Psichosomatika. Apie tai, kaip sielos skausmas virsta kūno skausmu.

Psichosomatika. Apie tai, kaip sielos skausmas virsta kūno skausmu.

Trijų seminarų ciklas, kaip naudojant įvairias psichologines technikas nurimti ir nesusirgti.

 • Psichosomatika. Apie tai, kaip sielos skausmas virsta kūno skausmu.
 • Trijų vakarų tęstinis kursas Vilniuje, "Aš ir psichologija" lofte, Kauno g. 36-220
 • 2019 m. gegužės 23, 30 ir birželio 6 nuo 18:30 iki 21:30
 • Iš viso 9 valandos ketvirtadienio vakarais
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Priimsim dar 3 dalyvius už "paskutinės minutės" kainą - 129 €

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų ciklo kaina - 240 €.

Ramybė gimsta sieloje, pirmiausia turi nurimti vidus.
Anselm Grun

Su Olegu Lapinu

olegas lapinas

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Jau niekas nebesiginčys, kad „visos ligos nuo nervų“. Šiuolaikinių mokslininkų ir psichologų nuomone, nemaža dalis ligų kyla dėl negatyvių minčių, išgyvenimų ir psichologinių traumų. Taip siela praneša mums apie savo ligą.

Bendra nuotaika ir nusiteikimas gali būti labai svarbūs ir įvairių ligų gydymo eigoje. Tuomet vaistai gali būti ir visai bejėgiai, todėl kad problemos slepiasi ne fiziologiniame, o psichologiniame lygmenyje.

Psichosomatiniai susirgimai dažnai panašūs į chroniškus: bronchinė astma, opinis kolitas, hipertoninės ligos, galvos skausmai, neurodermitas, odos susirgimai, reumatoidinis artritas, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligė ir pan. Visi šie simptomai atsiranda gana netikėtai – jei chroniški susirgimai paaštrėja tam tikru dėsningumu, tam tikru metų laiku, tam tikromis sąlygomis, tai psichosomatiniai susirgimai neturi jokio loginio paaiškinimo, o tyrimus atliekantys gydytojai neranda jokių nukrypimų nuo normų.

Tai nereiškia, kad reiktų imtis savigydos – psichosomatika tai diagnozė ir jai įveikti reiktų kreiptis į specialistus.

Tačiau esame pajėgūs išvengti ligos, o tam turėtume vengti streso ir pervargimo, rūpintis savo organizmu ir suteikti sau kuo daugiau teigiamų emocijų. Tačiau lengva apie tai kalbėti, bet sunku padaryti šiais visuotinio bėgimo ir srauto nešimo laikais.

Šiame autoriniame Olego Lapino seminarų cikle ne tik išsiaiškinsite, kaip veikia psichosomatinis mechanizmas, tačiau ir išmoksite patys susidoroti su pagrindinėmis sveikatai pavojingomis priežastimis ir taip gerokai pagerinsite savo gyvenimo kokybę.

Psichosomatika. Apie tai, kaip sielos skausmas virsta kūno skausmu.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Apie ką visa tai:

 • Kas yra toji psichosomatika:
  ◦ psichosomatikos sąvoka ir veikimas
  ◦ kaip neigiamos emocijos veikia žmogaus organizmą
  ◦ kaip konkrečios problemos atsispindi žmogaus kūne?
 • Kaip visa tai veikia jūsų viduje:
  ◦ Neefektyvių elgesio stereotipų identifikavimas
  ◦ Asmeninių įsitikinimų ir vertybių pozityvi peržiūra
 • Pagrindinės psichotechnikos:
  ◦ Kvėpavimo technikos
  ◦ Fizinių pratimų technikos
  ◦ Meditatyvinės technikos
  ◦ ir kita
 • Kitas požiūris į ligas
  ◦ Visos medicinos teorijos remiasi įsivaizdavimu, kad organizmas patiria sutrikimus. Tačiau vokiečių gydytojas R. G. Hammer, savo gyvenimą pašventęs psichosomatiniam auglių ir uždegimų aiškinimui, sukūrė sistemą – „Naujoji vokiečių medicina“. Ji parodė, kad gamtoje nėra nieko „ligoto“ - viskas turi gilią ir aiškią biologinę prasmę.

Ką jūs gausite:

• Gilų supratimą, dėl kokių priežasčių atsiranda kūno patologija ir psichikos sutrikimai.
• Paprastus ir efektyvius instrumentus kovoti su šia problema.
• Išbandysite praktinius pratimus ir, jei kas nesiseks, būsite pakoreguoti. Vėliau kiekvienas galėsite naudoti pats ir net pritaikyti kitiems.

Kam skiriama

Seminaras paruoštas žmonėms, neturintiems psichologinio išsilavinimo, tačiau siekiantiems geriau suprasti save ir savo kūną. Taip pat seminaras tiktų praktikuojantiems psichologams savišvietos tikslais.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

Registracija

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008