Laimės psichologija. Kaip tapti savimi. Su Olegu Lapinu

Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.

Asmeninio augimo seminarų ciklas internetu. Kaip maksimaliai panaudoti savo stipriąsias savybes ir sumažinti blogųjų poveikį.

 • POPULIARIAUSIAS 2019 m. KURSAS
 • Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.
 • Net 6 dalių seminarų ciklo vaizdo įrašas
 • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
 • Įrašyta 2020 m. gegužės mėn.
 • Bendra trukmė apie 540 min.

Šios savaitės kaina už viso seminarų ciklo vaizdo įrašus tik - 79 €

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuota 21 proc. PVM. Visa ciklo kaina be nuolaidos 160 €. Ši speciali kaina galioja 12 pirkėjų.

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Būdami su kitais galime stengtis pasirodyti labai gražiais, protingais, iškalbingais ar ypatingo likimo žmonėmis. Tikrovėje kiekvienas nešiojame socialines kaukes ir taip sėkmingai, kad kartais net nesuvokiame, ką iš tikrųjų galėtų reikšti dažnai viešai girdimi populiarūs raginimai - „Reikia būti savimi“ arba „Būk savimi“.

Būti savimi - tai būti autentiška asmenybe. t. y. sąžiningu su savimi ir kitais, tikru, nuoširdžiu žmogumi, neapsimetančiu kuo nėra ir nederinančiu savo elgesio prie visuomenės diktato ar kitų konkrečių, kad ir artimų, žmonių supratimo.

Dar vaikystėje (maždaug iki 7-8 metų) kiekvienam žmogui įrašomas jo gyvenimo scenarijus ir paauglystėje kiekvienas jau turime tvirtai sukaltą socialinę kaukę. Todėl, iš esmės, jei pažvelgtume į tai, kaip buvote auklėjami, neturėtų būti sunku nuspėti, kokia ateitis jūsų laukia.

Vis dėlto, kad galėtumėte gyventi savo galva ir savo gyvenimą, turėtumėte nusiimti kaukę ir leisti sau būti savimi. Tai nelengva užduotis.

Pirmiausia, reikia geriau suprasti savo vidinį „aš“, išmokti atskirti tikruosius jausmus, nuo įdiegtų reakcijų vaikystėje, pakeisti savo vidinį nusistatymą ir nekvestionuojamas stereotipines tiesas. Galiausiai - suprasti, kodėl kiekvieną kartą tose pačiose situacijose jūs darote tas pačias klaidas.

Mūsų didžiausia kliūtis – vidinis kritikas. Balsas iš praeities, kuris mus nuolatos kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiekimais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas, tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo.

 • Apie vidinį kritiką, stabdantį mūsų augimą;
 • apie vaikystės patyrimus, verčiančius mus vėl ir vėl nesąmoningai priimti netinkamus sprendimus;
 • apie asmeninį ego ir valios raumenį;
 • apie pasąmonę, kurioje dažniausiai slepiasi patys tikriausi mūsų norai.

tęstiniame unikaliame net šešių vakarų praktinių seminarų cikle INTERNETU

Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Apie ką visa tai:

 • EGO
  Tai dalis, atsakinga už sprendimus. Jos dėka atrenkame, kam skirti dėmesį ir energiją. Ego yra lyg valdymo centras, kuris padeda panaudoti esamus resursus tikslingai ir kryptingai. Mokymų metu labiau suprasite savo charakterį ir tai, ką sugebate.
 • VIDINĮ KRITIKĄ
  Vidinis balsas, kuris mus nuolat kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiekimais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas, tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo. Mokymuose išmoksite pritildyti vidinį kritiką.
 • VIDINĮ VAIKĄ
  Šios dalies dėka jaučiame viltį, tikėjimą. Per ją suprantame savo poreikius bei norus. Suaugusieji turi polinkį nutildyti šį balsą. Kalbantis ir girdimas vidinis vaikas padeda patirti daugiau džiaugsmo ir pilnatvės. Čia išmoksite girdėti ir gerbti savo vidinį vaiką.
 • PASĄMONĘ
  Čia susikaupia mūsų patirtis ir išmintis. Mokėjimas naudoti pasąmonę mums padeda spręsti sudėtingus klausimus bei rasti labiausiai mums tinkamus sprendimus. Keista, bet kartais pasąmonė yra kūrybingesnė už protą! Mokymuose išmoksite naudotis pasąmonės kūrybine galia.

Ką jūs gausite

 • Galėsite patys nustatyti kokioje gyvenimiškoje situacijoje dabar esate ir kurios sritys yra apleistos;
 • Išmoksite metodų, kurių pagalba galėsite patys pagerinti savo psichologinę sveikatą;
 • Įvaldysite įrankius, kurių dėka gyvensite labiau subalansuotai ir savarankiškai kelsite gyvenimo kokybę.

Kam skiriama

Noras ir siekis būti tikruoju savimi yra tikros brandžios asmenybės požymis. Laukiame visų, ir jaunų, ir senų, vyrų ir moterų, jei jaučiate, kad norite kažką nuveikti su savo gyvenimu.

Paskaitų planas

 1. savęs pažinimas įvairiais rakursais
 2. savo gyvenimo sunkumų pažinimas
 3. "mano geriausia versija" - savo geriausių bruožų pažinimas.

Seminarus galite pradėti žiūrėti iš karto po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008