Pulsacijos. Emocijų ir kūno įtampų atpalaidavimo su Olegu Lapinu

Pulsacijos. Emocijų ir kūno įtampų atpalaidavimo praktikos su Olegu Lapinu

Net 10 V.Reicho pulsacijų praktikų ir judesio, aktyvių ir meditacijų užsiėmimų kartą per savaitę

  • Pulsacijos
  • 10 vakarų tęstinis kursas kartą per savaitę. 
  •  Krivių 5/Baltasis skg. 12, Vilniuje
  • 2023 m. kovo 23, 30, balandžio 6, 13, 20, 27, gegužės 4, 11, 25, birželio 1 d.
  • Ketvirtadienio vakarais nuo 19:00 iki 20:30
  • Apranga sportinė, be batų ir papuošalų.
  • Dėl užsiėmimo pobūdžio vietų skaičius smarkiai ribotas, todėl prašytume sprendimą dėl dalyvavimo priimti atsakingai. Jei dėl kokių nors priežasčių po to negalėsite dalyvauti, vietoje savęs galėsite atsiųsti kitą žmogų.
  • Prašome registruotis į kursus atvirai ir be išankstinio nusistatymo. Didžiausią naudą iš šių užsiėmimų gauna tie, kurie apmąsto ir pritaiko mokymus asmeniškai.
  • Nerekomenduojama nėščiosioms ir patiriantiems epilepsijos priepuolius.

Grupė suformuota. Registracija baigta.

 Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 400 €.

Jeigu išmokstame sugyventi su jausmais, o ne su jais kovoti, kūno apraiškose įžvelgiame nebe grėsmę, o naudingas nuorodas į savo istoriją.

Miller, Alice

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

„Per savo ilgą darbo stažą esu išbandęs daug skirtingų technikų ir metodų. Pulsacijos – vienas iš efektyviausių būdų, kai atpalaiduodami ir veikdami kūną, pasiekiame didesnę taiką su savimi bei galime patirti daugiau gyvenimo pilnatvės. Dabartiniai smegenų MRT tyrimai tik patvirtina V. Reicho iškeltas prielaidas, kad mūsų smegenys reaguoja į darbą su kūno įtampomis, t.y. nuimdami ant kūno užmestus šarvus galime patirti daugiau emocijų, sumažinti nerimą ir džiaugtis gyvenimu.“

Gimstame nevaržomos, jaučiančios ir spontaniškai besireiškiančios būtybės, tačiau tėvų, visuomenės ir religijų apribojimai verčia mus slopinti šį natūralų gyvybingumą.

Su amžiumi daugumai žmonių atbunka jausmai ir kūno pojūčiai. Taip atsitinka todėl, kad nuo pat ankstyvos vaikystės patirdami negatyvius išgyvenimus, mes mokomės juos iš anksto atpažinti ir jų išvengti. Kūnas tam tikru momentu išmoksta įsitempti, užsispausti ir taip tarytum saugo mus nuo negatyvių emocijų. Šis slopinimas vyksta kūne suspaudžiant raumenis (Vilhelmas Reichas tai vadino "raumenų šarvais") ir apribojant kvėpavimą bei pojūčius, o tai ilgainiui slopina visą bioenergetinę sistemą.

Reaguodami į šiandienos įvykius galime patirti net keletą kartų stipresnes emocijas, sukeltas praeities atsiminimų iš panašių situacijų. Tuomet atsiranda neadekvati reakcija į įvykius - pavydas, pyktis, baimė ir pan. Su laiku, prisitaikydami ir mokydamiesi išgyventi su tokiomis stipriomis reakcijomis, išmokstame visai nieko nejausti.

Pristatome jums techniką, leisiančią geriau suvokti save ir savo būsenas, pajausti kūną ir jo įtampas. Ji padės palaipsniui išsivaduoti iš senų blokų, anksčiau jaustų emocinių įtampų, kurios ir šiandien gali kelti neadekvačias emocines reakcijas. Jūsų pojūčiai taps realesni, sodresni, pilnesni, o gyvenimas - laimingesnis.

Pulsacijos. Emocijų ir kūno įtampų atpalaidavimo praktikos su Olegu Lapinu

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Kaip tai vyks:

Per 10 užsiėmimų praktiškai mokysimės patirti daugiau įvairaus spektro emocijų. Pulsavimo metodika grindžiama giliu kvėpavimu, terapeuto rankoms tiesiogiai veikiant įtemptus kliento raumenis ir paties kliento išraiškingais kūno judesiais bei balso garsais, kad būtų išlaisvinta lėtinė raumenų įtampa ir pasąmonėje glūdintys seni užgniaužti jausmai bei emocijos. Kai ši įtampa pradeda mažėti, giliai slopinamos emocijos gali išsilieti pykčio, baimės ar ašarų bangomis su visomis jas lydinčiomis kūno reakcijomis. Dažnai iškyla seniai pamiršti prisiminimai apie tikrus įvykius ir vėl tampa sąmoningi. Po tokių stiprių, nekontroliuojamų emocinių ir energetinių iškrovų kūnas giliai atsipalaiduoja ir tampa prieinamas didesniam meilės, džiaugsmo ir pasitikėjimo jausmui bei išraiškai. Žmogus atgauna gebėjimą patirti save visapusiškiau, laisviau ir džiaugsmingiau.

Kas yra pulsacijos?

Pulsacijos - tai kvėpavimas ir darbas su kūnu. Iš esmės pulsacijos - giluminis emocinis išsilaisvinimas, pasiūlytas psichoterapeuto, Z. Froido mokinio, Vilhelmo Reicho.

Pulsacijų technika leidžia atpažinti kūno įtampas ir pajausti, ką jos iš tikrųjų reiškią – neigimą, užsiblokavimą, baimę ar kitą emociją.

Technikos dėka atpažįstame emocijas, atsiranda proto aiškumas. Bioenergetiniai pratimai skirti žmogui išsivaduoti iš „raumenų šarvo“. Dėl šios technikos sluoksnis po sluoksnio šalinami žmogaus baimių sukurti gynybiniai užtvarai ir žmogus tampa ramesnis, gyvesnis, emocionalesnis ir labiau savimi pasitikintis. Su kiekvienu užsiėmimu baimė ir įtampa traukiasi, leisdami pasireikšti emocijoms.

Kam skiriama?

Skiriame žmonėms ieškantiems gyvenimo džiaugsmo arba gal kartais pametantiems gyvenimo prasmę.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008