Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi? INTERNETU

Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi?

Teorinės ir praktinės žinios apie tai, kas padeda auginti savimi pasitikintį vaiką, kokių veiksmų imtis, jei matome, jog vaiko pasitikėjimas savimi žemas ar nepakankamas ir kokie tėvų veiksmai mažina vaiko tikėjimą savo jėgomis.

 • NAUJIENA
 • INTERNETU tiesiogiai
 • Trijų seminarų ciklas
 • 2021 m. vasario 3, 10 ir 17 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po jų pabaigos
 • Savo klausimus galėsite pateikti transliacijos metu

Registracija baigėsi

 Registruotis už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 99 €. Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2021-02-03 10 val. arba dešimčiai dalyvių. Priklausomai, kas įvyks anksčiau.

Su pasitikėjimu jūs laimite dar net nepradėję.
Marcus Garvey

Su Milda Karklyte-Palevičiene

Vaikų psichologė, šioje srityje dirbanti jau beveik 10 metų. Išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmėsi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdo vaikus ir paauglius, padeda jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoja tėvelius, pedagogus, veda seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Pasitikėjimas savimi – tai bene dažniausiai psichologiniuose tekstuose ir diskusijose linksniuojama sąvoka. Galime išgirsti įvairių nuomonių ir interpretacijų, tad šiuose mokymuose visų pirma iš esmės įsigilinsime į pasitikėjimo savybę – analizuosime, kas tai kam tai reikalinga; kokią įtaką žmogaus gyvenimui daro pasitikėjimas ir nepasitikėjimas; iš ko galime spręsti, ar žmogus turi gerą pasitikėjimą savimi. Aptarsime dažniausiai vyraujančius mitus apie pasitikėjimą ir dažniausiai daromas tėvų klaidas, mažinančias vaiko tikėjimą savo jėgomis.

Na ir žinoma, dalyviai gaus daug susistemintų teorinių ir praktinių žinių, apie tai, kas padeda auginti savimi pasitikinti vaiką ir kokių veiksmų imtis, jei matome, jog vaiko pasitikėjimas savimi žemas ar nepakankamas. Atliksime praktines užduotis. Informacija pateikta tėvams suprantamu būdu.

Apie visa tai Mildos Karklytės – Palevičienės autoriniame trijų seminarų cikle:

Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi?

Lektorė Milda Karklytė-Palevičienė vaikų psichologė, šioje srityje dirbanti jau beveik 10 metų. Išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmėsi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdo vaikus ir paauglius, padeda jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoja tėvelius, pedagogus, veda seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Šiame seminarų cikle:

 • Kas yra pasitikėjimas savimi?
 • Ar pasitikėjimas savimi ir egoizmas yra tas pats?
 • Ydingos nuostatos apie pasitikėjimą, su kuriomis dažnai susiduriame.
 • Kokią reikšmę žmogaus gyvenime turi pasitikėjimas savimi?
 • Iš ko galime atpažinti savimi pasitikintį žmogų?
 • Vaiko pažinimo svarba, stiprinant jo pasitikėjimą savimi.
 • Tėvų ir kitų suaugusiųjų veiksmai, kurie stiprina ir silpnina vaikų pasitikėjimą savimi.
 • Kas yra nesėkmės baimė? Kaip ji atsiranda?
 • Tėvų ir kitų suaugusiųjų veiksmai, kurie stiprina nesėkmės baimę.
 • Tėvų ir kitų suaugusiųjų veiksmai, kurie padeda įveikti nesėkmės baimę.

Kokia visa to nauda?

Dalyviai išsineš daug praktinių žinių, konkrečių rekomendacijų. Jei sistemingai taikys gautas žinias – jų vaikas augs labiau pasitikintis, pagerės tėvų ir vaikų santykis. Greičiausiai ir patys tėvai susimąstys apie savo pačių pasitikėjimą ir atras motyvaciją jį teisingai stiprinti.

Kam skiriama?

Tėvams, globėjams, auginantiems 3 – 10 m. amžiaus vaikus. Pedagogams, vaiko pagalbos specialistams, dirbantiems su šio amžiaus vaikais.

Kaip tai vyks?

Seminarų metu bus pateikiamos teorinės ir praktinės žinios, taip pat atliksime praktines užduotis, kurių metu dalyviai geriau pajaus vaiko situaciją, supras patys save, praktiškai pritaikys gautas žinias.

Dalyvių atsiliepimai iš anksčiau įvykusių mokymų

 • Pradėjome vakarais kalbėtis su vaiku apie jo dieną ir patirtus įspūdžius (mamos ir vaiko susirinkimas). Atradau įdomių vaiko savybių,sūnus vis labiau atsiveria,pasitiki,noriai bendrauja ir pasakoja apie praėjusią dieną. Naudingiausia buvo šgirsti patarimus kaip bendrauti su vaiku. Kaip elgtis vienoje ar kitoje situac. Ačiū už įdomų seminarų ciklą.
 • Ismokau sulaukti pripazinti, kad vaikas gali pykti. Visus klausimus su vaiku aptarineju tik pykciui pasibaigus. Rezultatai puikus- visiskas susikalbejimas!
 • Seminaru ciklą vertinu 10 balų. Naudingiausia buvo konkretus pavydziai, situaciju sprendimas pazingsniui. Seminarai padejo lengviau suvaldyti savo pykti, kai pyksta vaikas.
 • Buvo naudinga išgirsti praktines, gyvenimiškas tėvelių papasakotas situaciajas ir galimus sprendimų būdus tais atvejais.Po seminaru vienareikšminškai gerokai labiau atkreipiu dėmesį į savo veiksmus ir žodžius, bendraudama su vaiku. Man asmeniškail buvo naudinga pamatyti ir save vaikystėje. Daug supratua, kodėl aš išaugau būtent tokia.
 • Mokymuose viskas buvo naudinga, labai patiko vaidinamos situacijos. Gautos žinios padarė teigiamą įtaką bendravimui su vaiku - po seminaru iseidavau ramesne ir supratusi kad einu tinkama linkme.

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu andrius.zukauskas@asirpsichologija.lt arba tel. 860028915