Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi?

Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi?

Trijų seminarų ciklas internetu apie tai, kaip jaustis savo viduje lyg jaukiuose namuose. Kaip tapti ramesniu, “lengvesniu”, kad neslėgtų vidinė sumaištis ir įtampa.

  • NAUJIENA
  • Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi?
  • INTERNETU tiesiogiai arba žiūrėkite vaizdo įrašą dar 3 mėn. po seminarų pabaigos
  • Trys antradienio vakarai nuo 19:00 iki 21:00 val.
  • 2021 m. balandžio 20, 27 ir gegužės 4 d.

Registracija baigėsi

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 120 €. Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc.

Su Timu Petraičiu

Psichologas psichoterapeutas (egzistencinė kryptis), supervizorius. 14 m. privati praktika. Taip pat veda įvairius mokymus, seminarus, skaito viešus pranešimus.

Dalis žmonių visada žino ko nori gyvenime - ko siekia, kur jie eina ir drąsiai priima tam tikslui pasiekti reikalingus sprendimus, nesimėto, negalvoja apie „kas būtų, jeigu būtų“. Kodėl vieniems tai sekasi itin lengvai? Kodėl jie jaučiasi ramūs, o kalbant su jais atrodo, kad tokie žmonės tiesiog švyti iš vidaus, net kai aplinkui “siaučia audros”? Ir kodėl kiti nuolatos “mėtosi”, nežino ko nori ne tik dėl mažų kasdienių dalykų, bet ir gyvenime apskritai? Nuolat yra nerimaujantys, nors išorinių priežasčių tam nebūtinai yra.

Kiek kartų teko nusivilti savimi ir aplinka, kai dėl dvejonių, dėl negalėjimo apsispręsti ir vidinio konflikto, ko norisi ir kas yra geriau – praleidžiame gyvenime puikių galimybių? Kaip dažnai tenka patirti, kai pavargstame vien “nuo galvojimo” ir atrodo, kad viduje vyksta tikra kova su pačiu savimi, tarp to, ko noriu, ką galiu ir kodėl kažko nepadarau.

Kai tokia neapsisprendimo, nežinomybės, vidinių prieštaravimų, pasimetimo ir įtampų būsena užsitęsia – tai veda į gilesnes problemas. Kai nėra vidinės ramybės – santykis su savimi vis labiau prastėja. Ir tai nėra apie tai, kai tiesiog supykstame ant savęs dėl kažkokios smulkmenos. Tai yra apie ilgalaikį santykį su savimi, kai mūsų viduje vyksta karas, o taikos niekaip nepavyksta sudaryti.

Šiame Timo Petraičio  seminarų cikle kalbėsime kaip rasti tą vidinę ramybę, kaip susitaikyti su savimi ir savo mintimis, kad mūsų vidinės kovos pagaliau baigtųsi.

Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi?

Kaip tai vyks:

Seminarų ciklo metu bus remiamasi tiek teorija, tiek praktika, jūsų situacijomis. Taip pat bus pateikti nukreipimai ir į reikiamą literatūrą, kurios pagalba savo žinias galėsite pagilinti dar labiau.

Apie ką visa tai:

Šiame seminarų cikle kalbėsime:

  • Besąlyginio priėmimo ir sąlyginio reiklumo sau dermė
  • Vidinis kritikas vs. sveikas protas
  • Reikalavimai sau, rezultatai, bausmės ir atjauta
  • Žinojimas kur einu gyvenime
  • Įvairios mano psichikos dalys ir jų dermė

Kokia visa to nauda?

Jausmai, mintys ir elgesys taps labiau vientisi, neprieštaraus vieni kitiems. Kaip sistema tapsite labiau suderinti, "sustyguoti". Suteiktos žinios padės sumažinti patiriamą įtampos ir diskomforto lygį. Turėtų padaugėti ramybės, aiškumo. Aiškiau suvoksite - kur einate, kodėl ten einate, sumažės vidinių konfliktų. Taip pat tikėtina, kad padidės atlaidumas sau pačiam, sumažės keliami reikalavimai (jei jie buvo užaukštinti).

Kam skiriama:

Seminarų ciklas labiausiai tinkamas tiems, kas patiria didelę vidinę įtampą, kurią kuria ne tiek gyvenimo aplinkybės, kiek vidinė sumaištis, vidinis kritikas ir pan. Kurie labai konfliktiški viduje: nežino ko nori, mėtosi, negali nuspręsti, pyksta ant savęs.

 

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu andrius.zukauskas@asirpsichologija.lt arba tel. 860028915