Vaiko socialiniai įgūdžiai. Kaip užauginti laimingą ir sėkmingą žmogų.

Vaiko socialiniai įgūdžiai. Kaip užauginti laimingą ir sėkmingą žmogų.

Trijų vakarų tęstinis kursas apie tai, kaip ugdyti tinkamas vaiko asmenines savybes ir padėti jam augti.

 • Vaiko socialiniai įgūdžiai.
 • NAUJIENA
 • Trijų vakarų tęstinis kursas
 • Vilniuje, "Aš ir psichologija" lofte, Kauno g. 36-220.
 • 2019 m. lapkričio 6, 13 ir 20 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 180 €.

Žmogus, kuriam sekasi, moka aiškiai bendrauti. 

Zig Ziglar

Su Milda Karklyte-Palevičiene

Vaikų psichologė, šioje srityje dirbanti jau 12 metų. Išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmėsi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdo vaikus ir paauglius, padeda jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoja tėvelius, pedagogus, veda seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Tėvų pareiga - formuoti teisingą vaikų pasaulėžiūrą ir elgesio kultūrą. Kokias kultūrines normas konkrečiai diegia tėvai, dažniausiai apsprendžia šeimos tradicija ir kultūra, - jokių vienareikšmių ir nekvestionuotinų taisyklių čia nėra. Tačiau kiekvienam vaikui ypatingai svarbu išmokti elgesio kultūros ir išsiugdyti svarbias asmenines savybes (kantrybė, savikontrolė, savo ir kitų emocijų pažinimas, savarankiškumas, atsakomybė, gebėjimas spręsti problemas, empatija), nulemiančias asmenybės raidą ir santykius su kitais žmonėmis. O kur dar vaikams mokytis, kaip elgtis, jei ne iš savo tėvų? Svarbu ne tik išmokyti vaiką mandagių ir teisingų žodžių, bet ir paaiškinti viso šio ritualo prasmę.

Jei aiškinate, kad prieš maistą reikia plauti rankas, tam kad vaikas neužsikrėstų ir nesusirgtų, tai ir mokydami sveikintis ar atsisveikinti su kitu žmogumi turėtumėte paaiškinti, kad tai ne tik dėl to, kad pažįstame tą žmogų, bet tai ir būdas parodyti dėmesį ar pareikšti pagarbą.

Šio seminaro tikslas padėti tėvams suformuoti tokius pamatinius vaikų gebėjimus:

 1. Dalintis
 2. Bendradarbiauti
 3. Klausytis
 4. Laikytis nurodymų
 5. Gerbti asmeninę erdvę
 6. Užmegzti akių kontaktą
 7. Deramai elgtis

Laiku neišsiugdžius svarbių socialinių įgūdžių vaikystėje, jau suaugę patiria įvairių sunkumų - tiek emocinių (stresas, vienatvė, nepasitikėjimas savimi, depresija  ir kt.), tiek profesinėje srityje, tiek santykiuose (dažni konfliktai, negebėjimas megzti ir išlaikyti santykiu ir pan.).

Todėl labai svarbu, jog vaikystėje, kuomet formuojasi asmenybė, mes padėtume vaikui įgyti reikiamus įgūdžius, taip padėdami pamatus jo sėkmingai ateičiai. 

Kaip tai padaryti kasdieniniame gyvenime - praktiniame, su realiais pavyzdžiais, autoriniame Mildos Karklytės-Palevičienės seminare:

Vaiko socialiniai įgūdžiai. Kaip užauginti laimingą ir sėkmingą žmogų.

Lektorė Milda Karklytė-Palevičienė vaikų psichologė, šioje srityje dirbanti jau 12 metų. Išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmėsi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdo vaikus ir paauglius, padeda jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoja tėvelius, pedagogus, veda seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Seminarų ciklo metu kalbėsime:

• Koks turėtų būti tėvų/ globėjų vaidmuo ugdant vaiko socialinius įgūdžius?
• Socialinių įgūdžių svarba prognozuojant vaiko emocinę, fizinę sveikatą bei akademinius/ profesinius pasiekimus?
• Kokias asmenybės savybes bei įgūdžius turėtų ugdyti tėvai ir kiti suaugę, jog vaikas galėtų augti laimingas ir sėkmingas?
• Bendradarbiavimo įgūdžių ugdymas.
• Savikontrolė ir kantrybė.
• Savarankiškumas.
• Konfliktų sprendimo įgūdžiai.
• Atsakomybė už savo veiksmus.
• Gebėjimas tinkamai reikšti savo jausmus.
• Pasitikėjimo savimi auginimas.
• Empatija.

Kaip tai vyks?

Atliksime praktines užduotis, kurių metu dalyviai geriau pajaus vaiko situaciją, praktiškai pritaikys gautas žinias.
Mokymų metu tėvai gaus konkrečių rekomendacijų, praktinių žinių. Analizuosime daug praktinių pavyzdžių, modeliuosime situacijas, kurias aptarsime visi kartu.
Mokymų turinys apima daug vaiko psichologijos žinių, kurios yra susistemintos ir pateiktos tėvams suprantamu būdu.
Lektorės ilgametė darbo su vaikais patirtis, turimos žinios, ir kartu atliekamos praktinės užduotys, kurios leidžia tėvams geriau pajausti ir pritaikyti gautą informaciją.

Ką jūs gausite

Dalyviai išsineš daug praktinių žinių, konkrečių rekomendacijų. Po mokymų jausis ramesni, aiškiau supras vaiko psichologinės raidos ypatumus bei tinkamą suaugusiųjų vaidmenį. Sužinos būdus, kaip efektyviai ugdyti reikiamas vaiko asmenybės savybes.

Kam skiriama

Tėvams, globėjams, auginantiems ikimokyklinio amžiaus vaikus. Pedagogams, vaiko pagalbos specialistams, dirbantiems su šio amžiaus vaikais.

Kodėl jums tuo reikėtų rūpintis?

Laikotarpyje tarp 3-7 gyvenimo metų formuojasi svarbiausi įgūdžiai, nulemsiantys visą ateities gyvenimą:
• Pasitikėjimas savimi ir savivertė – vienas iš pagrindinių ir svarbiausių įgūdžių, kurį ypatingai turėtų skatinti tėvai ir auklėtojai. Tai įgūdis, kuris bus prasmingas visą žmogaus gyvenimą iki pat senatvės
• Gebėjimas bendradarbiauti - kokie žaidimai, pasakojimai, dainos ir kita padeda suprasti ir užjausti kitą žmogų.
• Žingeidumas – dar vienas labai svarbus įprotis, kurį reikia išugdyti ankstyvoje vaikystėje.
• Saviraiška. Savęs, savo minčių, jausmų ir pasaulio suvokimo išraiška. Tai yra pagrindas visiems ateities akademiniams pasiekimams - skaitymo, rašymo, matematikos ir kitų mokslų. Mokėdamas išreikšti savo mintis vaikas tampa labiau atviras mokymuisi ir mąstymo vystymuisi.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008