Trijų pokyčių vakaras. Kaip pasirinkti, kad paskui nereikėtų gailėtis? Su Giedriumi Švetkausku

Trijų pokyčių vakaras. Kaip pasirinkti, kad paskui nereikėtų gailėtis? Su Giedriumi Švetkausku

Technologijos ir metodai efektyvesniam mąstymui ir savo norų bei tikslų realizavimui. Kas trukdo, kas padeda ir kaip pasirinkti efektyviausią kelią?

 • PRAKTINIAI MOKYMAI „Trijų pokyčių vakaras“ su Giedriumi Švetkausku, sąmoningumo pardavėju.
 • Rinkinys efetyviausių Giedriaus asmeniškai naudojamų technologijų - jums naudotis.
 • Vilniuje, „Aš ir psichologija“ studijoje, Vokiečių g. 24-14
 • Rugsėjo 13 d., 19 val. (Iki 21:30 ), trukmė 2 val. 30 min.
 • Praktiniai įgūdžiai , technologijos, metodai:
 1. Metodas, kaip teisingai pasirinkti (atskirti vidinį „savo“ balsą nuo proto „kitų“ balso);
 2. „Stipraus mąstymo technologija“ padės pasiekti konkretaus norimo rezultato;
 3. „Ritmologijos“ metodas išvalys procesą nuo to kas nereikalinga, kas ryja laiką ir energiją;
 4. Fenotipologijos technologija padės pažinti ir priimti save bei pasirinkti savo kryptį.

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Seminaro pilna kaina 99 €.

Galia sukurti geresnę ateitį yra dabarties akimirkoje: gerą ateitį kuriate kurdami gerą dabartį.

- Eckhart Tolle

Su Giedriumi Švetkausku

„O, kad galėčiau laiką atsukti atgal...“. Girdėtas posakis? O gal teko net ir ištarti tokius žodžius? Deja, kaip sakoma vienoje gerai žinomoje dainoje – laiko nesustabdysi ir neatsuksi atgal. Tačiau, galime padaryti taip, kad ateityje dėl padarytų (arba nepadarytų) pasirinkimų gailėtis nebereikėtų.

Svarbius, gyvenimą keičiančius pasirinkimus mes darome kasdien, kiekvieną akimirką. Tik tokių pasirinkimo galimybių mes nepastebime. O po to gailimės, kad jų nepastebėjome. Kodėl taip vyksta? Atsakyti turbūt sunku, tačiau yra metodas, kuris gali padėti to išvengti. Šis metodas padės išgirsti vidinį savo balsą, išgirsti savo tikruosius norus ir atlikti teisingus pasirinkimus, dėl kurių vėliau nereikės gailėtis.

Teisingi pasirinkimai – tik pradžia. Norint siekti užsibrėžtų tikslų, atrasti save, reikia ir kryptingo mąstymo.  

Neefektyvus mąstymas ir procesai suryja didelę dalį mūsų laiko ir energijos, kurią mes galėtume nukreipti kur kas naudingesniems dalykams. Tai galioja ne tik darbe, bet ir visose kitose gyvenimo srityse. Neefektyvus mąstymas trukdo sukurti labiausiai sau tinkančią aplinką ir atrasti tai, ko iš tokrųjų nori ir sieki. Mąstant neefektyviai, mintis ir norus užgožia „kitų balsai“, tad pradedame gyventi kitų gyvenimus, siekti tikslų ir svajonių, kurios yra mums nereikalingos ir svetimos.

Šiame „Trijų pokyčių vakare“ nagrinėsime technikas ir metodus, kurie padės mums atlikti teisingus pasirinkimus, atrasti efektyvesnį mąstymą, pažinti save ir išgirsti savo tikruosius norus bei tai, kaip efektyviau šiuos norus įgyvendinti, kad jie taptų realybe.

APIE KĄ ŠIS POKYČIŲ VAKARAS:

Šio vakaro dalyviai gaus individualius atsakymus apie save (pagal patentuotą Fenotipologijos technologiją). Turėdami šiuos atsakymus galėsite giliau susipažinti su pačiu savimi, įgyvendinti būtent tai, ko norite ir siekiate iš tikrųjų. Tam prireiks ir instrumentų - „sąmoningumo produktų“, kuriais pasidalins Giedrius: stipraus mąstymo technologija, ritmologijos metodas, savo vidinio balso girdėjimo arba teisingų pasirinkimų technologija. Tai praktinių mokymų vakaras.

KAM VERTINGAS ŠIS PRAKTINIŲ MOKYMŲ VAKARAS:

Savo gyvenimą kuriame visi, tačiau tik retas susimąstome ką norime daryti iš tikrųjų ir kaip tai norime daryti. Šis seminaras skirtas ieškantiems savęs ir atsakymo - kaip savo gyvenimą bei mąstymo procesą padaryti efektyvesniu (ne tik veiklos pasaulyje, bet ir asmeniniame gyvenime, realizuojant savo norus ir svajones).

ĮSIVAIZDUOK:

Kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jeigu „auksinė žuvelė“ tau išpildytų šiuos tris norus:

 1. Nusibodo stengtis atitikti reikiamas roles namie, darbe, prieš draugus ir artimuosius. Nebenoriu vaidinto to, kuo nesu, tai mane sekina ir daro nelaimingu. Noriu išsiaiškinti kas iš tiesų man tinka, kur aš būsiu laimingas ir realizuotas, sužinoti kokios mano prigimtinės sąvybės, kokie charakterio bruožai yra mano išskirtinumas ir būti savimi, realizuoti save ir pradėti kurti savo gyvenimą pagal tai!
 2. Pavargau nuo nuolatinio mąstymo proceso galvoje, kuris panašus į „santykių serialą“ su ilgomis analizėmis, dešimtimis tūkstančių minčių, abejonių, baimių, emocijų, praradimų ir atradimų, ištisą dieną. Tai tik suryja visą energiją. Noriu „išmokti mąstyti“ kryptingai, gauti realų metodą, praktiką, padedančią įveikti "užsiciklinusius" automatinius mąstymo įpročius, kurie neveda „tiesiai prie konkretaus rezultato“ ir atsisakyti to, kas bevertiškai ryja laiką ir energiją, trukdančią realizuotis ir su pagreičiu judėti savo keliu!
 3. Žinojimo, kur noriu nuvažiuoti ir mokėjimo nepamesti krypties nepakanka tikslui pasiekti. Dešimtimis kartų per dieną darome „lemiamus“ pasirinkimus gyvenime, kurie artina ar tolina nuo mūsų krypties ar svajonių. Dažniausiai, ypač jei galvojame protu, nepataikome. Noriu tokio instrumento, metodo, kurio dėka, panašiai kaip navigacija automobilyje, galėčiau girdėti „teisingą savo kryptį“ ir on-line atlikti teisingus pasirinkimus.

P.S.

Giedrius rekomendavo kiekvienam atsinešti į šį „Trijų pokyčių vakarą“ užsirašius sau ar mintyse - kokią temą nori gyvenime išspręsti, pakeisti. Ir pažadėjo, kad turėsite praktinį patyrimą – galėsite patirti ir įsitikinti kaip tai veikia. Sunku viską paaiškinti žodžiais, bet jeigu tai veikia, kodėl nepasinaudoti

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008