Laimės psichologija. Kaip tapti savimi. 2019 m. spalio mėn. Vilniuje

Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.

Asmeninio augimo seminarų ciklas. Kaip maksimaliai panaudoti savo stipriąsias savybes ir sumažinti blogųjų poveikį.

 • Kaip tapti savimi
 • Trijų vakarų tęstinis kursas
 • Renkama jau šeštoji grupė
 • Vilniuje, Vokiečių 24, "Aš ir psichologija" studijoje,
 • 2019 m. spalio 17, 24 ir 31 dienomis nuo 18:30 iki 21:30.
 • Iš viso 9 valandos ketvirtadienio vakarais
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Atsiprašome, vietų nebeturime. Registracija baigta

 Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 240 €.

Domėkis savo gyvenimu, nes esi vienintelis, kuris gali iš jo šį tą padaryti.

Su Olegu Lapinu

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Gali atrodyti, kad būdami su kitais mes esame tikraisiais savimi ir unikaliomis autentiško likimo asmenybėmis. Tačiau realybėje visi ilgą laiką nešiojame socialines kaukes ir, toli gražu, ne kiekvienas suprantame, ką reiškia gan dažnai girdimi populiarūs raginimai - „Reikia būti savimi“ arba „Būk savimi“.
Būti savimi - tai būti autentiška asmenybe. t. y. sąžiningu, tikru, nuoširdžiu žmogumi, o ne nešioti kaukę ir savo elgesį derinti prie visuomenės diktato ar kitų konkrečių žmonių supratimo.
Dar vaikystėje (maždaug iki 7-8 metų) kiekvienam žmogui įrašomas jo gyvenimo scenarijus ir paauglystėje kiekvienas jau turime tvirtai sukaltą socialinę kaukę. Todėl, iš esmės, jei pažvelgtume į tai, kaip buvote auklėjami vaikystėje, neturėtų būti sunku nuspėti, kokia ateitis jūsų laukia.
Vis dėlto, kad galėtumėte gyventi savo galva ir savo gyvenimą, o ne pagal tėvų ir visuomenės sukurtą scenarijų tarytum robotas ar zombis, turėtumėte nusiimti kaukę ir leisti sau būti savimi.
Tam reikia geriau suprasti savo vidinį „aš“, išmokti atskirti tikruosius jausmus, nuo išmoktų vaikystėje, pakeisti savo vidinį nusistatymą ir išmoktas stereotipines tiesas ir galiausiai - suprasti, kodėl kiekvieną kartą tose pačiose situacijose jūs darote tas pačias klaidas.

Mūsų didžiausia kliūtis – vidinis kritikas. Tai - balsas iš praeities, kuris mus nuolatos kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiekimais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas, tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo.

 • Apie vidinį kritiką, stabdantį mūsų augimą;
 • apie vaikystės patyrimus, verčiančius mus vėl ir vėl nesąmoningai priimti netinkamus sprendimus;
 • apie asmeninį ego ir valios raumenį;
 • apie pasąmonę, kurioje dažniausiai slepiasi patys tikriausi mūsų norai.

tęstiniame unikaliame trijų vakarų praktinių seminarų cikle

Laimės psichologija. Kaip tapti savimi.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Apie ką visa tai:

 • EGO
  Tai dalis, atsakinga už sprendimus. Jos dėka atrenkame, kam skirti dėmesį ir energiją. Ego yra lyg valdymo centras, kuris padeda panaudoti esamus resursus tikslingai ir kryptingai. Mokymų metu labiau suprasite savo charakterį ir tai, ką sugebate.
 • VIDINĮ KRITIKĄ
  Vidinis balsas, kuris mus nuolat kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiekimais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas, tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo. Mokymuose išmoksite pritildyti vidinį kritiką.
 • VIDINĮ VAIKĄ
  Šios dalies dėka jaučiame viltį, tikėjimą. Per ją suprantame savo poreikius bei norus. Suaugusieji turi polinkį nutildyti šį balsą. Kalbantis ir girdimas vidinis vaikas padeda patirti daugiau džiaugsmo ir pilnatvės. Čia išmoksite girdėti ir gerbti savo vidinį vaiką.
 • PASĄMONĘ
  Čia susikaupia mūsų patirtis ir išmintis. Mokėjimas naudoti pasąmonę mums padeda spręsti sudėtingus klausimus bei rasti labiausiai mums tinkamus sprendimus. Keista, bet kartais pasąmonė yra kūrybingesnė už protą! Mokymuose išmoksite naudotis pasąmonės kūrybine galia.

Ką jūs gausite

 • Galėsite patys nustatyti kokioje gyvenimiškoje situacijoje dabar esate ir kurios sritys yra apleistos;
 • Išmoksite metodų, kurių pagalba galėsite patys pagerinti savo psichologinę sveikatą;
 • Įvaldysite įrankius, kurių dėka gyvensite labiau subalansuotai ir savarankiškai kelsite gyvenimo kokybę.

Kam skiriama

Noras ir siekis būti tikruoju savimi yra tikros brandžios asmenybės požymis. Laukiame visų, ir jaunų, ir senų, vyrų ir moterų, jei jaučiate, kad norite kažką nuveikti su savo gyvenimu.

Paskaitų planas

 1. savęs pažinimas įvairiais rakursais
 2. savo gyvenimo sunkumų pažinimas
 3. "mano geriausia versija" - savo geriausių bruožų pažinimas.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008