Pulsacijų klasės pagal dr. Reich metodiką. Specialus kursas su žmonėmis dirbantiems specialistams

Pulsacijų klasės pagal dr. Reich metodiką. Specialus kursas su žmonėmis dirbantiems specialistams

10 praktinių kvėpavimo, judesio ir kitokių aktyvių užsiėmimų, kurių metu mokysimės pažinti gilumines emocijas ir jas atpalaiduoti per kūno pojūčius bei visa tai pritaikyti savo klientams

 • Pulsacijų klasės
 • Dviejų savaičių intensyvūs kasdieniai mokymai su žmonėmis dirbantiems specialistams
 • Vilniuje, gruodžio 5, 6, 7, 8, 9 ir 12, 13, 14, 15, 16 dienų vakarais nuo 19:00 val.
 • Su savimi reikės turėti storą sportinį kilimėlį, kad būtų patogu gulėti ant grindų, apklotą ir sportinę aprangą (viską galėsite laikyti mokymų vietoje)
 • Numatoma praktikų vieta – „Aš ir psichologija“ studija, Vokiečių 24-14, Vilniuje
 • Dėl užsiėmimo pobūdžio vietų skaičius smarkiai ribotas, todėl prašytume sprendimą dėl dalyvavimo priimti atsakingai. Jei dėl kokių nors priežasčių po to negalėsite dalyvauti, vietoje savęs galėsite atsiųsti kitą žmogų.
 • Prašome registruotis į kursus atvirai ir be išankstinio nusistatymo. Didžiausią naudą iš šių užsiėmimų gauna tie, kurie apmąsto ir pritaiko mokymus asmeniškai.
 • Nerekomenduojama nėščiosioms ir patiriantiems epilepsijos priepuolius.

Šiandien specialus "paskutinės registracijos savaitės" pasiūlymas
už visą 10 užsiėmimų ciklą - 329 €

 Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 450 €. Klasė sparčiai pildosi. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2022-12-02 22 val. ir dėl labai riboto dalyvių skaičiaus, ne daugiau kaip trims dalyviams.

Jeigu išmokstame sugyventi su jausmais, o ne su jais kovoti, kūno apraiškose įžvelgiame nebe grėsmę, o naudingas nuorodas į savo istoriją.

Miller, Alice

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

„Per savo ilgą darbo stažą esu išbandęs daug skirtingų technikų ir metodų. Pulsacijos – vienas iš efektyviausių būdų, kai atpalaiduodami ir veikdami kūną, pasiekiame didesnę taiką su savimi bei galime patirti daugiau gyvenimo pilnatvės. Dabartiniai smegenų MRT tyrimai tik patvirtina V. Reicho iškeltas prielaidas, kad mūsų smegenys reaguoja į darbą su kūno įtampomis, t.y. nuimdami ant kūno užmestus šarvus galime patirti daugiau emocijų, sumažinti nerimą ir džiaugtis gyvenimu.“

Daugybė su žmonėmis dirbančių profesionalų atiduoda labai daug energijos savo klientams, todėl neretai atsiduria ties perdegimo riba. Maža to, ieškant būdų atsistatyti psichologiškai, dažnai nueinama lengviausiu keliu,  kaip kad alkoholis ar maistas, kurie situaciją ilguoju laikotarpiu tik pablogina.

Be to, kiekvienas profesionalas anksčiau ar vėliau susiduria su tam tikra patyrimine riba – gali padėti kitam tiek, kiek esi padėjęs sau. Klientas niekada nenueina toliau, nei yra nuėjęs jo terapeutas.

Būtent todėl visiems su žmonėmis dirbantiems specialistams, kurie norėtų išmokti dirbti su užspaustomis emocijomis, bei pritaikyti įgytas žinias darbe su klientais, pristatome pulsacijas – techniką, leisiančią geriau suvokti save ir savo būsenas, pajausti kūną ir jo įtampas. Pulsacijos – tai būdas pasijusti energingesniems ir emociškai laisvesniems. Ši technika padės palaipsniui išsivaduoti iš senų blokų, anksčiau jaustų emocinių įtampų, kurios ir šiandien gali kelti neadekvačias emocines reakcijas. Jūsų pojūčiai taps realesni, sodresni, pilnesni, o gyvenimas - laimingesnis

Kalbėsime apie energiją, emocinius blokus ir asmeninį patyrimą darbe su kūnu. Viskas bus pristatoma per praktiką.

Skirtingai nuo paprastos pulsacijų grupės, kur žmonės įgyja įdomios patirties, grupėje profesionalams nagrinėsime:

 • Kaip veikia raumeninis šarvas;
 • Kokių būna kūno tipų ir kaip jie formuojasi vaikystėje;
 • Kokios emocijos sulaikomos kiekviename šarvo segmente;
 • Kaip asistuoti pulsacijų metu dirbant poroje;
 • Kas yra „kontrpulsacija“;
 • Kaip dirbti su kvėpavimu;
 • Kaip atpažinti perkėlimą ir kontrperkėlimą;

Papildysite savo darbo metodus aktyviomis meditacijomis: dinamine, kundalini, čakriniu kvėpavimu.

Pulsacijų klasės pagal dr. Reich metodiką. Specialus kursas su žmonėmis dirbantiems specialistams

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Kam skiriama

Visiems su žmonėmis dirbantiems profesionalams, kurie nori mokėti dirbti su giliomis emocijomis:

 • reabilitacijos klinikose;
 • psichoterapijoje;
 • kineziterapijoje;
 • masažuose;
 • dvasinėse praktikose;
 • bendrojoje medicinos praktikoje

Kas yra pulsacijos?

Pulsacijos - tai kvėpavimas ir darbas su kūnu. Iš esmės pulsacijos – tai giluminis emocinis išsilaisvinimas, pasiūlytas psichoterapeuto, Z. Froido mokinio, Vilhelmo Reicho.

Pulsacijų technika leidžia atpažinti kūno įtampas ir pajausti, ką jos iš tikrųjų reiškia – neigimą, užsiblokavimą, baimę ar kitą emociją.

Technikos dėka atpažįstame emocijas, atsiranda proto aiškumas. Bioenergetiniai pratimai skirti išsivaduoti iš „raumenų šarvo“. Dėl šios technikos sluoksnis po sluoksnio šalinami baimių sukurti gynybiniai užtvarai ir žmogus tampa ramesnis, gyvesnis, emocionalesnis ir labiau savimi pasitikintis. Su kiekvienu užsiėmimu baimė ir įtampa traukiasi, leisdamos pasireikšti emocijoms.

Apribojimai

Šie mokymai yra skirti įgūdžių, dirbant su kliento emocijomis ir kūnu, stiprinimui ir neskiriami pulsacijų grupių instruktorių paruošimui.

Registracija

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus "Aš ir psichologija" organizuojamus mokymus

Iš viso:

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008