Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi? Vaizdo įrašai 2023

Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi?

Dr. Ievos Šidlauskaitės - Stripeikienės trijų seminarų ciklas internetu apie tai, kaip ieškoti vidinės ramybės, įveikti įtampą ir geriau pažinti save.

 • Lektorė dr. Ieva Šidlauskaitė - Stripeikienė
 • Trijų seminarų kurso vaizdo įrašas
 • Žiūrėkite iš karto arba jums patogiu metu
 • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
 • Apmokėjus kelių minučių bėgyje gausite laišką el.paštu su nuoroda į įrašus.

Šiandien specialus pasiūlymas - 39 € už visą trijų seminarų ciklą

 Tik 13 € už vieną seminarą.


Pilna mokymų kaina 120 €. Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Ši kaina galioja 15 pirkėjų.

Su dr. Ieva Šidlauskaite – Stripeikiene

Psichologė praktikė, psichoterapeutė (kognityvinės-elgesio, naratyvinė, giluminė asmenybės dalių terapija). Mokslų daktarė. Psichologinės paramos ir konsultavimo centro direktorė.  Individualioje praktikoje dirba su suaugusiais, vaikais ir poromis jau daugiau kaip 20 metų. Žmogus, jo psichologinis-emocinis vidus; savęs supratimas bei pagalbos sau būdai -  viena pagrindinių Ievos darbo ir kompetencijos sričių.

Bet kuris iš mūsų norėtų žinoti, kaip lengvai susitvarkyti su bloga nuotaika ir įtampa, nustoti panikuoti prieš svarbius įvykius, o gal net būti mažiau konfliktišku bendraujant su kitais kolegomis ar artimaisiais ir labiau pasitikėti savimi. Tačiau viskas nėra taip paprasta. Norint kontroliuoti savo elgesį vienose ar kitose situacijose ir norint, kad viduje būtų mažiau negatyvo, jaustumėtės ramesni – pirmiausia reikia geriau pažinti savo vidų.

Vidinės būsenos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, darančių įtaką žmogaus gebėjimui efektyviai valdyti save ir bendrauti su kitais. Supratimas, kaip valdyti savo vidines būsenas yra įgūdis, būtinas sėkmei beveik bet kurioje žmogaus veiklos srityje.

Žmogus – kaip svogūnas su daugybe sluoksnių, kurie įtakoja vieni kitus. Daugelis mūsų mato tik išorinius sluoksnius. Tada sunku suprasti, kas vyksta, kodėl momentais „negera“. O kas ten viduje ? Mūsų vidinis pasaulis be galo spalvingas, vidiniame „name“ gyvena daug skirtingų asmenybinių dalių. Jos ir panašios ir labai unikalios: kiekviename mūsų gyvena pažeistas vaikas, visai šalia – piktas vaikas; atšiaurus kritikas. Taip pat savastis, kaip centrinė, mylinčioji ir gydančioji dalis.

Pažinti šias dalis, susidraugauti su jomis – tai vienas iš svarbesnių kelių į savo vidinę ramybę.

Šiame dr. Ievos Šidlauskaitės - Stripeikienės seminarų cikle kalbėsime apie giluminį savęs pažinimą, tai, kaip keliauti į savo vidų, atpažinti esamus elgesio-emocijų reagavimo šablonus, susitvarkyti su „sunkiomis“ vidinėmis būsenomis.

Vidinė ramybė. Kaip susidraugauti su savimi?

Apie ką visa tai:

Seminarų ciklo metu kalbėsime kaip veikia mūsų vidinis psichologinis pasaulis, iš ko susideda mūsų asmenybė, kalbėsime apie asmenybės struktūrines dalis – pažeistą vaiką, kritiką, savastį ir t.t. Ieškosime kas gyvena mūsų  vidiniame name. Kaip šias dalis atpažinti, kaip su jomis susidraugauti ir kaip ieškoti vidinės ramybės.

Seminaro metu kalbėsime:

 • Kaip veikia mūsų vidinis psichologinis pasaulis.
 • Iš ko susideda mūsų asmenybė (“vidinis namas”) ? Kaip galim pajusti, atpažinti.
 • Vidinis vaikas. Pažeistas vaikas, piktas vaikas, laimingas vaikas.
 • Vidinis kritikas. Baudžiantis, kritikuojantis, atmetantis.
 • Savastis – mylinčioji ir gydančioji.
 • Kaip padėti sau kelionėje link vidinės ramybės.

Kaip tai vyks?

Mokymų metu be teorijos, nemažai laiko bus skirta ir praktikai. Bus rodomi trumpi mokomieji filmukai ir naudojami praktiniai projektiniai savęs pažinimo pratimai (reikia turėti popieriaus ir spalvotų pieštukų, su kuo rašyti ir ant ko rašyti).

Kam skiriama:

Šis seminarų ciklas skiriamas tiems, kurie nori geriau ir giliau pažinti save, o gal jaučia, kad kažkas jų viduje yra negerai. Mintys darosi vis tamsesnės ir niūresnės, o dalykų, kurie suteikia džiaugsmą lieka vis mažiau. Kai viduje tūno jausmas, kad kažkas yra negerai, tačiau kas būtent – neaišku.

 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368