Sveikas ir laimingas savo kūne. Holistinių principų, metodų ir praktikų visuma.

Sveikas ir laimingas savo kūne. Holistinių principų, metodų ir praktikų visuma.

Šešių seminarų ciklas internetu su geriausiais specialistais apie gyvybinių kūno funkcijų priežiūrą ir sujungimą į darnią visumą, sąmoningai kuriant norimą rezultatą – sveikatą.

 • Sveikas ir laimingas savo kūne.
 • Tiesiogiai INTERNETU
 • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
 • + uždara FB grupė mokymų klausimams aptarti
 • Šešių specialistų seminarų tęstinis kursas antradienio ir penktadienio vakarais
 • 2021 m. vasario 2, 5, 9, 12, 16, 19 d. nuo 19 iki 20.30 val.

Regsitracija baigta

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminarų ciklo pilna kaina 240 €.  Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki trečios transliacijos pradžios 2021-02-09 19 val. arba penkiems dalyviams, priklausomai kas įvyks anksčiau. Jau praleistas transliacijas turėsite žiūrėti vaizdo įraše.

Moksliškai patvirtinta, kad 15% sveikatos žmogus paveldi iš tėvų, 15% gali sugrąžinti gydytojai, o štai 70 % priklauso nuo gyvensenos.

Michal Tombak

Jei bandėte išsiaiškinti pagrindinius sveikos mitybos ar judėjimo principus, perprasti kaip veikia organizmas ir susikurti sau tinkamiausią dietą ar mankštą, neišvengiamai susidūrėte su gausybe pasiūlymų, metodų ir „tiesų“: kiek ir kokios mėsos valgyti, kiek ir kokio vandens gerti, kiek ir kokių papildų vartoti ar nevartoti? Kokia dieta ar mankšta tinkamiausia? Kaip padidinti imunitetą ir jaustis žvaliam, energingam, jaunam savo kūne.

Jei nekenks savo organizmo gyvybinėms funkcijoms ir sudarys palankias sąlygas, žmogus galės gyventi sveikai ir ilgai be medikų pagalbos. Jei žmogus nuodys organizmą ir elgsis prieš jo gamtinius dėsnius, net medikai negalės padėti. O ką jau kalbėti apie tai, kiek daug pinigų ir laiko jis išleis tam, kas galiausiai nepadeda.

Norint būti sveikam, nebūtinos papildomos sąlygos, dietologų konsultacijos, įranga ar išlaidos, kaip pvz. SPA ar sporto klubai. Svarbiausia išmanyti pagrindinius kūno, kaip biologinio mechanizmo, dėsnius, pasinaudoti jais remiantis tam tikromis metodikomis ir sveikata ateis savaime.

Nors kiekvienas organizmas yra individualus, unikalus ir tik pats žmogus gali atrasti savo receptą, tačiau išmintinga ir efektyvu pasinaudoti specialistų, paskyrusių tai sričiai/profesijai/misijai visą savo gyvenimą pagalba..

Apie šiuos pamatinius dėsnius ir metodikas šis šešių seminarų ciklas, jungiantis tradicinę ir netradicinę mediciną, mokslinį ir holistinį požiūrį į žmogaus sveikatą.

Dr. Mihaiela Pentiuk

Funkcinės medicinos konsultantė, klasikinės homeopatijos bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja daugiau kaip 25 metus paskyrė tradicinės ir moderniosios medicinos integracijai. Dirbusi įvairiose pasaulio šalyse, šiuo metu dirba tarptautinės funkcinės medicinos klinikoje „Health Optimizing Vilnius“ su moderniausiomis aukštosiomis technologijomis.

Darius Slavinskas

Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo treneris ir konsultantas mokymų centre SoulACTION (nuo 2012 m.), sertifikuotas 4 kartos aktyvios savireguliacijos DFB (diferencijuotų funkcionalinių būsenų) patentuotos metodikos instruktorius (2014 m.), lektorius, stovyklų ir mokymų vyrams, poroms (harmoningisantykiai.lt) vedėjas.

Doc. Aida Žvirblienė

Docentė, gastroenterologė, dietologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė, LSMU dėstytoja, Lietuvos ir Europos Gastroenterologų draugijų narė, Europos Opinio kolito ir Krono ligos draugijos narė, Lietuvos dietologų draugijos viceprezidentė, Europos Enterinės ir Parenterinės Mitybos draugijos narė Lietuvos Kognityvinės Elgesio terapijos draugijos narė. Daugiau kaip 30 stažuočių 15 užsienio šalių konferencijų, simpoziumų.

Agnė Švagždytė

Sertifikuota miofascialinio energetinio atpalaidavimo (Myofascial Energetic Release) praktikė (nuo 2014), autorinės MER metodikos kūrėjo Satyarthi Peloquin (JAV) mokymų asistentė, sertifikuota Thai masažo praktikė (nuo 2012), holistinės kūno terapijos praktikė (nuo 2008).

Olga Abramova

Per 17 metų darbo sveikos mitybos konsultante, Olga atliko daugiau kaip 15 000 individualių konsultacijų. Baigusi Kijevo Nacionalinį universitetą mitybos srityje, Olga sukūrė unikalią organizmo atstatymo mitybos metodiką. Papildomai mokėsi iš įvairių Rusijos bei JAV specialistų.

Iva Maršal

Joga susidomėjo nuo 1980 m. Sivanandos jogos sistemos instruktorė. 2005 – 2008 m. instruktavo žmones kvėpavimo ir judesio praktikų klausimais Shambu Jogos studijoje. “5 Tibeto pratimus“ atrado ir pradėjo praktikuoti Tibete, 2005 m. Taip pat MA-URI masažo specialistė. Šio švento prisilietimo ir Polinezijos gydymo meno Iva mokosi nuo 2008 m., tiesiai iš MA-URI įkūrėjų Katje ir Hemi Fox, Naujojoje Zelandijoje.

Sveikas ir laimingas savo kūne. Holistinių principų, metodų ir praktikų visuma.

Šių seminarų metu galėsite išbandyti ir pasinaudoti mitybos rekomendacijomis ir pajausti teigiamus pokyčius jau per pirmąją savaitę. Po šio seminarų ciklo žinosite, kiek ir kodėl norite judėti, ką valgyti, kiek gerti vandens, kaip stiprinti imunitetą, kad kūnas generuotų ne tik energijos perteklių, bet ir malonius pojūčius.

PROGRAMA:

 1. Vasario 2 d. seminaras*: „Kaip palaikyti sveikatos ir darnos būseną organizme“. Dr. Mihaiela Pentiuk. Temos:
 • Kaip efektyviai naudotis holistinės medicinos principais šiuolaikiniame gyvenime.
 • Kokie yra paradigmos skirtumai tarp Vakarų medicinos ir holistinio požiūrio ir kaip juos integruoti.
 • Praktinės rekomendacijos, kaip palaikyti homeostazės būseną organizme, aktyviam ir veikliam žmogui.

* Anglų kalba su tiesioginiu vertimu į lietuvių kalbą / pabaigoje - loterija nemokamam sveikatos įvertinimui laimėti.

 1. Vasario 5 d. praktinis seminaras*: „5 Tibeto pratimai. Trumpa ir efektyvi praktika“. Iva Maršalkaitė. Temos:
 • Pagrindiniai Tibeto jogos principai fizinei, emocinei ir psichinei sveikatai.
 • 5 Tibeto pratimai. Tikslios atlikimo instrukcijos ir rekomendacijos (turėkite jogos kilimėlius).
 • Tai pirmiausia kvėpavimo ir dėmesio sutelkimo praktika, kuri duoda atsipalaidavimo ir palaimos jausmą.

* Lietuvių kalba / pabaigoje - loterija nemokamai on-line Tibeto pratimų konsultacinei sesijai laimėti.

 1. Vasario 9 d. seminaras*: „Organizmo naudojimo instrukcijos ir rekomendacijos“. Olga Abramova. Temos:
 • Anatomijos ir fiziologijos faktai apie biologinį žmogaus organizmą, kaip sistemą.
 • Kaip užtikrinti nuolatinį kokybišką ląstelių atsinaujinimo procesą organizme, ko reikia.
 • Apie mitybą, temos: vanduo, mėsa, produktų derinimas, dietos, papildai, streso hormonai, etc.

* Rusų kalba su tiesioginiu vertimu į lietuvių kalbą / pabaigoje - loterija individualiai mitybos konsultacijai laimėti.

 1. Vasario 12 d. praktinis seminaras*: „Miofascialinis energetinis kūno atpalaidavimas“. Agnė Švagždytė. Temos:
 • Kokį vaidmenį organizme atlieka fascija – didžiausias kūno organas, kurio nėra anatomijos vadovėliuose.
 • Kaip fascijos sveikatos būklė įtakoja žmogaus fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą.
 • Paprasti, trumpi ir veiksmingi pratimai įtampoms kūne paleisti bei sveikai fascijai palaikyti.

* Lietuvių kalba / pabaigoje - loterija nemokamai on-line konsultacijai laimėti.

 1. Vasario 16 d. seminaras*: „Kaip stiprinti imunitetą veikiant žarnyno mikroflorą“. Dr. Aida Žvirblienė. Temos:
 • Kaip virškinamojo trakto mikrofloros pokyčiai keičia smegenų funkciją ir psichinę (mentalinę) sveikatą
 • Kaip galime keisti mikrofloros kompoziciją (dieta, prebiotikai, probiotikai, postbiotikai)
 • Praktinės rekomendacijos sveikam organizmui palaikyti ir imunitetui stiprinti.

* Lietuvių kalba / pabaigoje - loterija vienai nemokamai on-line konsultacijai laimėti

 1. Vasario 19 d. praktinis seminaras*: „Kaip kurti ir palaikyti norimą emocinę būseną“. Darius Slavinskas. Temos:
 • Kaip kurti fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą, keičiant emocinę būseną.
 • Pagrindiniai instrumentai (mintis, emocija, pojūtis, vaizdinys) ir kaip jais naudotis.
 • Efektyvūs ir paprasti pratimai, keičiantys emocines būsenas.

* Lietuvių kalba / pabaigoje - loterija vienai nemokamai on-line konsultacijai laimėti

KUO YPATINGAS ŠIS INTEGRUOJANTIS KURSAS?

Yra sveikata ir yra medicina. Yra maistas ir yra vaistai. Yra menas (išmintis) ir yra mokslas, širdis ir protas, subjektyvi ir objektyvi tikrovės. Šis 6 seminarų ciklas apjungia šimtmečius mokslo ir žmonijos išminties, patirties, tyrimų bei atradimų. Mokslas ir „Rytų“ medicina puikiai vienas kitą pagrindžia ir papildo. Remiantis holistiniu (visuminiu) požiūriu į žmogaus organizmą ir jo unikalumą atsako į klausimą: kaip gyventi sveikai ir ilgai?

Tai seminarų ciklas, jungiantis tradicinę ir netradicinę mediciną, mokslinį ir holistinį požiūrį į žmogaus sveikatą.

KUR SLYPI PAGRINDINĖS SVEIKATOS PRIEŽASTYS?

„Žmogaus organizmas sukurtas sveikai gyventi 150 metų“ - teigia Michal Tombak, Maskvos universiteto Biologijos ir chemijos fakulteto mokslų daktaras, remdamasis savo ilgamete akademine, praktine, Tibete įgyta Rytų ir Vakarų natūraliosios medicinos išmintimi. Medis miške auga daug metų ir nuvirsta tik išverstas audros. Analogiškai, žmogus gali gyventi sveikai ir ilgai be medikų pagalbos, jeigu nekenks savo organizmo gyvybinėms funkcijoms ir sudarys palankias sąlygas. Jei žmogus nuodija organizmą ir elgiasi prieš jo gamtinius dėsnius, net medikai negali padėti. Ir dar, kiek daug pinigų ir laiko jis išleidžia tam, kas nepadeda, bet remia ekonomiką ar net kenkia sveikatai.

Šis ciklas įvardins esmines priežastis ir perduos esminius principus, kaip gyventi sveikai, nešvaistant pinigų veltui.

NUO KO PRADĖTI?

Nudžiugti, kad suvokus esmines priežastis, jas galima pakeisti. Taip, niekada ne vėlu, nes tik 15 % sveikatos žmogus paveldi, bet remiantis šiuolaikiniu mokslu (epigenetikos, smegenų plastiškumo), net genus galima keisti norima linkme savo dėmesiu ir valdoma vaizduote. Patikėti, kad žmogaus organizmas neįtikėtinai išmintingas, jis – dalis visatos, todėl jį suvokti galima tik perprantant esminius organizme veikiančius dėsnius, kurie susiję tarpusavyje, tai yra pradėti į jį žiūrėti visumos (holistiniu) požiūriu.

Patikėti savo organizmo išmintimi ir pradėsi kooperuotis su juo kuriant homeostazę – dar kitaip darną ar sveikatą.

KOKIOS 5 PAGRINDINĖS NEGALAVIMŲ PRIEŽASTYS IR JŲ SPRENDIMAI?

M. Tombak išskyrė 5 esmines priežastis, griaunančias žmogaus sveikatą: ligotas stuburas, netinkamas kvėpavimas, netinkama mityba, nepakankama vidinė kūno higiena, nesugebėjimas jaustis laimingu. Kiekviena tema yra atskiras pasaulis, industrija, sporto ar mokslo šaka, kuriame dėka šio laikmečio „informacinio tvano“ sunku orientuotis, o ieškojimų ir bandymų keliu einantiems gali ir gyvenimo neužtekti. Nors kiekvienas organizmas yra individualus, unikalus ir tik pats žmogus gali atrasti savo receptą duotuoju momentu, tačiau norint greičiau rasti savo atsakymus, išmintinga ir efektyvu pasinaudoti specialistų, paskyrusių tai sričiai/profesijai/misijai visą savo gyvenimą, pagalba..

Gausite konkrečius atsakymus, žinias, požiūrį ir pratimus, kaip keisti šias 5 ilgaamžiškumo priežastis.

KUO ŠIE SEMINARAI UNIKALŪS?

Tiesa, stipriausia žmoniją valdanti jėga vis dar yra baimė. Viena didžiausių baimių – prarasti sveikatą, pasenti, numirti, o vienas labiausiai ieškomų receptų – ilgaamžiškumo, dar kitaip - nemirtingumo. Kur didžiausios baimės, ten -mažiausias sąmoningumas. Dar kitaip, ši tema labai jautri, kartu ir sugestyvi poveikiui iš išorės, reklamai, madoms. Vienintelė išeitis - didinti sąmoningumą, pačiam pradėti rūpintis savo organizmo sveikata, pamatyti kaip jis veikia, kaip jame darniai susiję gyvybinės funkcijos ir kokie pagrindiniai gamtos dėsniai įtakoja šią vientisą sistemą – žmogaus organizmą – patį sudėtingiausią visatos kūrinį. Atsakymas yra ne gydytojo, piliulės, metodo, technologijos ar patarimo genialume. Genialus yra mūsų organizmas, svarbiausia nustoti jam kenkti ir sudaryti palankias sąlygas.

Gausite holistinius atsakymus, kaip kurti santykį su savo organizmu, kad palaikyti jame darną, tai ir yra sveikata.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu festivalis@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 650 33342