Noriu, bet bijau. Kaip pasąmonės baimes paversti energija

Noriu, bet bijau. Kaip pasąmonėje slypinčią mirties baimę paversti energija gyventi.

Seminarų ciklas su vedamomis meditacijomis, skirtas išsilaisvinti iš giliausių ribojančių baimių: jas pažinti, įsisąmoninti ir paleisti.

 • NAUJIENA
 • Noriu, bet bijau.
 • 4 nuotolinių seminarų su vedamomis meditacijomis ciklas
 • INTERNETU tiesiogiai (Zoom) arba žiūrėkite vaizdo įrašą dar 2 savaites po seminarų pabaigos
 • Pirmadieniais ir trečiadieniais
 • 2021 m. balandžio 26, 28 ir gegužės 3 ir 5 dienomis.
 • nuo 19:30 iki 21:00 val.
 • Rusų kalba. Pageidaujantiems su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Registracija baigta

Užsisakyti už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 240 €. Į kainą įskaičiuota 21 proc.

Su Romanu Goldrinu

Sielos terapeutas, psichologas. Dirbdamas su žmonėmis (nuo 1991 m.) naudoja kvėpavimo ir vidinės pusiausvyros atstatymo, osteopatinius, energetinių centrų ir potencialų atstatymo, holistinės medicinos ir holotropinio kvėpavimo ir kitus metodus.

„Gyvenimas - tai begalinės energijos srautas ir nėra priežasčių bijoti mirties.” 

Už kiekvieno noro „slepiasi“ baimė - kad nepasiseks, kad suklysime, pralaimėsime, būsime įskaudinti ar nemylimi. Kas tada sulaukia daugiau dėmesio -  tai, ko norime, ar tai, ko bijome? Lengviausia atsakymą pamatyti stebint kitus: apie ką žmonės kalba, kam skiria savo dėmesį (energiją, laiką ir pinigus). Beveik visada laimi baimės. Jos veikia žmogaus savijautą, keičia pasirinkimus ir elgesį, verčia žmogų rinktis "geriau žvirblį rankoje, nei....". Tačiau dažniausiai bijome to, ko dar nėra ir greičiausiai niekada nebus, bet tam skiriame tiek daug dėmesio ir jėgų, kad galima net patikėti, kad nieko mes ir nenorėjome. Taip kiekvienas žmogus tampa ne tik savo gyvenimo, tikrovės ir aplinkybių kūrėju, bet ir griovėju. Ne veltui sakoma: „kur dėmesys – ten energija“. "Ką pasėsi, tą ir pjausi"

Dažnai pasąmonėje nešiojamės baimes, kad kažkas pasibaigs: maistas, pinigai, santykiai, sveikata, ir galiausiai pats gyvenimas. Bijome mirti. Ir tai ateina iš instinktų gilumos,  taip išliko mūsų protėviai ir taip atsiradome mes. Kvaila būtų nesisaugoti - dažniau susižeistume, žūtume, ar būtume suvalgyti kokios laukinės užklydusios meškos. Tačiau ir neprotinga tūnoti kamputyje, kad tik kas nors neatsitiktų. Seneka rašė - tikrai „kvaila mirti nuo mirties baimės“. O jei yra technika, galimybės, kurią naudodami, visą energiją, kurią sudeginame bijodami nežinia ko, nežinia kada, gebėtume transformuoti į kūrybą, gerą savijautą ir gerus darbus?

Šis seminarų ciklas su Romano Goldrino praktinėmis meditacijomis padės jums suvokti priežastinį baimių lygmenį, ir nuo jų atsitapatinti. Paradoksalu, bet gyventi visavertį rezultatyvų gyvenimą labiausiai trukdo „mirties baimė“, kurią pasąmonė sugeba įžvelgti kiekviename kasdienybės žingsnyje.

Noriu, bet bijau. Kaip savo baimes transformuoti į kuriančią energiją.

Lektorius Roman Goldrin – Sielos terapeutas, psichologas. Dirbdamas su žmonėmis (nuo 1991 m.) naudoja kvėpavimo ir vidinės pusiausvyros atstatymo, osteopatinius, energetinių centrų ir potencialų atstatymo, holistinės medicinos ir holotropinio kvėpavimo ir kitus metodus.

Apie ką visa tai:

Būtų logiška nustoti bijoti to, ko nėra ir visą dėmesį ir energiją skirti dabarčiai - savo norų realizavimui, bet tai ne taip paprasta. Protas remiasi ne tik dinamine atmintimi, prisimindamas nesėkmes, bet ir nuolat generuoja naujas nepagrįstas baimes ir grėsmes, kurios kelia stiprias emocijas ir kausto mūsų dėmesį.

Šiame kurse ne tik apie tai, kaip baimės veikia pasirinkimus, bet ir kaip ją transformuoti į laisvą energiją. Be galo svarbi praktinė susitikimų dalis padės pažinti, išgyventi ir įsisąmoninti asmenines giliausias baimes ir taip neutralizuoti jų veikimą.

Ką jūs gausite?

• Šis kursas naudingas visiems, kurie nėra pažinę ir įsisąmoninę savo baimių bei jų pirminio šaltinio – mirties baimės. Jis skirtas pažinti, įsisąmoninti ir transformuoti ją į energiją realizuoti savo norus.
• Po šio kurso „čia ir dabar“ vykstančiuose momentuose patirsite daugiau džiaugsmo, kuris natūraliai atsiranda esant energijos pertekliui, nustojus švaistyti energiją pasąmoninėms baimėms.
• Kūne pradės mažėti įtampų, kurias sukėlė nuolatinis nerimo fonas dėl pasąmonėje veikiančių baimių. Taigi tapsite sveikesni, ramesni, saugesni ir laimingesni, pagerės intuicija ir savęs girdėjimas.
• Įgausite daugiau energijos savo norų ir pojūčių realizacijai, gyvenimo projektų įgyvendinimui. Nustosite kovoti su „vėjo malūnais“, pradėsite kurti tai, ko norite, o ne ko bijote.

Kurso struktūra:

Tai 4 susitikimų teorinis ir praktinis kursas:

 • 1-as susitikimas skirtas baimei patirti fizinį skausmą mirštant. Praktinėje dalyje – mokysimės priimti visus vykstančius pojūčius kūne ir jame maksimaliai atsipalaiduoti.
 • 2-as susitikimas skirtas baimei, kad mirs mūsų „ego“. Praktinėje dalyje – mokysimės paruošti „ego“ ištirpimui ir pereiti link sielos, per maksimalų emocinį atsipalaidavimą.
 • 3-as susitikimas skirtas baimei, kad mirs mūsų Siela. Praktinėje dalyje – sielos mirimo praktika, duodanti išlaisvinantį ir atpalaiduojantį patyrimą bei suvokimą.
 • 4-as susitikimas skirtas apibendrinimui, integracijai ir finaliniams akcentams, pabrėžiant kiekvieno žmogaus laisvę ir galimybę rinktis ar gyventi ir veikti (kurti) nuo baimės ar ne.

„Žmogus nebus laisvas tol, kol neįveiks savo mirties baimės.“ Alberas Kamiu

Šis kursas rengiamas kartu su partneriu www.vivapersona.lt.

Jeigu turite papildomų klausimų, norite gauti išankstinę sąskaitą, rašykite el. paštu: festivalis@asirpsichologija.lt arba skambinkite mob. +370 658 52050