Perfekcionizmas. Kaip išsivaduoti iš nuolatinės baimės suklysti?

Perfekcionizmas. Kaip išsivaduoti iš nuolatinės baimės suklysti?

Dr. Ievos Šidlauskaitės - Stripeikienės trijų seminarų ciklas apie tai, kas atsitinka, kad pradedame bijoti bet kokios klaidos, suklydimo ir su kuo tai siejasi mūsų viduje.

 • Trijų vakarų seminarų ciklas
 • Tiesiogiai INTERNETU + vaizdo įrašai
 • Lektorė dr. Ieva Šidlauskaitė - Stripeikienė
 • 2023 m. kovo 21, 28 ir balandžio 4 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos

Registracija baigėsi

Pilna seminarų ciklo kaina be nuolaidos 110 €.

Su dr. Ieva Šidlauskaite – Stripeikiene

Psichologė praktikė, psichoterapeutė (kognityvinės-elgesio, naratyvinė, giluminė asmenybės dalių terapija). Mokslų daktarė. Psichologinės paramos ir konsultavimo centro direktorė.  Individualioje praktikoje dirba su suaugusiais, vaikais ir poromis jau daugiau kaip 20 metų. Žmogus, jo psichologinis-emocinis vidus; savęs supratimas bei pagalbos sau būdai -  viena pagrindinių Ievos darbo ir kompetencijos sričių.

Kartais atrodo, kad bet koks žingsnis, veiksmas yra nepakeliamai sunkus. Kartais žmonės užstringa paprastuose dalykuose: parašyti prašymą, sukurti savo CV, nupjauti žolę, išsirinkti kojines... Jau nekalbant apie svarbius gyvenimo sprendimus: mesti ar tęsti darbą; rinktis šį žmogų š savo partnerius ir t.t. Tada ateina begalinių svarstymų metas, kada bandome apgalvoti visus (VISUS !) variantus. Ir tai gali tęstis mėnesiais, metais...

Užstringame, nes ieškome geriausio varianto, tobuliausio sprendimo, mažiausiai mus galinčio skaudinti kelio. Kurio greičiausiai šiame nuolat besikeičiančiame pasaulyje nėra.

Ir tik įsivaizduokime kaip gyventi, jei tai tampa nuolatiniu gyvenimo tikslu – ieškoti geriausio, dirbti tobuliausiai, gyventi teisingiausiai... Kokį sunkumą gyventi ir kančią ši gyvenimo strategija gali kelti.

Kaip veikia žmogaus vidus. Kokiais būdais, keliais mes matome ir suprantame mus supantį pasaulį. Kas atsitinka, kad pradedame bijoti bet kokios klaidos, suklydimo. Su kuo tai siejasi mūsų viduje: kas yra giluminės emocinės žaizdos, savivertė, kas nerimas, stiprūs jausmai. Ir kaip visa tai susipina su mūsų elgesio ir gyvenimo strategijomis.

Kaip formuojasi pasaulio matymo „akiniai“. Kokios giluminės vaikystės žaizdos tai sąlygoja, kaip auginti vaikus, kaip padėti sau gydyti save.

Perfekcionizmas. Kaip išsivaduoti iš nuolatinės baimės suklysti?

Kaip tai vyks:

Kalbėsime apie jus ir jūsų gyvenimą, analizuosime situacijomis paremtą teorinę medžiagą, atliksime keletą praktinių užduočių, su šiluma bandysime nauju žvilgsniu pažvelgti į save ir savo turimas vidines žaizdas.

Kam skiriama:

Šis seminarų ciklas skiriamas tiems, kurie nori geriau ir giliau pažinti save, lengviau ir paprasčiau gyventi. O gal jaučia, kad gyvenimas darosi nepakeliamai sunkus. Mintys darosi vis tamsesnės ir niūresnės, darbų didėja, o dalykų, kurie suteikia džiaugsmą lieka vis mažiau. Kai viduje tūno jausmas, kad kažkas yra negerai, tačiau kas būtent – neaišku.

Paskaitų planas

 • Kaip veikia mūsų vidinis psichologinis pasaulis.
 • Iš ko susideda mūsų asmenybė (“vidinis namas”) ? Kaip galim pajusti, atpažinti. Kaip jis formuojasi. Vaikystė ir santykis su dabartimi (kaip užauginti perfekcionistą).
 • Kas yra giluminis pažeistumas, vidinis skausmas.
 • Psichologinės gynybos – pagalba ir kenkimas
 • Perfekcionizmas – viena iš stipresniųjų gynybinių sienų.
 • Kaip padėti sau kelionėje link vidinės ramybės: psichoterapija ir saviterapija, gyvenimo būdas
 • Kaip padėti savo artimajam

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368