Laimės psichologija. Kaip tapti savimi. Seminarų ciklas INTERNETU.

Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.

Asmeninio augimo seminarų ciklas internetu. Kaip maksimaliai panaudoti savo stipriąsias savybes ir sumažinti blogųjų poveikį.

 • Kaip tapti savimi
 • INTERNETU
 • Net šešių vakarinių seminarų ciklas 
 • 2021 m. birželio 3, 7, 10, 14, 17, 21 dienomis nuo 19:00 iki 20:30
 • Iš viso 9 valandos pirmadienio ir ketvirtadienio vakarais
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, vaizdo įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po jų pabaigos
 • Dažniausiai kartojamas "Aš ir psichologija" kursas. Patikrinta praktikoje jau su 9 grupėmis.

Vėlyvosios registracijos specialus pasiūlymas už visus 6 seminarus - 149 €

Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 240 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki trečios paskaitos pradžios 2021-06-10 19 val. arba penkioms vietoms. Priklausomai, kas įvyks anksčiau. Jei praleidote, jau įvykusias paskaitas teks žiūrėti vaizdo įraše.

Domėkis savo gyvenimu, nes esi vienintelis, kuris gali iš jo šį tą padaryti.

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Būdami su kitais galime stengtis pasirodyti labai gražūs, protingai, iškalbingi ar ypatingo likimo žmonės. Tikrovėje kiekvienas nešiojame socialines kaukes ir tą darome taip sėkmingai, kad kartais net nesuvokiame, ką iš tikrųjų galėtų reikšti dažnai viešai girdimi populiarūs raginimai - „Reikia būti savimi“ arba „Būk savimi“.

Būti savimi - tai būti autentiška asmenybe, t. y. sąžiningu su savimi ir kitais, tikru, nuoširdžiu žmogumi, neapsimetančiu tuo, kuo nėra ir nederinančiu savo elgesio prie visuomenės diktato ar kitų konkrečių, kad ir artimų, žmonių supratimo.

Dar vaikystėje (maždaug iki 7-8 metų) kiekvienam žmogui įrašomas jo gyvenimo scenarijus ir paauglystėje kiekvienas jau turime tvirtai sukaltą socialinę kaukę. Todėl, iš esmės, jei pažvelgtume į tai, kaip buvote auklėjami, neturėtų būti sunku nuspėti, kokia ateitis jūsų laukia.

Vis dėlto, kad galėtumėte gyventi savo galva ir savo gyvenimą, turėtumėte nusiimti kaukę ir leisti sau būti savimi. Tai nelengva užduotis. Pirmiausia, reikia geriau suprasti savo vidinį „aš“, išmokti atskirti tikruosius jausmus nuo įdiegtų reakcijų vaikystėje, pakeisti savo vidinį nusistatymą ir nekvestionuojamas stereotipines tiesas. Galiausiai - suprasti, kodėl kiekvieną kartą tose pačiose situacijose jūs darote tas pačias klaidas.

Mūsų didžiausia kliūtis – vidinis kritikas. Balsas iš praeities, kuris mus nuolatos kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiekimais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas, tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo.

 • Apie vidinį kritiką, stabdantį mūsų augimą;
 • apie vaikystės patyrimus, verčiančius mus vėl ir vėl nesąmoningai priimti netinkamus sprendimus;
 • apie asmeninį ego ir valios raumenį;
 • apie pasąmonę, kurioje dažniausiai slepiasi patys tikriausi mūsų norai.

tęstiniame unikaliame net šešių vakarų praktinių seminarų cikle INTERNETU

Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Apie ką visa tai:

 • EGO
  Tai dalis, atsakinga už sprendimus. Jos dėka atrenkame, kam skirti dėmesį ir energiją. Ego yra lyg valdymo centras, kuris padeda panaudoti esamus resursus tikslingai ir kryptingai. Mokymų metu labiau suprasite savo charakterį ir tai, ką sugebate.
 • VIDINĮ KRITIKĄ
  Vidinis balsas, kuris mus nuolat kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiekimais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas, tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo. Mokymuose išmoksite pritildyti vidinį kritiką.
 • VIDINĮ VAIKĄ
  Šios dalies dėka jaučiame viltį, tikėjimą. Per ją suprantame savo poreikius bei norus. Suaugusieji turi polinkį nutildyti šį balsą. Kalbantis ir girdimas vidinis vaikas padeda patirti daugiau džiaugsmo ir pilnatvės. Čia išmoksite girdėti ir gerbti savo vidinį vaiką.
 • PASĄMONĘ
  Čia susikaupia mūsų patirtis ir išmintis. Mokėjimas naudoti pasąmonę mums padeda spręsti sudėtingus klausimus bei rasti labiausiai mums tinkamus sprendimus. Keista, bet kartais pasąmonė yra kūrybingesnė už protą! Mokymuose išmoksite naudotis pasąmonės kūrybine galia.

Ką jūs gausite

 • Galėsite patys nustatyti kokioje gyvenimiškoje situacijoje dabar esate ir kurios sritys yra apleistos;
 • Išmoksite metodų, kurių pagalba galėsite patys pagerinti savo psichologinę sveikatą;
 • Įvaldysite įrankius, kurių dėka gyvensite labiau subalansuotai ir savarankiškai kelsite gyvenimo kokybę.

Kam skiriama

Noras ir siekis būti tikruoju savimi yra tikros brandžios asmenybės požymis. Laukiame visų, ir jaunų, ir senų, vyrų ir moterų, jei jaučiate, kad norite kažką nuveikti su savo gyvenimu.

Paskaitų planas

 1. savęs pažinimas įvairiais rakursais
 2. savo gyvenimo sunkumų pažinimas
 3. „mano geriausia versija“ - savo geriausių bruožų pažinimas.

Registracija

Ateityje norėčiau gauti informaciją el. paštu apie kitus "Aš ir psichologija" organizuojamus mokymus

Iš viso:

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008