Pulsacijos. Išsivadavimas iš apatijos, beprasmybės jausmo ir depresyvios nuotaikos

Pulsacijos. Išsivadavimas iš apatijos, beprasmybės jausmo ir depresyvios nuotaikos

Net 10 praktinių kvėpavimo, judesio ir kitokių aktyvių užsiėmimų atpalaiduoti kūną ir atlaisvinti jame slypinčias įtampas.

  • Pulsacijos
  • 10 vakarų tęstinis kursas dvi savaites
  • Vilniuje, Basanavičiaus 29 a, "Chandrashila " salėje ketvirtame aukšte.
  • 2022 m. rugsėjo 26, 27, 28, 29, 30 spalio 3, 4, 5, 6, 7 dienomis
  • Pirmadienio-penktadienio vakarais nuo 19:00 iki 20:30
  • Apranga sportinė, be batų ir papuošalų.
  • Dėl užsiėmimo pobūdžio vietų skaičius smarkiai ribotas, todėl prašytume sprendimą dėl dalyvavimo priimti atsakingai. Jei dėl kokių nors priežasčių po to negalėsite dalyvauti, vietoje savęs galėsite atsiųsti kitą žmogų.
  • Prašome registruotis į kursus atvirai ir be išankstinio nusistatymo. Didžiausią naudą iš šių užsiėmimų gauna tie, kurie apmąsto ir pritaiko mokymus asmeniškai.
  • Nerekomenduojama nėščiosioms ir patiriantiems epilepsijos priepuolius.

Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 400 €.

Jeigu išmokstame sugyventi su jausmais, o ne su jais kovoti, kūno apraiškose įžvelgiame nebe grėsmę, o naudingas nuorodas į savo istoriją.

Miller, Alice

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

„Per savo ilgą darbo stažą esu išbandęs daug skirtingų technikų ir metodų. Pulsacijos – vienas iš efektyviausių būdų, kai atpalaiduodami ir veikdami kūną, pasiekiame didesnę taiką su savimi bei galime patirti daugiau gyvenimo pilnatvės. Dabartiniai smegenų MRT tyrimai tik patvirtina V. Reicho iškeltas prielaidas, kad mūsų smegenys reaguoja į darbą su kūno įtampomis, t.y. nuimdami ant kūno užmestus šarvus galime patirti daugiau emocijų, sumažinti nerimą ir džiaugtis gyvenimu.“

Su amžiumi daugumai žmonių atbunka jausmai ir kūno pojūčiai. Taip atsitinka todėl, kad nuo pat ankstyvos vaikystės patirdami negatyvius išgyvenimus, mes mokomės juos iš anksto atpažinti ir jų išvengti. Kūnas tam tikru momentu išmoksta įsitempti, užsispausti ir taip tarytum saugo mus nuo negatyvių emocijų. Bėda tik ta, kad tai neleidžia patirti ir pozityvių.

Žmonės nebemoka mylėti, nors to ir siekia. Jų gyvenimus valdo baimė, gynybinės reakcijos ir savęs slopinimas. Visa tai ilgainiui pasireiškia kūno skausmais, įtampomis ir kitais negalavimais. Psichinė įtampa sukelia fizinę.

Reaguodami į šiandienos įvykius galime patirti net keletą kartų stipresnes emocijas, sukeltas praeities atsiminimų iš panašių situacijų. Tuomet atsiranda neadekvati reakcija į įvykius - pavydas, pyktis, baimė ir pan. Su laiku, prisitaikydami ir mokydamiesi išgyventi su tokiomis stipriomis reakcijomis, išmokstame visai nieko nejausti.

Ypatingai svarbūs ankstyviausi traumuojantys išgyvenimai vaikystėje. Kažkada seniai mūsų kūnas įsiminė tą įtampą, pozą, būseną, kaip jautėsi ir ką darė, kad išvengtų baimės arba skausmo. Tuo metu tai mums padėjo išgyventi. Tačiau šios vaikystės traumos yra dabartinio elgesio ir išgyvenimo strategijų pagrindas. Kai vėl papuolame į kokią nors stresą keliančią situaciją, kūnas reaguoja ne kaip racionalaus suaugusiojo, o kaip mažo jautraus vaiko. Ir jokiomis proto ar valios pastangomis jūs to negalite pakeisti. Tuomet griebiatės manipuliacijų, savęs ribojimo, priklausomybių, nusivertinimo ir pan.

Pristatome jums techniką, leisiančią geriau suvokti save ir savo būsenas, pajausti kūną ir jo įtampas. Ji padės palaipsniui išsivaduoti iš senų blokų, anksčiau jaustų emocinių įtampų, kurios ir šiandien gali kelti neadekvačias emocines reakcijas. Jūsų pojūčiai taps realesni, sodresni, pilnesni, o gyvenimas - laimingesnis.

Pulsacijos. Išsivadavimas iš apatijos, beprasmybės jausmo ir depresyvios nuotaikos.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Kaip tai vyks:

Per 10 užsiėmimų praktiškai mokysimės patirti daugiau įvairaus spektro emocijų. Praktinių užsiėmimų metu vyks kvėpavimo, atsipalaidavimo, šokių ir panašaus pobūdžio pratimai. Jų esmė – atpalaiduoti kūną, atlaisvinti jame susikaupusias įtampas. Dažniausiai kūne esančios įtampos neleidžia mums visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis turimais dalykais.

Kas yra pulsacijos?

Pulsacijos - tai kvėpavimas ir darbas su kūnu. Iš esmės pulsacijos - giluminis emocinis išsilaisvinimas, pasiūlytas psichoterapeuto, Z. Froido mokinio, Vilhelmo Reicho.

Pulsacijų technika leidžia atpažinti kūno įtampas ir pajausti, ką jos iš tikrųjų reiškią – neigimą, užsiblokavimą, baimę ar kitą emociją.

Technikos dėka atpažįstame emocijas, atsiranda proto aiškumas. Bioenergetiniai pratimai skirti žmogui išsivaduoti iš „raumenų šarvo“. Dėl šios technikos sluoksnis po sluoksnio šalinami žmogaus baimių sukurti gynybiniai užtvarai ir žmogus tampa ramesnis, gyvesnis, emocionalesnis ir labiau savimi pasitikintis. Su kiekvienu užsiėmimu baimė ir įtampa traukiasi, leisdami pasireikšti emocijoms.

Kam skiriama?

Skiriame žmonėms ieškantiems gyvenimo džiaugsmo arba gal kartais pametantiems gyvenimo prasmę.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008