Emocijų valdymas. Kaip pažaboti destruktyvias mintis ir jausmus.

Emocijų valdymas. Kaip pažaboti destruktyvias mintis ir jausmus.

Šešių seminarų ciklas apie tai, kaip atsikratyti nevaldomų minčių ir pakeisti jas proaktyviomis, reikalingomis ir pozityviomis.

  • Emocijų valdymas. Kaip pažaboti destruktyvias mintis ir jausmus.
  • Net 6 seminarų ciklo vaizdo įrašas
  • Trukmė 540 min.
  • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
  • Įrašyta 2022 m. rugsėjo mėn.
  • Iš TOP20 geriausių įrašų kolekcijos

Šiandien specialus vaizdo įrašo pasiūlymas nespėjusiems sudalyvauti tiesiogiai - 79 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuota 21 proc. PVM. Visa ciklo kaina be nuolaidos 200 €.

Ne stresas mus parklupdo, o tai, kaip reaguojame į stresinius įvykius

Wayde'as Goodallas

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.
„Mintys įprasmina mūsų situaciją kaip beviltišką ar optimistišką. Ir jeigu žiūrėtume į mintis, kaip į priemones, tai mintys, kurios įprasmina mūsų atsakomybę, gydo. Mintys apie tai, kokiu būdu galėtumėme pakeisti savo situaciją, gydo. O pavyzdžiui, mintys, kad esu niekam nereikalingas ar neįdomus, sustabdo. O sustabdyti mes galime susirgti ir psichiškai, ir fiziškai“

Be priežasties susiraukęs artimasis, užlindęs vairuotojas, kavos dėmės ant naujo drabužio - ir nuotaika sugadinta visai dienai ar net savaitei. Tačiau iš tiesų ji labiau priklauso ne nuo to, kas iš tiesų vyksta aplink mus ir su mumis, o nuo to, ką mes apie tai galvojame. Vien mūsų mintys gali mus nuvesti iki absurdiškų situacijų, sukelti stiprias emocijas: pyktį, nerimą ar net depresiją.

Įsivaizduokite, jog stovite ilgoje eilėje parduotuvėje. Kaip reaguosite į susiklosčiusią situaciją? Galbūt kantriai laukdami apžiūrinėsite nepaliestas prekes, įsivaizduosite kaip jos atsirado ar ką galėtumėte su jomis nuveikti, o galbūt užkalbinsite kitą eilėje stovintį pirkėją, kad kartu maloniai praleistumėte laiką? Būtų puiku, jei tokioje situacijoje jaustumėtės ramūs ir atsipalaidavę. Tačiau į galvą ima iš kažkur ima lįsti neigiamoms mintys -  kokia betvarkė vyrauja parduotuvėje, kokie tingūs kasininkai, kaip dėl to dabar pavėluosite į darbą. Ir susierzinate. Maža to, mintys gali plėtotis nevaldomai – „Jei pavėluosiu į darbą, mano vadovas bus nepatenkintas ir mane apšauks. Ir tuomet tikrai negausiu metinės premijos. O jei sugalvos ką nors atleisti - tikrai tai būsiu aš. Tuomet neteksiu pajamų ir prarasiu namus, prarasiu draugus, liksiu vienas”. Ir štai mes jau panikoje, pasirengę viską mesti ir bėgti.

Žinoma, tokia minčių virtinė retai kada kyla dėl užstrigusios eilės, tačiau sudėtingesnėse ir sunkesnių sprendimų reikalaujančiose situacijose galime šimtus kartų išgyventi mažai tikėtinus scenarijus, taip sukeldami sau emocijas, tarytum, viskas iš tikrųjų jau įvyko. Nors ir dažnai suvokiame tokių minčių absurdiškumą ir iracionalumą, tačiau sustoti negalime ir dėl to nerimas tik padidėja, mintys toliau plūsta ir pradedame tikėti, jog nebegalime valdyti savo proto.  

Šešių seminarų cikle pristatome, ką reikia daryti, kad jūsų nuotaika nebūtų priklausoma nuo įsitikinimų, atminties ir baimių šešėlių, o paklustų jūsų protui.

Emocijų valdymas. Kaip pažaboti destruktyvias mintis ir jausmus.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Apie ką visa tai:

Kaip atpažinti mintis, nuotaikas, elgesį ir fizines reakcijas tiek nesvarbiose,
tiek svarbiose gyvenimo situacijose. Išmoksite tikrinti įvairių kasdien jus užplūstančių minčių reikšmes ir naudingumą, keisti prie disfunkcinių minčių, elgesio būdų ar santykių su žmonėmis jus prirakinusius mąstymo modelius. Be to, sužinosite, kaip keisti gyvenimą, jei mintys neduoda ramybės ir verčia įveikti įsisenėjusias problemas.

Kokia visa to nauda

• Imsite geriau miegoti ir taps lengviau užmigti
• Jus dažniau apims vidinė ramybė
• Padidės jūsų emocinis intelektas, galėsite ramiau ir racionaliau galvoti apie kylančias problemas
• Pagerės atmintis ir koncentracija – natūralu, kad gebant nukreipti mintis tinkama kryptimi, susikaupti ties kokrečiu darbu pasidaro lengviau

Kodėl šis kursas

Niekas neatsitinka šiaip sau, jūsų nerimas, nuolatinė baimė, liūdesys, depresija, perdėm dažnas pyktis, įkyrus kaltės jausmas irgi turi savo priežastis. Psichikos reiškiniai ir jų nuokrypiai yra daugiapriežastiniai. Vadinasi, tik galimų priežasčių sąsajų suvokimas priartins jus prie geresnio savęs pažinimo, o kartu ir savęs valdymo.

Programoje:

1. Savo problemų suvokimas – mintys, nuotaikos, fizinės reakcijos, elgesys
2. Minčių ir nuotaikos ryšys
3. Minčių ir elgesio ryšys
4. Minčių ir fizinių reakcijų ryšys
5. Minčių ir aplinkos ryšys.
6. Nuotaikų atpažinimas ir įvertinimas.
7. Automatinės mintys
8. Mintys ir realybė. Kur įrodymai?
9. Subalansuotas mąstymas
10. Bandymai ir veiksmų planas

Kilus neaiškumams galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008