Lieknėju be kančių. Kaip veiksmingai mesti svorį.

Lieknėju be kančių. Kaip veiksmingai mesti svorį.

Penki nuotoliniai seminarai apie mitybos dėsnius, paversiančius dietas veiksmingomis, o lieknėjimo efektą ilgalaikiu.

 • Lieknėju be kančių
 • 5 vakarų seminarų ciklas
 • Tiesiogiai internetu
 • 2021 m. gegužės 19, 21, 24, 26 ir 28 dienomis nuo 19:00 iki 20:30 val.
 • Kas antrą dieną vakarais
 • Žiūrėkite, klausykite ir užduokite klausimus kad ir kur bebūtumėte seminaro metu.
 • O jei nespėsite, dar tris mėnesius galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą.

Paskutinės registracijos savaitės specialus pasiūlymas už visą ciklą - 69 €


Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina - 120 €. Į kainą įskaičiuotas PVM - 21 proc. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2021-05-18 22 val. arba penkiems dalyviams, priklausomai kas įvyks anksčiau.  Seminarai atskirai neparduodami.

Su gydytoja dietologe Laura Romeraite- Kuklieriene

Aktyvi Lietuvos gydytojų sąjungos ir Lietuvos Dietologų draugijų narė. Turi aukštų pasiekimų sporte: daugkartinė Lietuvos fitneso čempionė bei Pasaulio ir Europos fitneso sidabro medalininkė. Aktyviai domisi sporto farmakologija, sporto įtaka sveikatai bei svoriui. Nuolat dalyvauja mokslinėse praktinėse tobulinimosi konferencijose, gilindama gydomosios medicinos žinias.

Tegul maistas būna jūsų vaistas, o vaistas - jūsų maistas.

Hipokratas, 400 pr.m.e.

Pabandysime atspėti – jau kone 1000 kartų bandėte numesti viršsvorį ir tiek pat kartų nepavyko, o jei kokį kartą ar du pavyko, svoris greit vėl sugrįžo, o gal dar prisidėjo ir keli papildomi kilogramai. Po daugybės tokių nesėkmingų bandymų veikiausiai jaučiatės nusivylę, manote, kad jau niekas jums nebepadės ir nebeturite entuziazmo vėl pradėti svorio metimo odisėjos. Tuo labiau, kad nesunku pasiklysti informacijos apie sveiką mitybą bei dietas srautuose, tampa nebeaišku, kokius produktus rinktis ir į ką atkreipti dėmesį analizuojant etiketes. Jei turite viršsvorio, Jūsų savijauta, ko gero, taip pat ne per geriausia - neturite jėgų, jaučiatės apatiški, aptingę. Ir nors teoriškai žinote, kad mitybos įpročių pakeitimas padėtų pasijusti geriau, pasiklydote informacijos verpetuose ir esate pavargę nuo bandymų koreguoti savo svorį be rezultatų.

 Nutukimo formų yra įvairių, tačiau dažniausios – dėl netinkamos mitybos ir paveldimo polinkio tukti. Įrodyta, kad kūno masė priklauso ne tik nuo genetinių faktorių, bet ir nuo maitinimosi įpročių, medžiagų apykaitos, energijos sunaudojimo, fizinio aktyvumo. Dėl to kiekvieno iš mūsų organizmas yra unikalus, tad net jei kažkam pavyko numesti svorio viena dieta, jums ji gali visiškai netikti. Netgi priešingai – galite pasijusti neturintys jėgų, alkani, svoris nekris, o ir nuotaika bus subjurusi. Kad išvengtumėte tokių nemalonių patirčių, jums reikalingas individualus svorio metimo planas. Nereikia mokėti didelių sumų tam, kad šį kartą pavyktų sureguliuoti kūno svorį. Jums tereikia susidaryti sau tinkamą individualų mitybos racioną pagal svarbiausius principus.

Būtent tą jums ir padės padaryti šis seminarų ciklas. Visą moksliniais tyrimais paremtą informaciją apie mitybą gydytoja dietologė pateiks kiekvienam suprantama kalba, su pavyzdžiais ir daug praktinių patarimų. Daugiau niekada nebealinsite savęs populiariomis dietomis, bandydami fanatiškai sportuoti be rezultatų. Pradėsite maitintis subalansuotai, normalizuosite medžiagų apykaitą, dėl ko jausitės energingi, nebevargins virškinimo, viršsvorio ir kitos sveikatos problemos. Lieknėsite racionaliai, nes pagaliau suprasite, kaip veikia mūsų organizmas ir žinosite paprastus žingsnius, kaip paįvairinti savo racioną, kaip pasiekti ilgalaikių rezultatų, kad kūno linijos būtų grakščios.

Lieknėju paskutinį kartą. Kaip su malonumu ir veiksmingai mesti svorį.

Lektorė gydytoja dietologė Laura Romeraitė- Kuklierienė – aktyvi Lietuvos gydytojų sąjungos ir Lietuvos Dietologų draugijų narė. Turi aukštų pasiekimų sporte: daugkartinė Lietuvos fitneso čempionė bei Pasaulio ir Europos fitneso sidabro medalininkė. Aktyviai domisi sporto farmakologija, sporto įtaka sveikatai bei svoriui. Nuolat dalyvauja mokslinėse praktinėse tobulinimosi konferencijose, gilindama gydomosios medicinos žinias.

Apie ką visa tai:

 • Kaip pradėti sėkmingai lieknėti?

Niekaip negalite suprasti, kodėl nepavyksta numesti viršsvorio? O jei kartais ir pavyksta, svoris nejučia grįžta. Kodėl tai vyksta ir kaip pasirinkti tikrai veiksmingus įrankius? Seminaras apie tai, nuo ko priklauso dietų veiksmingumas, kada protarpinis badavimas gali padėti, o kada pakenkti. Taip pat bus pateikiamos rekomendacijos, kaip sužinoti, koks turėtų būti jūsų kūno svoris, kad jaustumėtės sveiki ir žvalūs.

 • Svorio metimo metodikos ir dietos pasirinkimas pagal jūsų lytį, amžių, svorį ir gyvenimo būdą

Dažnai pasimetame informacijos gausybėje, kokių maisto medžiagų mūsų organizmų reikia, kad savijauta būtų puiki. Su kokiu maistu galime gauti maistinių medžiagų ir kokią realią naudą jos duoda mūsų organizmui? Seminare gausite rekomendacijas, kaip subalansuoti mitybą, ką valgyti, kad organizmas būtų aprūpintas visomis jam reikalingomis medžiagomis. Trumpai bus aptariamos maisto grupės ir produktai, jų pasirinkimo principai.

 • Cirkadiniai paros ritmai. Kaip priversti fiziologiją padėti jums lieknėti?

Galbūt esate iš tų, kurie niekaip nesupranta, kodėl jums nesiseka numesti viršsvorio, kodėl negalite palaikyti normalaus kūno svorio. Vis bandote pakeisti mitybos įpročius ir vėl grįžtate prie senųjų? Seminaras apie tai, kaip jūsų fiziologija gali padėti lieknėti, kaip normalizuoti medžiagų apykaitą. Suprasite, kaip normalizuoti savo kūno svorį, atsižvelgiant į paros cirkadinius ritmus. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint pakeisti mitybos įpročius visam gyvenimui.

 • Kokią sporto veiklą pasirinkti ir kiek sportuoti?

 Jūs suprantate ir suvokiate, kad fizinis aktyvumas labai svarbus norint palaikyti normalų kūno svorį. Tačiau neretai entuziazmas pradėti sportuoti greitai išblėsta. Kokią fizinio aktyvumo rūšį pasirinkti, kad  jaustumėte malonumą metant per didelį kūno svorį? Pasirinksite sau tinkamiausią fizinio aktyvumo rūšį, kad svoris sėkmingai normalizuotųsi. Bus aptariama, kokios klaidos daromos sportuojant. Bus pateikiama informacija, kaip turėtų pasikeisti mityba prieš treniruotę ir po treniruotės.

 • Psichologiniai lieknėjimo aspektai

Galbūt pastebėjote, kad kai tik užsibrėžiate tikslą numesti svorio, entuziazmas greitai išblėsta. Niekaip negalite suprasti, kodėl jums nepavyksta išlaikyti normalaus kūno svorio? Seminaras apie tai, kaip laikytis užsibrėžtų tikslų. Taip pat bus pateikiamos rekomendacijos, kas padeda išlaikyti normalų kūno svorį visą gyvenimą, duodami praktiniai patarimai ir užduotys.

Ciklo planas

Gegužės 19 d. seminaras „Kaip pradėti sėkmingai lieknėti?“

 • Ar dietos veiksmingos koreguojant svorį?
 • Ar verta „derinti“ maistą?
 • Ar protarpinis badavimas- nauja panacėja?
 • Subalansuota, optimali, sveika mityba – kurią rinktis?

Gegužės 21 d. seminaras „Svorio metimo metodikos ir dietos pasirinkimas pagal jūsų lytį, amžių, svorį ir gyvenimo būdą“

 • Kaip subalansuoti mitybą?
 • Ką valgyti, kad organizmas būtų aprūpintas visomis jam reikalingomis medžiagomis?
 • Kokie maisto grupių ir produktų pasirinkimo principai?
 • Ar maisto papildai būtinybė?

Gegužės 24 d. seminaras „Cirkadiniai paros ritmai. Kaip priversti fiziologiją padėti jums lieknėti?“

 • Kaip jūsų fiziologija gali padėti lieknėti?
 • Kaip normalizuoti medžiagų apykaitą?
 • Kas yra paros cirkadiniai ritmai ir kaip jie jums gali padėti?
 • Kaip pakeisti mitybos įpročius visam gyvenimui?

Gegužės 26 d. seminaras „Kokią sporto veiklą pasirinkti ir kiek sportuoti?“

 • Kokią fizinio aktyvumo rūšį rinktis?
 • Kaip „deginti“ kalorijas?
 • Kokios klaidos daromos sportuojant?
 • Kokie yra mitybos ypatumai prieš ir po treniruotės?

Gegužės 28 d. seminaras „Psichologiniai lieknėjimo aspektai.“

 • Kaip laikytis užsibrėžtų tikslų?
 • Kaip išlaikyti motyvaciją?
 • Kaip išlaikyti normalų kūno svorį visą gyvenimą?
 • Kaip išvengti pagundų?

Registracija

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus "Aš ir psichologija" organizuojamus mokymus

Iš viso:

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 684 15977