Organizmo valymas. Būdai jaustis sveikiau ir lengviau

Organizmo valymas. Būdai jaustis sveikiau ir lengviau

Keturi vakarai, apie kiekvienam prieinamus natūralius metodus, padėsiančius išsivalyti organizmą nuo užterštumo ir šlakų

 • NAUJIENA
 • Organizmo valymas
 • Tiesiogiai INTERNETU
 • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
 • 2022 m. gegužės 9, 12, 16 ir 19 dienomis
 • nuo 18:30 iki 20:00 val.
 • Keturi pirmadienio ir ketvirtadienio vakarai

Likus mažiau nei savaitei iki renginio specialus registracijos pasiūlymas už visą ciklą - 75 €

Seminarų ciklo pilna kaina - 160 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2022-05- 08 22 val. arba keturiems dalyviams, priklausomai kas įvyks anksčiau.

Su dr. prof. Dalia Sekmokiene

LSMU VA profesorė, KU Holistinės medicinos katedros profesorė. Baigusi Kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing”, kurios centras Ispanijoje. Žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose. Nuo 2007 m. dėsto paskaitas LSMU pasirenkamame cikle „Tradicinės rytų medicinos pagrindai“. KU Alternatyvios ir papildomosios medicinos magistrams dėsto modulį „Kinų medicinos pagrindai“. Kinų medicinos praktikė (diagnozuoja ir gydo žmones daugiau kaip 20 metų).

Šiltėjant orams daugelis pradeda galvoti apie tai, kaip pradėti sveikiau maitintis, kaip padailinti kūno linijas. Ir, turbūt, viena dažniausiai girdimų frazių – toksinai, organizmo valymas. Tačiau visuomet iškyla klausimų - ar tai veikia ir kokia to nauda, o gal žala organizmui? Suprastėjus virškinimui tą galime pastebėti per kūno siunčiamus signalus: nuolatinį nuovargį, energijos trūkumą, prastą odos būklę, sunkų virškinimą, negalėjimą numesti viršsvorio. Nors maitinatės tinkamai bei esate fiziškai aktyvūs, gali būti, kad organizme susikaupė įvairių toksinų.

Prieš keletą metų atliktas tyrimas parodė, kad tik 21 proc. lietuvių stengiasi, jog natūralūs produktai ir ingredientai sudarytų didžiąją jų mitybos dalį. Dauguma žinome, kad reikia savo sveikata rūpintis. O mitų apie organizmo valymą tikrai daug ir labai sunku atsirinkti, kas iš tiesų yra naudinga. Tačiau vis numojame ranka tol, kol sveikata sušlubuoja. Organizmo valymas gali būti kaip terapija, orientuota į asmens sveikatos gerinimą per subalansuotą mitybą. Organizmo valymas nuo susidariusių šlakų skirtas kiekvieno žmogaus virškinimui, pakankamumui, pusiausvyrai ir saikingumui palaikyti.

Organizmo valymo seminarų ciklas leis įvertinti savijautos būklę ir ją pakoreguoti paprastomis priemonėmis. Įvertinsite, koks maistas yra tinkamas konkrečiai jums. Išmoksite įsivertinti savo mitybą ir individualiai suprasti, kas jūsų organizmui tinka, o kas jam kenkia. Išmoksite suprasti kūno siunčiamus signalus ir tinkamai juos interpretuoti, o tai leis jaustis sveikesniems ir ramesniems.

Organizmo valymas. Būdai jaustis sveikiau ir lengviau.

Lektorė Dalia Sekmokienė - LSMU VA profesorė, KU Holistinės medicinos katedros profesorė. Baigusi Kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing”, kurios centras Ispanijoje. Žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose. Nuo 2007 m. dėsto paskaitas LSMU pasirenkamame cikle „Tradicinės rytų medicinos pagrindai“. KU Alternatyvios ir papildomosios medicinos magistrams dėsto modulį „Kinų medicinos pagrindai“. Kinų medicinos praktikė (diagnozuoja ir gydo žmones daugiau kaip 20 metų).

Ciklo planas

Organizmo užterštumas. Kodėl organizmas užsiteršia ir kaip atpažinti simptomus?

Niekaip negalite suprasti, kodėl jūs neturite energijos, jaučiatės mieguisti, kartais aplanko žvėriškas alkis, o kartais nė kąsnio negalite praryti? Gal tai simptomai, rodantys, kad jau pats metas pravalyti savo organizmą?

Seminaras apie tai, kaip susidaro šlakai ir kaip organizmas užsiteršia. Bus aptariami simptomai, bylojantys apie organizmo užterštumą, pagal kuriuos galėsite patys įsivertinti savo būklę.

Gegužės 9 d. 18 val. 30  min.

Kaip mūsų jausmai, mąstymas daro įtaką kai kuriems fiziologiniams procesams ir ligų atsiradimui? Kaip galime save harmonizuoti?

Jausmai, emocijos daro didelę įtaką mūsų savijautai. Ar dažnai dėl susidariusios emocinės įtampos organizmas pradeda jums siųsti įvairius ženklus? Ateina supratimas, kad kažkas negerai, todėl sąmoningai pradedate slopinti „neigiamus“ jausmus? Kaip jūsų organizmą veikia užslėptos įtampos?

Seminaras apie tai, kaip mūsų jausmai ir mąstymas daro įtaką kai kuriems fiziologiniams procesams. Bus pateikiami aiškūs apibrėžimai, kaip atpažinti atsiradusį disbalansą, kol dar nepasireiškė liga. Bus aptariami holistinis, rytų požiūris ir klasikinės medicinos požiūriai į psichosomatinį organizmo išsiderinimą. Turėsite supratimą, kaip galima sau padėti harmonizuoti organizmo būklę paprastais pratimais.

Gegužės 12  d. 18 val. 30  min.

Paprasti organizmo valymo metodai. Kokią įtaką daro tam tikras maisto medžiagų perteklius ar trūkumas?

Kai pristinga jėgų, dažniausiai kaltinate miego trūkumą ar stresą. Tačiau organizmas tokius pačius ženklus mums siunčia ir tuomet, kai teršiame jį valgydami bet ką ir bet kuriuo paros metu. Kaip artėjant vasarai išvalyti organizmą, kad turėtumėte jėgų ir jaustumėtės žvalūs?

Seminaras apie mitybos įsivertinimą. Bus pateikiami paprasti ir natūralūs organizmo valymo metodai, kaip pagerinti virškinimą. Bus pateikiami aiškūs pavyzdžiai, kaip virškinimo disbalansas sukelia pokyčius visame organizme.

Gegužės 16 d. 18 val. 30  min.

Kaip palaikyti organizmo „švarą“? Augalai, bioflavonoidai ir kitos veikliosios medžiagos organizmo valymuisi

Šiandien numojate ranka į organizmo siunčiamus signalus. Kasdien valgote skaniai, sočiai ir bet ką. Tačiau nesuvirškintos kenksmingos medžiagos ima kauptis organuose bei audiniuose ir nuodyti organizmą, kol pradedate jausti nuovargį, galvos skausmą, ima kamuoti bloga nuotaika. Tačiau galbūt yra būdas, kaip maitintis subalansuotai ir neužteršti savo organizmo?

Seminaro metu bus aptariamos daržovės, kalbėsime apie jose esančius antioksidantus – bioflavonoidus. Sužinosime, kodėl jie mums taip reikalingi, kaip jie veikia mūsų savijautą, į ką atkreipti dėmesį norint sveikiau maitintis .  Bus pateikiami praktiniai patarimai, kaip vaistažolių ir kitų augalų pagalba nekaupti toksinų organizme.

Gegužės 19 d. 18 val. 30  min.

PROGRAMA

Gegužės 9 d. seminaras „Organizmo užterštumas. Kodėl organizmas užsiteršia ir kaip atpažinti simptomus?

 • Kodėl organizmas užsiteršia?
 • Kaip atpažinti organizmo užterštumą?
 • Kaip įsivertinti organizmo užterštumą?

Gegužės 12 d. seminaras „Kaip mūsų jausmai, mąstymas daro įtaką kai kuriems fiziologiniams procesams ir ligų atsiradimui? Kaip galime save harmonizuoti?

 • Kaip mūsų jausmai ir mąstymas daro įtaką mūsų savijautai?
 • Kaip galime save harmonizuoti?
 • Kaip atpažinti organizmo išsiderinimą?

Gegužės 16 d. seminaras „Paprasti organizmo valymo metodai. Kokią įtaką daro tam tikras maisto medžiagų perteklius ar trūkumas?

 • Kokią įtaką daro tam tikrų maisto medžiagų perteklius ar trūkumas?
 • Kaip paprastais būdais galima išsivalyti organizmą nuo toksinų?
 • Kaip įsivertinti savo mitybą?

Gegužės 19 d. seminaras „Kaip palaikyti organizmo „švarą“? Augalai, bioflavonoidai ir kitos veikliosios medžiagos organizmo valymuisi

 • Kaip bioflavonoidai veikia mūsų savijautą?
 • Kokie augalai ir kokios jų savybės padeda, kai mūsų virškinimas sutrikęs?
 • Kaip palaikyti organizmo „švarą“?

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 684 15977