Vytautu Kontrimu.

Epizodų scenarijų autoriais Povilu Laurinkumi ir Raimonda Agne Medeišiene.

Renginių metu bandysime atsakyti į svarbius gyvenimiškus, egzistencinius ir santykių klausimus. Kviečiame jus į šią netipišką, įdomią ir intriguojančią kelionę kartu su mumis. Dalyvaukite kiekvieną vakarą arba prisijunkite tik į vieną temą. Ką tikrai garantuojame - tai unikalią patirtį, gerą, naudingai praleistą laiką ir dalykus, kurie galbūt niekada daugiau nebepasikartos.

Kiekvienas renginys skirsis nuo ankstesnio ir tikrai bus kitoks

Dalyvaukite visuose arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Kiti ciklo renginiai:

Bilieto kaina nuo 29 €

Bilieto kaina nuo 29 €

Bilieto kaina nuo 29 €