Meditacijos. Pradžia. Kokia nauda, kaip jos veikia ir kaip išsirinkti tinkamą sau?

Meditacijos. Pradžia. Kokia nauda, kaip jos veikia ir kaip išsirinkti tinkamą sau?

Ką apie meditacijas sako neuromokslas, meditacijų formos ir rūšys, kaip meditacijos veikia sveikatą ir kokia meditacija yra tinkama man?

 

 • Trijų seminarų kurso vaizdo įrašas
 • Lektorė Janina Sabaitė - Melnikovienė
 • Žiūrėkite iš karto arba jums patogiu metu
 • VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 6 MĖN. po apmokėjimo
 • Apmokėjus kelių minučių bėgyje gausite laišką el.paštu su nuoroda į įrašus.

Dabar speciali kaina - 37 € už visą trijų seminarų ciklą

 

Pilna mokymų kaina - 110 €.  Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc.

Su Janina Sabaite - Melnikoviene

Sertifikuota mindfulness mokytoja ("Neuromedicinos institutas" ir Oxford Mindfulness Center), kognityvinės elgesio terapijos konsultantė, ICF koučingo specialistė, studijavusi ir praktikavusi Reiki, Transcendentinę meditaciją, Theata healing, Silva, Sedona ir kitus meditacinius metodus. Šiuo metu dirba Vilniaus universiteto tarptautinio Erasmus+ projekto "Mindfulness 4 Planet" tyrėjair kartu su kolegomis iš Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Belgijos bei Turkijos rengia mindfulness praktikomis paremtus įrankius studentams, patiriantiems nerimą.

Mūsų protas mėgsta galvoti ir, atrodo, niekada nenori sustoti. Aistros, baimės, pyktis, susierzinimas, abejonės, troškimai, rūpesčiai, pasipiktinimas, pavydas, įkyrūs prisiminimai, atkaklios idėjos, mintys apie praeitį, nuolatinis ateities planavimas – mūsų protas nuolat galvoja, galvoja, galvoja...

Žmogus nuolat gyvena su savo mintimis arba apmąstymuose apie praeitį, arba planuodamas ateitį. Nedaug žmonių yra laimingi dabartimi: žmogui visada kažko trūksta. Visada yra iliuzija, kad jei gausiu tą ar aną, tada būsiu laiminga (-as). Tai proto neramumas, kuris kaip įkyri musė visą laiką erzina mus savo veikla.

„Meditacija“... Daugelis iš mūsų dažnai girdėjome šį žodį. Mintyse iš karto iškyla Indijos peizažai, „keisti“ medituojantys žmonės ar pats Buda. Dauguma žmonių, kurie nėra susipažinę su šia praktika, mažai žino, kas tai yra. Daugumos nuomone, meditacija yra „sėdėti ir apie nieką negalvoti“ arba „minčių išsivalymas“, ar net „atsipalaidavimas ir linksminimasis“.

Ir visi šie apibūdinimai dalinai yra teisingi. Iš tiesų, jei pasieksite gilų atsipalaidavimą, galėsite mėgautis. Tiesa, tai dažniausiai sako žmonės, kurie niekada net nebandė užsimerkti ir nuraminti proto. Tačiau tik ramiu protu gali atsirasti laimės būsena.

Taigi, kas yra ta meditacija? Kada ji gali būti naudinga ir kada – ne? Kaip išsirinkti sau tinkamą meditaciją? Apie tai ir dar daugiau naujame Janinos Sabaitės seminarų cikle.

Meditacijos. Pradžia. Kokia nauda, kaip jos veikia ir kaip išsirinkti tinkamą sau?

Lektorė Janina Sabaitė Melnikovienė - sertifikuota mindfulness mokytoja ("Neuromedicinos institutas" ir Oxford Mindfulness Center), kognityvinės elgesio terapijos konsultantė, ICF koučingo specialistė, studijavusi ir praktikavusi Reiki, Transcendentinę meditaciją, Theata healing, Silva, Sedona ir kitus meditacinius metodus. Šiuo metu dirba Vilniaus universiteto tarptautinio Erasmus + projekto "Mindfulness 4 Planet" tyrėja ir kartu su kolegomis iš Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Belgijos bei Turkijos rengia mindfulness praktikomis paremtus įrankius studentams, patiriantiems nerimą.

Apie ką visa tai:

Seminarų ciklo metu kalbėsime:

 • Kas yra meditacija ir kas nėra?
 • Kada meditacijos gali padėti ir kada – ne?
 • Kaip meditacijos veikia psichologinę ir fizinę sveikatą?
 • Skirtingos meditacijų rūšys ir formos
 • Ką sako neuromokslas apie meditacijas?
 • Kaip pasiruošti ir išmokti medituoti, ir kodėl tai padaryti nėra lengva?

Kaip tai vyks?

Seminarų metu išbandysime skirtingas meditacijos rūšis ir dalyviams bus pristatytos įvairios meditacijos praktikos bei meditatyvinės technikos. Seminarų metu dalyviai sužinos ir išbandys Dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness), Transcendentinė meditacija, Theata healing, Reiki, Sedonos (emocijų paleidimo), Silva metodo, vizualizacijos,. kvėpavimo, muzikos ir dailės terapijos, rašymo terapijos pagrindais paremtus meditatyvines technikas.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 860028915