Trijų pokyčių vakaras su Agne Doveikaite. Apie naudingų įpročių formavimą.

Apie savo tikruosius norus, nesuvaidintas emocijas ir meilę žmonėms aplink mus.

Neįpareigojantis trijų pokyčių vakaras po savaitės darbų ir rūpesčių. Pirmą kartą. Išbandysime mes, ateik ir tu. Turėtų būti naudinga ir smagu.

  • Trijų pokyčių vakaras. Apie naudingų įpročių formavimą.
  • Vilniuje, „Aš ir psichologija“ studijoje, Vokiečių 24
  • Balandžio 5 d., penktadienį nuo 19:00 val.
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Bandomojo renginio bilietai už tikrai simbolinę kainą. Ateik ir išbandyk. 

Kaip pasikeistų Jūsų santykiai ir veiklos pasaulis, jeigu kievienas bendravimas su kiekvienu sutiktu per dieną žmogumi, nesvarbu, ar tai būtų vaikas, mylimasis, bendradarbis, klientas ar verslo partneris, draugas, ar pardavėja suteiktų džiaugsmą, įkvėptų ir praturtintų abu, paliktų šviesaus, empatiško, gebančio išklausyti žmogaus įspūdį, teigiamą emociją, norą vėl susitikti, sąveikauti su šiuo žmogumi?
Kaip pasikeistų gyvenimo skonis, jeigu kiekviena tavyje kilusi emocija, kaip kelio ženklai kelyje rodytų kryptį ir padėtų išvengti avarijų gyvenimo kelyje, parodytų kur, kaip ir su kuo, kokiu būdu tu jausiesi laimingas ir realizuotas, o kur - priešingai, - tai ne tavo kryptis? Ar nori išmokti emocijų kalbą ir kas labai svarbu - matyti emociją, bet į ją neatreaguoti automatiškai? NORI? Be spec. mokymų to negali.
Kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jeigu nustotum visą savo energiją skirti norams, kurie ne tavo ir nedaro tavęs nei laimingu, nei realizuotu, o tiesiog tave išnaudoja arimųjų, kitų ar visuomenės poreikiams? O visą šią savo energiją skirtum savo tikrųjų norų realizacijai? Ar esi matęs žmogų, kuris gyvena taip, kaip nori ir tuo didžiuojasi? Kaip jis jaučiasi, ir AR NORI taip jaustis savo gyvenime tu pats?

Seminaro metu:

Balandžio 5 d. "3 pokyčių vakaras" su Agne Doveikaite - tai smagus, kokybiškai turiningas laisvalaiko vakaras, kartu ir kokybiškas poilsis nuo darbų ir rūpesčių savaitės, kurio metu Agnė pasidalins savo, kaip EQ instruktorės ir ilgamečio darbo su žmonėmis patirtimi, savo giliu įsitikinimu ir padės suformuoti tris įgūdžius (kaip automatinį įprotį) kurie jos nuomone gali ženkliai pakeisti žmogaus gyvenimo kokybę. Dirbdama instruktore su žmonėmis, matydama jų ir jų gyvenimo pokyčius, Agnė išskyrė tris esminies, svarbiausias temas, tris įgūdžius, kuriuos praktiškai pradėjus taikyti kiekvieno žmogaus gyvenime, šis kardinaliai pasikeis. NORI?

Kaip tai veiks gyvenime?

Sutikęs žmogų, jūs bendrausite ne taip, kaip įpratę, bet pirmiausiai prisiminsite bendravimo žingsnius, ir juos išpildysite (įprotis, automatinė elgsena, įgyta seminaro metu). Su kiekvienu bendravimu vis labiau mėgausitės girdėsite ne tik kitą žmogų, bet ir rasite prasmę tame. Tapsite vis labiau kviečiamas, mėgiamas, nustebsite, kad aplenkėte konkurentus, net nebandę konkuruoti. Aptikę emociją, pagalvosite: - ką ji man sako apie mane ir šią situaciją? ir paieškosite būdo kaip ją išreikšti nepakenkiant kitiems ir sau. Ir kilus bet kokiam norui, jūs įsiklausysite, ar jo realizacija yra tai ko jūs norite, ar tai giminės programų ar visuomenės noras.

Kam man to reikia?

Apsidairykite, pamatykite savo akimis. Kol žmogus realizuoja savo norus, arba gyvena tikėdamas, kad jie bus netrukus realizuoti - jis įkvėptas (tokia jo kasdienybės būsena, savijauta, požiūris), o žmogus, neturintis vilties, kad tai, ko jis nori gali įvykti jo gyvenime - patiria depresiją. Toks jo fonas viskam kas vyksta. Žmogus, kurio visi nori ir visi kviečia - jaučiasi realizuotas, o žmogus, kurio visi vengia - nereikalingas. Žmogus, kuris ilgai kuria (verslus, santykius) ir netikėtai viską sugriauna  - netiki savimi ir neturi jėgų eiti pirmyn, o žmogus, kuris valdo save - nebijo jokių aplinkybių, nes jis tikrai pasieks ko jis nori. RINKTIS TAU: NORI GYVENTI ĮKVĖPIME AR NUSIVYLIME, BAIMĖJE AR PASITIKĖJIME, DARNOJE AR KONFLIKTE SU KITAIS? - Žinoti neužtenka, paversk tai įpročiu, elgsena, kuri veiks automatiškai, o tam reikia mokymų situacijos, kurioje tai gali daug kartų pakartoti ir įsisąvinti su instruktoriaus pagalba.
Prisimink, kaip mokinasi suaugęs žmogus, jo emocinės smegenys, - per realius patyrimus, o kartais ir jų daugkartinį pasikartojimą!
Būtent todėl šis praktinis vakaras skirtas naujų ryšių smegenyse / naujų patirčių suformavimui, kas lemia požiūrį, elgseną, rezultatus.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008