Charakterio tipai. Kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Su Genovaite Petroniene.

Charakterio tipai. Kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Su Genovaite Petroniene.

Kaip efektyviausiai išnaudoti savo ir sugyventi su kitų žmonių charakterio ypatybėmis, stiprybėmis ir silpnybėmis.

2023 m. gegužės 11 d., ketvirtadienį, 19 val., Multikino, Ozo 18, Vilniuje

Dauguma žmonių elgiasi turėdami pačius geriausius ketinimus. Tačiau kiekvienas yra unikalus sutvėrimas, turintis ne tik skirtingą išvaizdą, bet ir savitą pasaulėžiūrą ir aplinkos vertinimą. Net ir tolerantiškiausiam žmogui sunku priimti ir suprasti tą, kuris elgiasi kitaip. Užuot toleravę ir sugyvenę su kitokiu matymu, laikome tai charakterio ar asmenybės trūkumu ir daugiausiai ką leidžiame sau - pateisinti, bet nesuprasti. Visa tai turi pasekmių visiems. Nesusikalbėjimas. Pykčiai. Ignoravimas. Ir kitos bendravimo negerovės gali gerokai apkartinti gyvenimą šeimoje ar darbe. Skirtingas charakterio bruožų rinkinys gali gerokai apsunkinti santykius.

Galbūt dėl to, kad žmonių įvairovė tokia didelė, bendravimas gali tapti sudėtinga užduotimi? Bet jei žinotume, kuo kiekvienas esame skirtingi ir kaip skiriasi mūsų reakcijos, emocijos ir pasaulio matymas nuo kitų žmonių, galbūt sugebėtume vienas kitą išgirsti, pamatyti ir susikalbėti?

Kaip atpažinti tipinį savo ir kitų žmonių charakterį, suprasti norus, baimes, bendravimą, elgseną, darbo stilių ar gyvenimo būdą. Ir prabilti jiems taip, kad jie išgirstų?

Dalyvauja:

  • Genovaitė Petronienė psichologė-psichoterapeutė, konsultuojanti daugiau kaip 25 metus. Radijo laidų vedėja, knygų ir daugelio straipsnių autorė.
  • Kristina Savickytė - aktorė, radijo laidų ir knygų autorė, mokymų programų tėvams, įvairaus amžiaus vaikams ir ugdytojams kūrėja, renginių, konferencijų vedėja, diskusijų moderatorė.
  • Vilma Raubaitė - teatro ir kino aktorė, apdovanota dviem Auksiniais scenos kryžiais.
  • Vytautas Kontrimas - teatro, kino ir TV aktorius, VU ir LMTA docentas.

Scenarijų autorius Povilas Laurinkus - aktorius, teatro, kino ir TV režisierius, scenarijų autorius.

Dalyvaukite šiame renginyje arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Šiandien "paskutinės registracijos savaitės" specialus pasiūlymas- tik nuo 29 €

Pilna seminaro kaina be nuolaidos priklausomai nuo vietos nuo 40 iki 70 €. Į kainą įskaičiuoti PVM 9 proc. Specialios kainos galioja ne ilgiau kaip iki 2023-05-08 11 val.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“.  Šiandien žengiame mums mažai pažįstamais ir naujais takais ir kviečiame prisijungti ir jus.

Kuo bebūtum gyvenime, kaip begyventum, vis tiek ateina toks laikas, kai atrodo, kad gyvenimas - tai nesibaigianti kelionė nuo vienos problemos prie kitos, nuo vieno sprendimo – prie kito.

Vieni žmonės šiuo keliu žengia tarytum lengvai, kiti palūžta, atrodytų, nuo menkučių nesklandumų. Bėda, kad užklumpančios nelaimės dažniausiai tėra simptomai, o tikrosios problemos slypi daug giliau ir jas sunku įžvelgti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai būdas į gyvenimo dėlionę ar jos detales pažvelgti iš šalies. Scenoje psichoterapijos žinios ir gebėjimai kartu su aktoriniu meistriškumu įgaus milžinišką poveikį mūsų supratimui ir norui keisti bei pasikeisti.

„Teatralizuoti seminarai. Psichoterapijos eskizai“ tai:

  • Būdas lengviau atpažinti problemą žiūrint į ją iš šalies. O dažnai teisingam sprendimui užtenka tik žinojimo kurioje vietoje esi. Taigi vienos minties....
  • Pažvelgti pro rakto skylutę į psichoterapiją ir prisiliesti prie jos paslapčių
  • Scena, tai vieta, kur pavaizduoti patys grubiausi, bjauriausi, nemaloniausi, labiausiai nutylimi dalykai įgauna estetišką vaizdą ir taip daro milžinišką poveikį žiūrovams suprasti save ir kitus.
  • Kada žymūs, daug pasiekę ir patyrė psichinės sveikatos specialistai apie sudėtingus dalykus kalbės paprastai ir visiems suprantamai
  • Kada seminaras ta pačia tema vyks tik vieną kartą.

Vienintelį kartą Vilniuje, 2023 m. gegužės 8-11 dienomis KETURI TEATRALIZUOTŲ SEMINARŲ VAKARAI su žinomais Lietuvos psichinės sveikatos specialistais - Eugenijumi Laurinaičiu, Genovaite Petroniene, Olegu Lapinu, Dainiumi Jakučioniu.

Bei mylimais ir puikiais aktoriais – Kristina Savickyte, Juliumi Žalakevičiumi, Oscar Wyganowski, Egle Skrolyte, Vilma Raubaite, Irena Jankute, Valentinu Krulikovskiu, Viačeslavu Lukjanovu, Laurynu Graikšu, Vytautu Kontrimu.

Epizodų scenarijų autoriais Povilu Laurinkumi ir Raimonda Agne Medeišiene.

Renginių metu bandysime atsakyti į svarbius gyvenimiškus, egzistencinius ir santykių klausimus. Kviečiame jus į šią netipišką, įdomią ir intriguojančią kelionę kartu su mumis. Dalyvaukite kiekvieną vakarą arba prisijunkite tik į vieną temą. Ką tikrai garantuojame - tai unikalią patirtį, gerą, naudingai praleistą laiką ir dalykus, kurie galbūt niekada daugiau nebepasikartos.

Kiekvienas renginys skirsis nuo ankstesnio ir tikrai bus kitoks

Dalyvaukite visuose arba išsirinkite jums įdomiausią (žr. žemiau)

Kiti ciklo renginiai:

Bilieto kaina nuo 49 €

Bilieto kaina nuo 33 €

Bilieto kaina nuo 29 €