Visa tiesa apie seksualumą. Kaip suderinti poreikius ir išlaikyti sveikus santykius

Visa tiesa apie seksualumą. Kaip suderinti poreikius ir išlaikyti sveikus santykius

Apie tai, kaip kurti artumą poroje, kad kiekvienam partneriui būtų gera.

 • Keturių vakarų seminarų ciklas.
 • Lektorė - psichologė Miglė Motiejūnė.
 • Tiesiogiai INTERNETU.
 • 2023 m. spalio 16, 18, 23 ir 25 dienomis
 • Pirmadienio ir trečiadienio vakarais nuo 18:30 iki 20:00 val.
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, vaizdo įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos.
 • Nuorodą į transliaciją (ZOOM platformoje) gausite el. paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.

Registracija baigta 

Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina - 120 €.

Nesutampantys seksualiniai norai, poreikiai ir savijauta poroje veda į nuolatinius pykčius, diskusijas ir nesutarimus. Situacijos, kai santykiuose imame prarasti aistrą ir intymumą, atpažįstamos daugeliui. Tai gali pasireikšti abipusiu emocinio atotrūkio jausmu, laiko ir dėmesio vienas kitam praradimu, emocinio ryšio paieška už poros ribų.

Skubaus gyvenimo būdo pasaulyje daug įtampos, lėkimo, spaudimo ir intymūs santykiai su partneriu atsiduria antrame plane, kažkur dingsta romantika, santykiai buitiškėja ir galiausiai nebeteikia pasitenkinimo. Dėl nuolatinio streso, nuovargio ar tiesiog užimtumo jaučiame, kad prarandame intymaus ryšio svarbos suvokimą. Dar sudėtingiau santykiai klostosi, kai intymumas svarbesnis tik vienam iš partnerių.

Galbūt ir patys kartais jaučiate, kad noras intymiam ryšiui nebėra toks svarbus? Gal net pasidarė įprasta nuolat atidėlioti intymumo momentus ir juos tiesiog „užmiršti“?

Vis dėlto tai nėra būdas sveikai ir laimingai gyventi..

Negalima pamiršti, kad sveiki seksualiniai santykiai yra labai svarbūs kokybiškam jūsų ir jūsų partnerio gyvenimui. Šie seminarai susitikimai apie santykius ir intymumą gali ne tik padėti atkurti jūsų aistrą ir susigrąžinti tai, kas, atrodytų, prarasta. Tai gali būti kelias į stipresnius, daugiau pasitenkinimo teikiančius ir dar artimesnius santykius su partneriu.

Taigi, jei pastebėjote, kad jūsų santykiuose kažko nuolat trūksta arba jaučiate, kad nepavyksta atskleisti viso intymaus ryšio potencialo, galbūt metas imtis veiksmų. Padėkosite po seminarų.

Su Migle Motiejūne

psichologė, studijuojanti humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute ir savo darbe taikanti egzistencinės terapijos principus. Kartu su kolegomis įkūrusi iniciatyvą „Sąmoninga šeima”, psichologų sąjungos narė ir lektorė. Straipsnių ir mokymų autorė, pašnekovė seksualumo, santykių, lyties tapatumo, raiškos, seksualinės orientacijos temomis.

Visa tiesa apie seksualumą. Kaip suderinti poreikius ir išlaikyti sveikus santykius

Lektorė

Miglė Motiejūnė – psichologė, studijuojanti humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute ir savo darbe taikanti egzistencinės terapijos principus. Kartu su kolegomis įkūrusi iniciatyvą „Sąmoninga šeima”, psichologų sąjungos narė ir lektorė. Straipsnių ir mokymų autorė, pašnekovė seksualumo, santykių, lyties tapatumo, raiškos, seksualinės orientacijos temomis.

Apie ką visa tai?

Mokymai bus tarsi vertinga kelionė, kurios metu gilinsite žinias apie seksualumą ir santykius, kaip mūsų kūnas ir psichika veikia intymumo metu bei pastebėsite vyraujančius klaidingus įsitikinimus. Seminarų ciklas prasidės nuo pagrindų - suprasite, kaip veikia troškimas, susijaudinimas ir orgazmas, išardysime mitus apie kūno jautrumą. Tyrinėsime, kaip atkurti intymumą santykyje su kitu ir savimi, kas lemia seksualinį nesuderinamumą poroje, ir galiausiai - kaip sukalibruoti poros santykį ir rasti bendrumą skirtinguose poreikiuose. Pristatyti pratimai žingsnis po žingsnio padės kurti saugumo jausmą, iš naujo atrasti savo ir kito kūną, mažiau susitelkti į orgazmą ir tokiu būdu patirti malonumą būnant intymume. Pratimai taip pat padės išbandyti naujus būdus pasiekti malonumą sekse tiek su savimi, tiek santykyje. Tai ne tik galimybė išmokti daugiau apie savo kūną, troškimus ir poreikius, bet ir sustiprinti santykius kuriant artimesnį, harmoningą partnerystės ryšį.

Kaip tai vyks?

 1. Seksualumo ABC – ką svarbu žinoti apie savo kūną? Troškimas, susijaudinimas ir orgazmas, kas tai ir kaip tai vyksta mūsų kūne; klaidingi įsitikinimai apie kūno jautrumą ir seksualinį malonumą; ar tikrai malonumas slypi tik klitoryje ir varpos galvutėje?
 2. Kaip atkurti intymumą santykyje su kitu bei savimi? Akseleratoriai ir stabdžiai sekse: kaip stresas, nerimastingos mintys, socialinės normos bei santykio kontekstas veikia intymumą; pratimai, kurie padeda kurti santykį su savimi ir poroje.
 3. Seksualinis nesuderinamumas. Ar seksualiniai skirtumai poroje (ne)išvengiami? Kaip ir kodėl kyla seksualinis nesuderinamumas poroje? Ar tai ženklas, rodantis santykių pabaigą?
 4. Seksualinis suderinamumas. Kaip sukalibruoti poros santykį? Kaip rasti bendrumą skirtumuose?

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008