Nuo atjautos iki agresijos. Konfliktai poroje. Su Dainiumi Jakučioniu.

Nuo atjautos iki agresijos. Konfliktai poroje. Su Dainiumi Jakučioniu.

Ar prasidėję konfliktai reiškia, kad santykiai pasmerkti? Kodėl erzina paprasti dalykai, kurie anksčiau kėlė šypseną.

2023 m. gegužės 9 d., antradienį, 19 val., Multikino, Ozo 18, Vilniuje

Konfliktai mus lydi visur, net ir puikiausiuose dviejų žmonių santykiuose. Tik kartais reaguojame į partnerio emocijas su atjauta ir supratimu, o kartais su agresija arba ignoravimu ir atsitraukimu. Kodėl santykiai, taigi ir pykčiai, bėgant laikui įgauna vis kitas formas? Kas verčia mus taip elgtis? Kodėl esame skirtingi skirtingose situacijose arba su skirtingais žmonėmis, o gal kaip tik esame vienodi ir atspindime kitų žmonių elgesį arba savo ankstesnę patirtį?

Konfliktas nėra baubas ir jame galime jaustis pakankamai gerai, jei suprantame savo reakcijų priežastis ir išmokstame į juos reaguoti neįžeisdami nei savęs, nei partnerio. 

Dalyvauja:

 • Dainius Jakučionis, gydytojas psichoterapeutas, turintis šeimos gydytojo darbo patirtį. Kognityvinės, elgesio ir schemų psichoterapijos specialistas. Daugiau nei 10 metų konsultuoja nerimo, emocijų ir asmenybės sutrikimų klausimais.
 • Eglė Skrolytė - aktorė, TV laidų autorė ir vedėja
 • Vilma Raubaitė - teatro ir kino aktorė, apdovanota dviem “Auksiniais scenos kryžiais”
 • Irena Jankutė - teatro, kino ir TV aktorė, prodiuserė
 • Valentinas Krulikovskis - teatro, kino ir TV aktorius
 • Viačeslav Lukjanov - teatro, kino ir TV aktorius
 • Laurynas Graikšas - teatro, kino ir TV aktorius
 • Raimonda Agnė Medeišienė - forumo teatro 4ROOMS įkūrėja ir kūrybos vadovė, taikomųjų teatro metodų ekspertė.

Dalyvaukite šiame renginyje arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Šiandien "paskutinės registracijos savaitės" specialus pasiūlymas- tik nuo 33 €

Pilna seminaro kaina be nuolaidos priklausomai nuo vietos nuo 40 iki 70 €. Į kainą įskaičiuoti PVM 9 proc. Specialios kainos galioja ne ilgiau kaip iki 2023-05-08 11 val.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“.  Šiandien žengiame mums mažai pažįstamais ir naujais takais ir kviečiame prisijungti ir jus.

Kuo bebūtum gyvenime, kaip begyventum, vis tiek ateina toks laikas, kai atrodo, kad gyvenimas - tai nesibaigianti kelionė nuo vienos problemos prie kitos, nuo vieno sprendimo – prie kito.

Vieni žmonės šiuo keliu žengia tarytum lengvai, kiti palūžta, atrodytų, nuo menkučių nesklandumų. Bėda, kad užklumpančios nelaimės dažniausiai tėra simptomai, o tikrosios problemos slypi daug giliau ir jas sunku įžvelgti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai būdas į gyvenimo dėlionę ar jos detales pažvelgti iš šalies. Scenoje psichoterapijos žinios ir gebėjimai kartu su aktoriniu meistriškumu įgaus milžinišką poveikį mūsų supratimui ir norui keisti bei pasikeisti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai:

 • Būdas lengviau atpažinti problemą žiūrint į ją iš šalies. O dažnai teisingam sprendimui užtenka tik žinojimo kurioje vietoje esi. Taigi vienos minties....
 • Pažvelgti pro rakto skylutę į psichoterapiją ir prisiliesti prie jos paslapčių
 • Scena, tai vieta, kur pavaizduoti patys grubiausi, bjauriausi, nemaloniausi, labiausiai nutylimi dalykai įgauna estetišką vaizdą ir taip daro milžinišką poveikį žiūrovams suprasti save ir kitus.
 • Kada žymūs, daug pasiekę ir patyrė psichinės sveikatos specialistai apie sudėtingus dalykus kalbės paprastai ir visiems suprantamai
 • Kada seminaras ta pačia tema vyks tik vieną kartą.

Vienintelį kartą Vilniuje, 2023 m. gegužės 8-11 dienomis KETURI TEATRALIZUOTŲ SEMINARŲ VAKARAI su žinomais Lietuvos psichinės sveikatos specialistais - Eugenijumi Laurinaičiu, Genovaite Petroniene, Olegu Lapinu, Dainiumi Jakučioniu.

Bei mylimais ir puikiais aktoriais – Kristina Savickyte, Juliumi Žalakevičiumi, Oscar Wyganowski, Egle Skrolyte, Vilma Raubaite, Irena Jankute, Valentinu Krulikovskiu, Viačeslavu Lukjanovu, Laurynu Graikšu, Vytautu Kontrimu.

Epizodų scenarijų autoriais Povilu Laurinkumi ir Raimonda Agne Medeišiene.

Renginių metu bandysime atsakyti į svarbius gyvenimiškus, egzistencinius ir santykių klausimus. Kviečiame jus į šią netipišką, įdomią ir intriguojančią kelionę kartu su mumis. Dalyvaukite kiekvieną vakarą arba prisijunkite tik į vieną temą. Ką tikrai garantuojame - tai unikalią patirtį, gerą, naudingai praleistą laiką ir dalykus, kurie galbūt niekada daugiau nebepasikartos.

Kiekvienas renginys skirsis nuo ankstesnio ir tikrai bus kitoks

Dalyvaukite visuose arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Kiti ciklo renginiai:

Bilieto kaina nuo 49 €

Bilieto kaina nuo 29 €

Bilieto kaina nuo 29 €