Karjera. Kaip “parduoti” savo patirtį ir asmenybę? Atnaujintas seminarų turinys

Karjera. Kaip “parduoti” savo patirtį ir asmenybę?

Pagal šių dienų tendencijas atnaujintas seminarų turinys. Nuoseklus darbo paieškos veiksmų planas norintiems kilti karjeros laiptais. Dažniausiai daromos klaidos, pasiruošimas darbo pokalbiui ir kaip savo „silpnąsias“ puses paversti privalumais.

 • ATNAUJINTAS SEMINARŲ TURINYS
 • Tik kartą per metus tiesiogiai internetu organizuojamas ciklas.
 • Renkama jau 6 grupė.
 • Internetu tiesiogiai + vaizdo įrašai
 • Lektorė Aistė Mažeikienė
 • Trijų vakarų seminarų ciklas internetu
 • 2024 metų sausio 16, 17 ir 18 dienomis nuo 19:00 iki 21:00 val.
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos
 • Nuorodą į transliaciją gausite el.paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.
 • JAU ĮVYKUSIOS SEMINARŲ CIKLO PIRMOS DALIES ĮRAŠĄ GAUSITE EL.PAŠTU PO APMOKĖJIMO

Registracija baigėsi

 

Seminarų ciklo pilna kaina 110 €.

“Vienintelis būdas padaryti didelius darbus yra mylėti tai, ką darai. Jei dar to neradote, ieškokite toliau.” - Steve Jobs

Su Aiste Mažeikiene

Lektorė Aistė Mažeikienė – organizacijų psichologė, konsultantė, turinti daugiau kaip 20 metų viešojo kalbėjimo (intensyvūs mokymai, konferencijos) ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir “galvų medžioklėse”. Lektorė taip pat parašiusi vadovėlį „Verslo derybos“ (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.).

Karjera. Kaip „parduoti“ savo patirtį ir asmenybę?

Susirasti bet kokį darbą šiandien turbūt nėra itin sudėtinga, tačiau daugeliu atvejų - tai ir bus „bet koks“ darbas, netenkinantis nei paties darbuotojo, nei darbdavio. Galiausiai, padirbėjęs kažkiek laiko tokiame darbe, žmogus vėl ima dairytis kitos karjeros stotelės. Ir taip daugybę kartų. Tokiu būdu sėkmingos karjeros siekiantis žmogus pamažu tampa vis labiau demotyvuotas, nepasitikintis savimi, netikintis, kad gali geriau, ir dirbantis tik dėl to, kad reikia. Tai nėra naudinga nei pačiam žmogui, nei tokį žmogų į darbą priėmusiam darbdaviui.

Ko reikia norint rasti svajonių darbą arba keičiant karjeros kryptį esamoje įmonėje? Kaip padaryti, kad darbdavį rinktumėtės jūs, o ne darbdavys jus iš gausybės kitų kandidatų? Kaip susitarti dėl didesnio atlyginimo, o ne vien laukti palankesnių darbo skelbimų?

Turima patirtis ir žinių bagažas lemia daug, tačiau ne visada pakanka vien to. Tačiau ką daryti tuo atveju jei turimos patirties negana? Siekiant įsidarbinti norimoje darbovietėje jūsų sėkmė didele dalimi priklausys ne vien tik nuo jūsų turimos patirties ir žinių, bet ir nuo to, kaip save pristatysite.

 Kaip savo asmeninius trūkumus paversti privalumais? Kaip parduoti savo patirtį ir asmenybę? Kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui ir kokios didžiausios klaidos daromos pristatant save potencialiam darbdaviui? Šiame seminare bus pateiktas nuoseklus darbo paieškos veiksmų planas norintiems kilti karjeros laiptais.

Lektorė turi didelę patirtį ieškant specialistų atrankose ir galvų medžioklėse, tad mokymuose gausite praktines žinias, ko iš ieškančių darbo kandidatų tikisi darbdaviai, ir kaip konkrečiai realizuoti savo pačių norus pradedant darbo paieškos procesą.

Karjera. Kaip parduoti savo patirtį ir asmenybę?

Lektorė Aistė Mažeikienė – organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 20 metų viešojo kalbėjimo (intensyvūs mokymai, konferencijos) ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir “galvų medžioklėse”. Aistė Mažeikienė nuolat dirba su žmonėmis, kurių kūno kalba turi maksimaliai padėti valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, iki Lietuvos atstovų diplomatinėse tarnybose kitose šalyse ir pagalbos tarnybų. Lektorė taip pat parašiusi vadovėlį „Verslo derybos“ (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.).

Taip pat lektorė Kazimiero Simonavičiaus universitete dėsto „Teisės psichologijos“, "Juridinės retorikos" ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

Kam skiriama?

Jei norite tinkamo ir ilgalaikio darbo, rimtai galvojate apie karjerą, profesinį augimą ir pageidaujate patys rinktis norimą darbo vietą bei organizaciją, sutarti dėl didesnio atlyginimo, o ne vien laukti palankesnių darbo skelbimų – šis seminaras skirtas būtent Jums. Itin naudingų dalykų išgirsite ir jei jau dirbate, turite darbo patirtį, tačiau norite pakeisti karjeros kryptį arba kilti dar aukščiau kompetencijos ir pareigų prasme.

Taip pat jei dar studijuojate, ar užsiimate kita veikla, neturite darbo patirties, bet norite rasti tinkamą darbą ir jame įsitvirtinti nesiblaškydami.

Kaip tai vyks?

Mokymai bus praktiniai, diskusijų forma, atliekant atrankos užduotis, atsakant į konkrečius darbo pokalbio klausimus, pasiruošiant deryboms dėl atlyginimo, imituojant pokalbį su darbdaviu ar jo atstovu, vykdančiu atranką.

Apie ką visa tai?

Šio seminaro tikslas – pateikti konkrečias, praktiškas rekomendacijas, kaip veiksmingiau pasiruošti darbo paieškai ir susitikimui su darbdaviu ieškant darbo, ugdyti pasitikėjimą savimi pokalbiui dėl darbo, išmokti „parduoti“ save tai organizacijai, kuri yra patraukli būtent Jums.

Seminaro metu kalbėsime:

 • Kliūtys ir klaidos bendraujant su būsimu darbdaviu.
 • Darbdavio lūkesčiai ir norai kandidatams. Kaip „degti“ noru dirbti būtent čia?
 • Asmeniškai sudėtingi darbo pokalbio klausimai.
 • Aktualusis algos klausimas: kada ir kaip kalbėti apie pinigus? Kaip elgtis, jeigu darbdavys neaiškiai įvardija atlyginimą arba siūlo ženkliai mažiau, nei tikėjotės?
 • Nuoseklus darbo paieškos veiksmų planas – Jūsų sėkmei, kad rastumėte norimą darbą.

Kokia visa to nauda?

Seminaro metu bus pateikiamos žinios, kaip ieškoti darbo, kaip elgtis darbo pokalbio metu, kaip kalbėti ir sutarti su darbdaviu dėl darbo sąlygų, kai dar dirbi, o ne skubėti viską mesti ir išeiti ieškoti naujo darbo.

 • Kaip „parduoti“ savo kompetencijas, įgytą patirtį ir atremti keblius būsimo darbdavio klausimus, savo silpnąsias puses paversti privalumais?
 • Kaip sukurti darbo paieškos kontaktų tinklą paruošti darbo paieškos veiksmų planą?
 • Kaip gauti reikiamas rekomendacijas?
 • Kaip pasirengti pokalbiui dėl darbo: ką sakyti ir ko nesakyti naujam darbdaviui?
 • Kaip pasirengti deryboms dėl atlyginimo ir kitų darbo sąlygų?

Dalyvių atsiliepimai apie lektorės vedamus mokymus:

“Svarbiausios žinios labai suprantamai ir sudėti svarbiausi akcentai sėkmingam darbui.”

“Mane sužavėjo lektorės stilius, seminaro dinamiškumas ir gebėjimas turėti mūsų dėmesį iki pat pabaigos.”

“Patiko gera energija, emocija, nuoširdumas.”

“Puikus laikas – motyvacijos gausa!”

“Labai informatyvus seminaras, konkretūs pavyzdžiai.”

 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368