Psichologijos klubas. Vaikų nerimas. Kaip atpažinti ir padėti įveikti?

PSICHOLOGIJOS KLUBAS. Vaikų nerimas. Kaip atpažinti ir padėti įveikti?

Susistemintos praktinės žinios ir rekomendacijos, kaip padėti savo vaikui susidūrusiam su stipriu nerimo jausmu.

  • NAUJIENA!
  • Vaikų nerimas. Kaip atpažinti ir padėti įveikti?
  • INTERNETU tiesiogiai 
  • Trečiadienį vakare
  • 2021 m. sausio 6 d. nuo 20:00 val.
  • Planuojama trukmė - 1 val.

Registracija baigėsi. Renginys jau įvyko

Registruotis į transliaciją NEMOKAMAI

Seminaras priklauso „Psichologijos klubo“ ciklui. Ateityje šie seminarai bus prieinami tik klubo nariams. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius ribotas, taigi nepamirškite užsiregistruoti. Deja, kol kas galimybės peržiūrėti vaizdo įrašą nėra.

Su Milda Karklyte - Palevičiene

Milda Karklytė-Palevičienė. Vaikų psichologė, vaikų psichologijos centro ,,Laimingas vaikas’’ įkūrėja ir vadovė. Tryliktus metus dirba su vaikų psichologija. Konsultuoja vaikus, paauglius, jų tėvus/ globėjus, pedagogus, veda seminarus/ mokymus tėvams, pedagogams, vaikams ir paaugliams, skaito pranešimus įvairiose konferencijose, dalyvauja radijo ir televizijos laidose.

Nerimo tema šių laikų gyvenime aktuali didelei daliai žmonių, o pasaulinės pandemijos metu svarba tapo dar didesnė. Turbūt daugelis iš mūsų žino nerimo jausmą, kuris ima kaustyti mūsų kūną, mintis ir gyvenimą. Deja, šis jausmas lydi ir vaikus, kurie neturi galimybių patys suprasti, kas vyksta jų viduje bei su tuo susitvarkyti. Tad jiems itin svarbi suaugusiųjų pagalba. Nuo to priklauso ne tik kaip vaikas jausis ir gyvens dabar, tačiau ir tai, kaip vystysis jo asmenybė.

Dalyvaudami Mildos Karklytės – Palevičienės paskaitoje, tėvai turės galimybę gauti svarbias, susistemintas praktines žinias. Gaus konkrečių rekomendacijų, kaip padėti savo vaikui (2-10 metų amžiaus) susidūrusiam su stipriu nerimo jausmu bei kokie veiksmai reikšmingai mažina pernelyg didelio nerimo ir jo keliamų pasekmių atsiradimą ateityje.

Apie ką visa tai:

  • Kaip atpažinti, jog vaikas patiria pernelyg didelį nerimą?
  • Kokie procesai vyksta vaiko viduje tuo metu?
  • Kokie suaugusiųjų veiksmai padeda vaikui įveikti nerimą?

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368