Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?

Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?

Dabar puikus metas daugiau laiko skirti sau. Trijų seminarų ciklas apie tai, kaip į konfliktus reaguoti „be audrų“, išdrįsti pasakyti savo nuomonę, greitai nurimti po sudėtingų situacijų bei sveikai išleisti susikaupusias emocijas.

 • Dalyvaukite ir žiūrėkite, kad ir kur bebūtumėte
 • Renkama jau penkta grupė
 • Trijų dalių kursas internetu + vaizdo įrašai
 • Su Rasa Borodina
 • Trys vakarai
 • 2023 m. liepos 4 , 11 ir 18 dienomis nuo 19:00 iki 20:30 val.
 • Vaizdo įrašus galėsite žiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos
 • Nuorodą į transliaciją gausite el.paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.

Registracija baigėsi

Tik 18.33 € už vieną seminarą

 

Pilna mokymų kaina - 110 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki 2023-07-04 19 val. arba dešimčiai dalyvių. Priklausomai, kas įvyks anksčiau.

Su Rasa Borodina

Lektorė Rasa Borodina yra mokymų trenerė, koučerė, dviejų knygų  bei saviugdos tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorė.  Veda mokymus įmonėms bei konsultuoja individualiai. Turi 10 metų praktinę patirtį klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse, 4 metus patirties – mokymų bei konsultavimo srityse.

 

Ištisus metus mes skubame, bėgame, dirbame, mėginame pailsėti ir vėl visas ratas sukasi iš naujo. Dabar, vasarą, galima daugiau laiko skirti sau. Gerai pailsėti, atsigauti ir šiek tiek pasinerti į savo vidų.

Žmonės rodo agresiją ir neigiamą požiūrį į kitus, kai patys nesijaučia laimingi. Neigiamų žmonių gyvenimas susideda iš nuolatinio nusivylimo, neišsipildžiusių norų, nuolatinio nerimo ir baimių. Tai išprovokuoja būti nemandagiais su kitais, elgtis šaltai, rodyti agresiją. Tokiems žmonėms nesvarbu į ką nukreipti savo grubumą ir tuo pačiu silpnumą, todėl su tokiais žmonėmis bendrauti būna ypač sunku.

Tačiau ką daryti, jeigu su jais bendrauti tenka nuolatos pavyzdžiui darbe ar net namuose? Kaip išlaikyti savo poziciją, kaip reaguoti ne taip audringai ir kaip išsakyti savo nuomonę, kad situacija nevirstų dar didesniu konfliktu?

Rūpinimasis savo asmenine erdve yra pagrindinė taisyklė, padedanti jaustis patogiai ir užtikrintai bet kurioje situacijoje. Kai mokate kurti ribas, garantuojate sau stabilią psichologinę būseną: sakote „ne“ ir nesijaučiate auka; nepasiduodate manipuliacijoms; darote tai, kas, jūsų manymu, tinka būtent jums.

Šiame seminarų cikle kalbėsime apie tai, kaip užsibrėžti asmenines ribas, kurių kitiems „peržengti“ nevalia. Kaip pačiam jaustis drąsiau ir į situacijas reaguoti ramiau.

Kaip nesijausti „auka“ ir adekvačiai reaguoti į konfliktus?

Lektorė Rasa Borodina yra mokymų trenerė, koučerė, dviejų knygų  bei saviugdos tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorė.  Veda mokymus įmonėms bei konsultuoja individualiai. Turi 10 metų praktinę patirtį klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse, 4 metus patirties – mokymų bei konsultavimo srityse.

Apie ką visa tai

Šiame seminarų cikle kalbėsime:

 • Kaip bendrauti su manipuliuojančiais, agresyviais, visažiniais ir pan. asmenimis?
 • Kaip veiksmingai reaguoti kilus konfliktui?
 • Kaip užsibrėžti ribas ir išmokti pasakyti NE ramiai?
 • Kaip tinkamai nuleisti garą po sudėtingos situacijos? (Streso įveikimo metodai)

Kaip tai vyks

Mokymų metu bus pateikta technikų kaip bendrauti su vieno ar kito tipo žmonėmis - technikos paprastos ir greitai pritaikomos, tad žmogus iškart galės viską pritaikyti praktiškai kone iškart.

Tai bus ypač lengvai suprantami mokymai, su daug gyvenimiškų pavyzdžių ir situacijų. Anot lektorės, viskas, kas bus pateikta mokymuose yra realiai išbandyta jos pačios ar jos klientų. Tai nėra sausa teorija iš knygų.  Mokymuose be technikų, pažvelgsime į temą giliau - į priežastis apie kurias žmogus net nesusimąsto, paanalizuosime save.

Kokia visa to nauda

Po šių mokymų taps aiškiau, kodėl susiduriate su bendravimo sunkumais, kokios to giluminės priežastys, kodėl  kai kurios asmenybės tampa sudėtingomis, kas po tuo slepiasi. Atrasite efektyvių bendravimo ir problemų bei konfliktų sprendimų būdų, ir kaip kaip greitai nurimti po sudėtingų situacijų bei sveikai išleisti susikaupusias emocijas.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368