PARTNERIŲ SEMINARAS. Kaip praeities karjeros traumos gadina gyvenimą šiandien ir kaip tai ištaisyti?

Kaip praeities karjeros traumos gadina gyvenimą šiandien ir kaip tai ištaisyti?

Apie tai, kaip buvę veiklos pokyčiai gali atimti jūsų gebėjimus - ir iš asmens, ir iš organizacijos. Kaip susigrąžinti tikslus ir jėgą vėl veikti bei sėkmę.

 

 • Seminarą organizuoja: VšĮ "Sisteminių sprendimų institutas"
 • Apie karjeros sukrėtimą - traumą ir traumą apskritai
 • VILNIUJE, Fabijoniškių g. 6-3
 • 2020 m. kovo 4 dieną, trečiadienį, nuo 10:00 iki 18:00
 • Seminaras vyks rusų kalba, su vertimu į lietuvių kalbą.

Speciali kaina tik "Aš ir psichologija" lankytojams - 79 €

 Registruotis už specialią kainą

Pilna seminaro kaina - 90 €.

Su Jelena Kuznecova (Rusija)

Psichologė, struktūrinių, organizacinių ir šeimos konsteliacijų specialistė (kviestinė Maskvos konsultavimo ir sisteminių sprendimų instituto dėstytoja), metodo „SHADOW WORK" mokymo trenerė, supervizorė. Informacinio-analitinio centro „Idėjų bankas" vadovė.

Jums bus įdomus šis seminaras, jeigu

- Jūsų ar jūsų klientų profesiniame gyvenime arba versle vyko ar vyksta staigios permainos: atleidimas, etatų mažinimas, profesijos pakeitimas, apgavystės, neteisybė, „pakišimai“, kas turėjo rimtų pasekmių,

- Jūsų organizacija pergyveno reikšmingus sukrėtimus: susiliejimą, „užgrobimą“, bankrotą, gamtos kataklizmų pasekmes, nelaimingus atsitikimus, veiklos ar buvimo vietos pokyčius.

Pėdsakai to, kas atrodė jau praeity, bet iš tiesų liko neišgyventa,
- vėliau praneša apie save...

KAIP?

Įtaka asmeniui - savininkui, vadovui, darbuotojui - lėtinis nuovargis arba pojūtis, jog negali nieko atlikti arba kažko pasiekti, prieš tai buvusios prasmės (tikslo) praradimas.

Įtaka organizacijai - komunikacijos organizacijoje nutrūksta ir daugiau nebeatsistato, prarandami kadrai, arba netgi prarandamas ryšys su rinka arba visuomene, ir Jūs negalite rasti resursų sprendimui.

KODĖL tai vyksta?

Tai, kas nutinka organizacijai, gali reikšmingai paliesti tolesnį ir organizacijos, ir asmens gyvenimą - tiek veiklos, tiek asmeninį, o taip pat ir psichologinę bei fizinę asmens bei šeimos sveikatą.

Kuomet sukuriame verslą, organizaciją, ar ilgai dirbame joje, įsiliejame į ją – ji tampa mūsų pačių psichologinio, emocinio gyvenimo dalimi. Todėl čia nesąmoningai persipina asmens ir organizacijos gyvenimas. O taip pat persipina asmens ir organizacijos sukrėtimai - traumos.

Kaip praeities karjeros traumos gadina gyvenimą šiandien ir kaip tai ištaisyti?

SEMINARO VEDANČIOJI: Jelena Kuznecova (Rusija)

Psichologė, struktūrinių, organizacinių ir šeimos konsteliacijų specialistė (kviestinė Maskvos konsultavimo ir sisteminių sprendimų instituto dėstytoja), metodo „SHADOW WORK" mokymo trenerė, supervizorė. Informacinio-analitinio centro „Idėjų bankas" vadovė. Verslo konsultantės ir trenerės patirtis su pramonės bei mažo ir vidutinio verslo įmonėmis – 19 metų.

Apie ką visa tai:

Kalbėsime apie:

 • Тraumą, Transgeneracinę traumą (atsikartojančią per kartas).
 • Smegenų teorijas ir tris reakcijas į pavojų, grėsmę.
 • Traumuojantį veiklos, karjeros poveikį asmeniui ir organizacijai.

Organizacija sudaryta iš žmonių ir joje nesąmoningai „gyvena“ jų stiprybės bei silpnybės, tikslai, džiaugsmai ir viltys, praradimai ir nusivylimai, baimės, kurios gali likti organizacijoje net kai žmogus išėjo iš darbo. O pats asmuo tai gali „persinešti“ ir į kitą darbovietę, namus, šeimą. Taip sukrėtimai – traumos pradeda atsiliepti ir organizacijos, ir asmens vėlesniame gyvenime minėtais sunkumais.

Tačiau tai galime pažinti, „perdirbti“ ir užbaigti – išlaisvinti asmens ir organizacijos energiją, tikslus. jėgą.

Kaip tai vyks?

 • Susipažinsime su įrankiu „Karjeros peržvelgimas".
 • Susitiksime su savo resursais ir savo Laiko Linija.
 • Išmoksime atpažinti karjeros traumą ir kelius jos gydymui.

Kam skiriama?

Seminaras skirtas psichologams, asmens ir verslo konsultantams, vadovams, bei asmenims, patyrusiems karjeros sukrėtimų, pokyčių. 

Registracija

Iš viso:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu info@konsteliacijos.lt arba tel. 8620 91691, 8637 74700