Vidinių būsenų valdymas. Kaip negraužti savęs ir tapti mažiau pažeidžiamu? KAUNE

Vidinių būsenų valdymas. Kaip negraužti savęs ir tapti mažiau pažeidžiamu?

Praktinis seminaras KAUNE apie tai, kaip pažinti savo vidines būsenas, mažiau konfliktuoti ir įveikti vidinę įtampą.

 • Vidinių būsenų valdymas. Kaip negraužti savęs ir tapti mažiau pažeidžiamu?
 • Seminaras KAUNE 
 • 2019 metų lapkričio 16 dieną, šeštadienį nuo 11 iki 18.30 val.
 • 7 valandų visos dienos seminaras
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigta. Laisvų vietų nėra.

 Registruotis už specialią kainą

Pilna seminaro kaina 250 €.

Pyktis ir dramos išorėje yra vidinių konfliktų kontekstualizavimas

- Laeta Kalogridis

Su Genovaite Petroniene

Psichologė, psichoterapeutė, laidų vedėja, lektorė. Bendra profesinė patirtis 24 metai. Visus seminarų metu pateikiamus metodus ir technikas taikanti jau daug metų tiek asmeniškai, tiek, ypač sėkmingai, privačioje praktikoje.

Kasdienėse situacijose patiriame įvairių nemalonių situacijų su aplinkiniais – kolegomis, artimaisiais, gyvenimo partneriais ar draugais. Dėl kylančių ginčų, erzinančių poelgių ar tiesiog dėmesio stokos. Tada jaučiamės įsižeidę, supykę ir pradedame rėkti atgal arba tiesiog sustingstame ir nieko nepasakome. Tai reiškia, jog kiti žmonės mums lengvai įjungia mūsų vidinius „raudonuosius mygtukus“ ir skaudžias emocijas. Taip jie išjungia laisvą logišką mąstymą. Galiausiai tai priveda prie nereikalingų pykčių ir įžeidinėjimų.

Tokiais atvejais santykių tvarkymas su kitu žmogumi nepadės, nes visų pirma reikia susigaudyti savyje. Atsakyti sau į klausimą - kodėl pas mane yra tiek daug „raudonų mygtukų“? Tik tada tapsime mažiau pažeidžiami ir galėsime ramiai priimti įvairias situacijas.

Mūsų viduje nėra vieno „aš“. Yra daugybė būsenų, kurios įsijungia tam tikrose situacijose ir „paima viršų“. Kai ant mūsų kažkas rėkia – rėkiame atgal arba tuo pat metu pasakome sau „juk neapsimoka su juo ginčytis“. Kartais net ir kritikuojame save, kad ir vėl pykstamės su tuo, su kuo nereiktų pyktis. Tad mūsų viduje vienu metu yra bent keletas skirtingų balsų ir santykis su savimi ir yra būtent santykis tarp šių asmenybės dalių.

Kaip protingiausia „sveikoji“ mūsų dalis sugeba susišnekėti su kitomis mūsų asmenybės dalimis? Kaip padaryti, kad mumyse esantis „vidinis vaikas“ ar „vidinis kritikas“ neužvaldytų mūsų minčių ir emocijų? Ką daryti, jeigu iš viso nebesusigaudome ką jaučiame, kodėl taip elgiamės ir mumyse įsijungia „autopilotas“?

Vidinių būsenų valdymas. Kaip negraužti savęs ir tapti mažiau pažeidžiamu?

Lektorė Genovaitė Petronienė - psichologė, psichoterapeutė, laidų vedėja, lektorė. Bendra profesinė patirtis 24 metai. Visus seminarų metu pateikiamus metodus ir technikas taikanti jau daug metų tiek asmeniškai, tiek, ypač sėkmingai, privačioje praktikoje.

Kaip tai vyks:

Seminaro metu bus daug pratimų. Daugiau nei pusė laiko bus skirta darbui su savimi, savo vaizduote. Bus vykdomi rolių žaidimai, taikoma ir išbandoma daug kitų patyriminių metodikų.

Seminaro metu:

  • kalbėsime apie pagrindinius žmogaus poreikius;
  • svarbiausias problemas - schemas;
  • dirbsime su vidiniu vaiku - pažeistu, piktu vaiku;
  • dirbsime su vidiniais kritikais;
  • dirbsime su atsisiejimu, hiperkompensacija ir kapituliacija;
  • stiprinsime vidinį sveiką suaugusį ir vidinį laimingą vaiką.

Kokia viso to nauda?

Seminaro dalyviai susigaudys kokios yra jų svarbiausios būsenos ir pasimokys jas atpažinti sudėtingose situacijose ir perjungti į sveikesnes: mažau griauš save, galės sau leisti jausti daugiau jausmų, bet juose nenuskęsti, mažiau konfliktuoti, įveikti vidinę įtampą, daugiau elgtis kaip sveikas suaugęs ir kaip laimingas vaikas.

Kam skiriama?

Seminaras labiausiai tinka tiems, kurie nuolat jaučia vidinę įtampą dėl padarytų ir nepadarytų dalykų, jaučiasi pažeidžiami įvairiose situacijose, tiek namuose, tiek bendraujant su aplinkiniais ar darbe. Jeigu kartais „nesusivaldote“ įvairiose situacijose, imate rėkti atgal o vėliau dėl to gailitės. Seminaras skirtas ir tiems, kurie tiesiog nori geriau pažinti savo vidų ir siekiantiems pagerinti savo santykius su aplinkiniais.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008