Kaip suvaldyti stresą ir baimes? Praktinių užsiėmimų ciklas

Kaip suvaldyti stresą ir baimes? Praktinių užsiėmimų ciklas

Praktinių užduočių, meditacijų ir pratimų mokymų programa norintiems atsikratyti nuolatinio nerimo, streso ir baimių.

 • NAUJIENA
 • INTERNETU
 • Trijų vakarų praktinių užsiėmimų ciklas
 • 2021 m. lapkričio 11,12 ir 15 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, vaizdo įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos

Registracija baigėsi

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 110 €. Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc.

Su Vega Dikčiene

Vega Dikčienė

Psichologė, praktinių įgūdžių trenerė, koučingo ir NLP specialistė, sąmoningo dėmesingumo ugdymo (Mindfulness) konsultantė.

Patiriant stiprų stresą ar nerimą, dažnai sau mėginame pasakyti „nusiramink, viskas bus gerai, praeis, palauk, išlauk ir t.t.“. Tačiau daugeliu atvejų vien to tikrai nepakanka, nes emocijos būna labai stiprios ir tai neleidžia racionaliai galvoti. Tada užsisukame lyg voverės rate. Protu suvokiame, kad tai galima ir reikia suvaldyti, tačiau nežinome kaip tai padaryti. Vieną dieną atrodo, kad viskas jau lyg ir praeina, tačiau kitą dieną vėl jaučiame tuos pačius jausmus. Ir kaskart šie jausmai tampa vis sunkesni ir gilesni. Kodėl taip nutinka?  Atsakymas yra įvairialypis, tačiau viena iš priežasčių – neturime “įrankių krepšelio“, nežinome kokias priemones naudoti norint valdyti emocijas, nepasiduoti stresui ir nepatekti į nerimo gniaužtus.

Kaip suvaldyti stresą ir baimes? Praktinių užsiėmimų ciklas

Apie ką visa tai

Tai trijų dalių tęstinė programa, kuri gali priminti maratoną su trumpais sustojimais skirtais aptarti įgytas patirtis ir sužinoti kada verta išbandytas užduotis, pratimus ar meditacijas praktikuoti savo gyvenime. Kartais gėriau pabandyti ir tik po to pasirinkti, kas labiausiai tinka.

Kaip tai vyks:

Mokymų metu bus daug įvairių užduočių, pratimų ir trumpų meditacijų, kurios gali padėti greičiau nusiraminti stresinių situacijų metu, įveikti baimę ir suvaldyti nerimą.

Programa sudaryta taip, kad, nuosekliai atliekant vieną pratimą po kito, dalyviai galės “pačiupinėti” įvairius streso ir nerimo valdymo būdus bei atsakyti sau, kuris iš jų asmeniškai labiausiai tinka. Mokymų metu visa teorinė medžiaga pateikiama aptariant pavyzdžius ir atsakant į dalyvių klausimus. Atliekant užduotis ir pratimus, dalyviai mokysi būti labiau kantrūs ir mylinčiais save bei artimuosius, mokysis atpažinti savo jausmus bei pereiti iš vienų emocinių būsenų prie kitų, valdyti įkyrias mintis ir mažinti nerimą.

Pratimai apims šias sritis:

 • Mąstymo klaidų atpažinimas ir jų keitimas
 • Įkyrių minčių valdymas
 • Nemalonių emocijų stebėjimas, atpažinimas ir jų intensyvumo mažinimas
 • Darbas su vidiniu kritiku
 • Atjautos ir meilės sau stiprinimas
 • Gerumo aplinkai stiprinimas
 • Pasitikėjimo savimi stiprinimas
 • Tikslo įsisąmoninimo ir siekimo

Kam skiriama:

Šie  mokymai yra skirti tiems, kurie nori geriau suprasti save ir atrasti asmeniškai geriausiu būdus suvaldyti stresą ir nerimą. Mokymų metu bus išbandytos įvairios streso ir nerimo valdymo technikos: sąmoningumo ir dėmesingumo ugdymui skirtos užduotis, darbo su mintimis ir įsitikinimais pratimai, vizualizacijos technikos, pasitikėjimą savimi stiprinantys būdai bei atsipalaidavimo pratimai. Tai trijų dalių tęstinė programa, kuri gali priminti maratoną su trumpais sustojimais skirtais aptarti įgytas patirtis ir sužinoti kada ir kokias priemones verta naudoti. Tai asmeninio „įrankių krepšelio“, padėsiančio ateityje valdyti stresą ir nerimą, susikūrimas.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368