Trijų pokyčių vakaras su Egle Žiburkiene

Kvėpavimo praktika. Kaip sustoti, išgirsti save ir pasikrauti energijos.

“3 pokyčių vakaro“ praktinis užsiėmimas su Egle Žiburkiene - šiltas ir prasmingas penktadienio vakaras gamtoje prie Vilniaus.

  • Puiki proga per vieną vakarą išbandyti kvėpavimo praktikos poveikį ir naudą.
  • Eglės jaukioje sodyboje, pamiškėje, „Šventyklėlėje“, nuostabioje erdvėje su krosnele ir ugnele, šalia Paberžės, 30 km. nuo Vilniaus (vietos tikslią nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems, registracijoje nurodytu el. pašto adresu).
  • Gegužės 31 d., nuo 19 val.
  • Vietų skaičius labai ribotas. Iki 15 žmonių.

Liko paskutinės dvi vietos 

Pilna praktikos kaina 29 €.

Vienintelė tiesa yra tyla, visa kita – prasti vertimai. Iš tylos ateina atsakymai, įžvalgos. Nurimti trukdo protas, asociacijos, patirtys, baimės, neišreikštos emocijos ir t.t. Kaip jas peržengti ir giliai įsiklausyti į save? To išmoksite šiame vidinio pokyčio vakare su Egle.

Kvėpavimas - tai tiltas į TYLĄ. Kai ten nueisi, neliks abejonių, žodžių, kančios, skausmo, liks tik tyras buvimas ten, kur turime būti - kiekvienas savo egzistencijoje. Kaip saulės spindulys užtrauktame tamsumomis danguje. Jei jautiesi prislėgtas, nemotyvuotas, liūdnas ar ligotas, visuomet yra būdas iš to išeiti. Tau tereikia tik eiti ir kvėpavimo dėka atidaryti tai, kas uždaryta. Turi rasti ir paliesti šviesą, turi Ja tapti, turi Jai leisti tave užlieti, gydyti tave, išlaisvinti.. Kvėpavimas - tai stebuklas, kurio dėka mes kaip ugnis nuolat rusename ir tik to dėka gyvename.

Taip savyje atrandame papildomos energijos, kuri virsta kūryba, realizacija, išraiška kiekvienam tinkamiausiu asmeniniu būdu. Tai gali būti ypatingi arba visiškai paprasti dalykai, bet stebuklingais jie virsta tada, kai darai, veiki, kuri tai, kas tavo „sielos troškimas“, ko negali nedaryti, nes tai teka per tave kartu su energija. Taip gali tapti absoliučiai laimingu, nes realizuoji ir išreiški SAVE, savo unikalumą ir subjektyvumą, savo vietą, prasmę, paskirtį, gyvenimo kryptį ir viskas, kas mus supa, tampa paprasta ir aišku.

  • Kaip padėti sau, nuo ko pradėti? – išmokti sustoti! Išgirsti save, pamatyti savo kelią.
  • Kur dingsta energija, kaip ją sukoncentruoti norima linkme? – kaip išsilaisvinti iš to, kas ją blokuoja?

Apie tai - šiame „3 pokyčių vakaro“ praktiniame Eglės Žiburkienės vedamoje vidinėje kelionėje.

Kvėpavimo praktika. Kaip sustoti, išgirsti save ir pasikrauti energijos.

KAM SKIRIAMA:

Šis vakaras – kiekvienam, norinčiam išgirsti save, ieškančiam savo krypties, veiklos, gyvenimo būdo, „laimės formulės“. Jokių išankstinių pasiruošimų, praktikavimų, psichologinių žinių, jokių amžiaus ribų. Tik nuoširdus noras susitikti su savimi ir įsiklausyti į save. Su savimi pasiimkite kilimėlį ar ką kita pasitiesti bei kuo užsikloti.

KĄ GAUSITE:

išmoksite TRIS ĮGŪDŽIUS, kuriais galėsite naudotis savarankiškai:

  • Giluminio atsipalaidavimo ir savęs išgirdimo technika;
  • Gebėjimas savarankiškai užsikrauti kokybiška energija (nepriklausomai nuo gyvenimo aplinkybių, kitų);
  • Patyrimą ir metodą – kaip energijos perteklių savyje paversti kūryba, realizacija, rezultatu, veikla.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008