Kaip susitelkti į tai, kas būtina ir atsiminti tai, ką reikia?

Kaip susitelkti į tai, kas būtina ir atsiminti tai, ką reikia?

Trijų vakarų patyriminis seminaras apie tai, kaip įveikti užmaršumą, lengviau įsisavinti informaciją, reikiamu metu sutelkti dėmesį bei pagerinti atmintį.

 • Kaip susitelkti į tai, kas būtina ir atsiminti tai, ką reikia?
 • Trijų vakarų tęstinis kursas
 • Vilniuje, "Aš ir psichologijos" lofte, Kauno g. 36-220 
 • 2019 m. lapkričio 5, 12 ir 19 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Iš viso 6 valandos antradienio vakarais
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigėsi

 Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 150 €.

Niekada nesuvoki, kokią turi gerą atmintį, kol nemėgini kažko pamiršti...

Franklin P. Jones

Su Vaiva Klimaite

Lektorė dr. Vaiva Klimaitė – klinikinė psichologė. Nuo 2010 m. dirba psichikos sveikatos srityje, taip pat veda seminarus ir dėsto paskaitas universiteto studentams.

Užmaršumas ir dėmesio stoka šiais laikais yra daugybės žmonių problema. Nesibaigiantys darbai, nuolatinis skubėjimas, greitas bėgimas. Atrodo, kad darote tiek daug, tačiau vis sulaukiate priminimų, kad kažką pamiršote, kad kažką buvote pažadėję, bet neįvykdėte. Negalite susikaupti, pradedate vieną darbą ir šokate prie kito, kol galiausiai visi jie lieka neužbaigti. Galvoje sukasi įvairios mintys ir itin daug informacijos, kuri užgožia kitus reikšmingus dalykus. Pradeda kamuoti nerimas. Užmaršumas ir dėmesio stoka erzina, pykdo ir sukelia nemenkų problemų ne tik jums, bet ir aplinkiniams.

Atmintis ir koncentracija tarpusavyje glaudžiai susiję. Stokodami dėmesio, negalėsite nieko atsiminti.

Šis seminaras – konkretūs atminties ir dėmesingumo įgūdžių lavinimui skirti pratimai, padėsiantys geriau ir lengviau įsisavinti informaciją. Technikos, kaip atskirti nereikšmingą informaciją ir prisiminti bei pastebėti tai, kas reikalinga ir svarbu. Ne tik teorija, bet ir praktika, kaip tai taikyti savo kasdieniame gyvenime, darbe ir netgi bendraujant su savo šeimos nariais bei draugais.

Kaip susitelkti į tai, kas būtina ir atsiminti tai, ką reikia?

Lektorė dr. Vaiva Klimaitė – klinikinė psichologė. Nuo 2010 m. dirba psichikos sveikatos srityje, taip pat veda seminarus ir dėsto paskaitas universiteto studentams. Savo darbe nemaža dalimi remiasi ne tik emocinių, psichologinių sunkumų lengvinimo ir sprendimo, bet ir įvairių įgūdžių lavinimo technikomis, kurių naudą ir veiksmingumą pastebi konsultuodama tiek psichologinius sunkumus, tiek ir psichikos ligas patiriančius žmones.

Kaip tai vyks:

Patyriminio seminaro metu mažai kalbėsime ir daug išbandysime. Galėsite sau pritaikyti ir palyginti konkrečius pratimus, galinčius padėti kasdienybėje.

 • Kaip atskirti ir atsiminti tai, kas svarbu
 • Trumpalaikės atminties lavinimas
 • Įsiminimo pratimai (darbinės atminties lavinimas)
 • Atsipalaidavimo technikos
 • Dėmesingo įsisąmoninimo technikos (mindfulness)
 • Ir kitos atminties ir dėmesingumo lavinimo technikos

Bus skiriami ir „namų darbai" - tam tikri pratimai kuriuos galėsite išbandyti kone iškart, tarp pirmosios ir antrosios seminaro dalių.

Kokia visa to nauda?

Šio seminaro metu išmoksite, išbandysite ir pasirinksite sau tinkamas įvairias specialias psichologines technikas, kurios leis jums:

 • pagerinti atmintį,
 • susikaupti reikiamu metu,
 • būti produktyvesniu ir darbingesniu,
 • būti mažiau išsiblaškiusiu

Kam skiriama?

Jei jūsų diena prasideda anksti, o baigiasi vėlai. Jei į darbą pamirštate pasiimti pietus arba net ir pasiėmę – paliekate juos automobilyje. Padarote daug, bet kiti jus nuolat kritikuoja dėl nepadarytų darbų. Jei pažadate ir neįvykdote. Ir netgi jei pamirštate rytais pavedžioti šunį – šis seminaras kaip tik jums.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008