Kaip susirinkti save iš naujo? Asmenybės RE-startas

Kaip susirinkti save iš naujo? Asmenybės RE-startas

Trijų dalių praktinių seminarų ciklas apie tai, kaip atstatyti savo vidinius resursus, nustoti save stabdyti ir padėti sau esant gyvenimo sunkumams.

 

  • Trijų vakarų tęstinis kursas internetu
  • Iš viso 6 valandos
  • 2022 m. birželio 2, 6 ir 9 dienomis dienomis nuo 19:00 iki 21:00 val.
  • Lektorė Janina Sabaitė - Melnikovienė
  • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos
  • Nuorodą į transliaciją gausite el.paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.

Registracija baigėsi

Pilna mokymų kaina - 100 €.

Su Janina Sabaite - Melnikoviene

Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė, komunikacijos ir informacijos mokslų magistrė, lektorė, karjeros ir streso valdymo konsultantė, koučingo specialistė ir verslo komunikacijos ekspertė. Nuo 2000-ųjų dirba su organizacijų viešųjų ryšių, komunikacijos, plėtros, pokyčių įgyvendinimo, socialinės atsakomybės bei personalo konsultavimo ir darbdavio įvaizdžio projektais. Skaito paskaitas jaunimo organizacijoms apie psichologinį atsparumą ir asmenybės savybes, reikalingas šiandienos ir ateities organizacijoms.

Sudėtingos gyvenimo situacijos, konfliktai darbe, nesutarimai ir problemos šeimoje, prasmės kasdienėje veikloje trūkumas ir ilgalaikis stresas ilgainiui gali atvesti žmogų į būseną, kurioje jis jaučiasi prarandąs viltį ką nors pakeisti, tačiau aiškiai suvokia, jog daugiau tokio gyvenimo nebenori. Atrodo, kad visa tai tęsiasi be pabaigos – įdėti pastangų į pokyčius tiesiog nėra jėgų arba pakeisti ką nors atrodo neįmanoma nes „ne nuo manęs priklauso“, bet pokyčių norisi ir reikia.

Žinoma, norint pokyčių gyvenime įdėti pastangų reikia, tačiau tai nėra taip sudėtinga kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šiame Janinos Sabaitės - Melnikovienės seminarų cikle kalbėsime apie tai, ką ir kaip padaryti, kad vidiniai resursai būtų atstatyti, kad vidiniai nusistatymai ir baimės netrukdytų eiti pirmyn ir kaip padėti pačiam sau, kai ištinka gyvenimo sunkumai.

Kaip susirinkti save iš naujo? Asmenybės RE-startas

Lektorė Janina Sabaitė – Melnikovienė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė, komunikacijos ir informacijos mokslų magistrė, lektorė, karjeros ir streso valdymo konsultantė, koučingo specialistė ir verslo komunikacijos ekspertė. Nuo 2000-ųjų dirba su organizacijų viešųjų ryšių, komunikacijos, plėtros, pokyčių įgyvendinimo, socialinės atsakomybės bei personalo konsultavimo ir darbdavio įvaizdžio projektais. Skaito paskaitas jaunimo organizacijoms apie psichologinį atsparumą ir asmenybės savybes, reikalingas šiandienos ir ateities organizacijoms.

Apie ką visa tai

Pirmajame seminare kalbėsime apie tai, kaip suprasti, kodėl dažnai jaučiu nerimą, stresą ar jaučiuosi perdegęs, kas lemia, jog nuolat pakliūnu į  įvairias stresines situacijas, nuo ko priklauso, ar ateityje tai nepasikartos ir, kaip greičiausiu ir geriausiu būdu galiu padėti sau išeiti į norimą būseną bei nustoti save sabotuoti bei tikėti vidinio kritiko žinutėmis.

Antrajame seminare nagrinėsime kaip atstatyti savo vidinius resursus ir suprasti, kaip nustoti save stabdyti bei atidėlioti tą gyvenimą, kurio jaučiamės nusipelnę. Nagrinėsime ir atrasime savo stiprybes, kaip auginti savo savivertę ir kaip remiantis vertybėmis ir tai, kas kiekvienam asmeniškai svarbu, kas prasminga, sukurti naują gyvenimo kokybę, kaip atstatyti ir realizuoti savo tikrąjį potencialą.

Trečiojoje seminarų ciklo dalyje kiekvienas dalyvis pasirengs savo „AŠ“ sistemą efektyviam REstartui, identifikuos gyvenimo sritis, kurias norėtų pastūmėti į priekį ir susiplanuos tolesnius tikslų įgyvendinimo žingsnius. Taip pat įsivertins ir kliūtis, kurios galėtų kilti realizuojant bei susidarys potencialių iššūkių ir baimių įveikimo strategiją.

Kaip tai vyks?

Seminarų metu dalyviai gaus praktinius metodus, kaip padėti sau esant gyvenimo sunkumams, kaip įveikti baimes pokyčiams, savivertės ir pasitikėjimo savimi ugdymo praktikas, asmenybės ir veiklos restarto metodikas, meditacijas ir  vizualizacijos. Seminarų ciklas parengtas remiantis šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos pasiekimais, taip pat asmenybės efektyvumo, karjeros ir verslumo ugdymo, koučingo praktiniais metodais.

Kam skiriama?

Šis seminarų ciklas yra tau, jeigu jautiesi „pametęs“ save ir „išsibarstęs“, jauti, jog trūksta energijos ir motyvacijos kasdien eiti į darbus ir nori iš naujo pajusti gyvenimo skonį, vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą ir surinkti save tarsi iš naujo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368